اولین مطالعه کاهش عفونت مرتبط با بهداشت با استفاده از 90 روزه پوشش ضد میکروبی ، مطالعه نشان می دهد

اولین مطالعه کاهش عفونت مرتبط با بهداشت با استفاده از 90 روزه پوشش ضد میکروبی ، مطالعه نشان می دهد

دالاس، 28 آوریل 2020 / PRNewswire / – یک مطالعه جدید منتشر شده در بیماریهای عفونی بالینی دریافت می کند که یک پوشش ضد میکروبی به طور مداوم فعال ثبت شده در دو بیمارستان با فشار زیاد ثبت شده است و اولین ارتباط بین کاهش زیست پایدار زیست محیطی (به ترتیب 79٪ و 75٪) و عفونت های مرتبط با بهداشت (HAI) را کاهش می دهد – 36٪ در هر دو سایت . پوشش ضد میکروبی مداوم اولین محصول تولیدی است که توسط آن تولید شده است دالاسشرکت بیوتکنولوژی مبتنی بر شرکت Allied BioScience.

پوشش Allied BioScience از طریق سمپاش الکترواستاتیک در سه بخش مراقبت های ویژه منتخب در هر بیمارستان استفاده شد. کشت سطح در یک 3 مستقل مورد بررسی قرار گرفتراد آزمایشگاه مهمانی قبل و بعد از برنامه آزمایشگاهی برای اندازه گیری سطح بیولوژیکی. نتایج HAI با استفاده از پروتکل های شبکه ایمنی بهداشت ملی ارزیابی شد. ميزان HAI در مدت 12 ماه قبل و بعد از استفاده از پوشش سطحي براي واحدهاي تحت درمان و درمان نشده مقايسه شد.

مطلب مرتبط  سود سه ماهه 0.20 دلار هر سهم اوتیس را اعلام می کند

نگرانی از بیماری و عفونت در مراکز عمومی پر ترافیک از جمله: سیستم های حمل و نقل انبوه ، مدارس ، ساختمان های دولتی ، سایت های نظامی ، فرودگاه ها ، هواپیماها و مراکز تصحیح ، فراتر از مراقبت های بهداشتی است. نتایج این مطالعه تأثیر پوشش های Always-On pat ثبت اختراع شده Allied BioScience را در کمک به جلوگیری از آلودگی متقاطع انتقال میکروب در محیط های پویا نشان می دهد.

حفاظت از محیط زیست پیشرفته برای یک میدان جنگ امروزی
دکتر گفت: “کنترل های پیشرفته محیطی هرگز برای حمایت از بهداشت عمومی از اهمیت حیاتی برخوردار نبوده است. هیچ فناوری دیگری برای پوشش سطح ضد میکروبی به طور مشابه آزمایش نشده و نتایج قابل مقایسه ای منتشر شده را آشکار کرده است.” چارلز گربا، نویسنده نویسنده در بیماریهای عفونی بالینی نسخه خطی ، و استاد میکروبیولوژی محیط زیست در دانشگاه آریزونا. “موفقیت این روکش در کنترل آلودگی های باکتریایی نشان از علاقه فوری به مقاومت آن در برابر ویروس ها دارد ؛ یک محصول نسل دوم در حال حاضر نشان دهنده وعده است.

مطلب مرتبط  JinkoSolar نتایج مالی سه ماهه دوم 2020 را اعلام کرد

“نیاز فوری به پوشش های ما با یک بینش ساده تقطیر می شود: آلودگی در فضاهای عمومی به صورت مداوم است ، اما تمیز کردن و ضد عفونی کردن معمولی به صورت نقطه به مرحله انجام می شود. انجام این کار به طور مداوم برای تکثیر یک مزیت مداوم غیر عملی و با تحریم بسیار گران است.” مایکل رولی، مدیر ارشد اجرایی ، متفقین BioScience. “این مطالعه پیشگویی شواهد عمیقی را ارائه می دهد که اثربخشی بی نظیر پوشش های ما را اثبات می کند. ما مشتاقانه می بینیم که آیا چنین نتایجی برای ویروس ها آینه می شود یا خیر.”

مطلب مرتبط  Trust Oil North Europe درآمد خالص برای سه ماهه دوم مالی 2020 را اعلام کرد

درباره متفقین BioScience
مأموریت Allied BioScience تولید ، تولید و توزیع پوشش ضد میکروبی منحصر به فرد ، شفاف و با دوام است که از نظر اقتصادی ، مؤثر و مداوم بار میکروبی را کاهش داده و از بروز بیماری های باکتریایی ، ویروسی و قارچی می کاهد.

تماس با ما | ادلمن
آرون مورفی | ادلمن
415.229.3331
[email protected]

SOURCE متحد BioScience

لینک های مربوطه

https://www.alliedbioscience.com

پاسخی بگذارید