اولین کوره از نوع احتراق گاز مداوم در جهان “C-SERT-RHK” برای ساخت الکترود باتری لیتیوم یون به فروش می رسد توسط Noritake ، توکیو گاز و TGES

اولین کوره از نوع احتراق گاز مداوم در جهان “C-SERT-RHK” برای ساخت الکترود باتری لیتیوم یون به فروش می رسد توسط Noritake ، توکیو گاز و TGES

توکیو و NAGOYA ، ژاپن، 27 آگوست 2020 / PRNewswire / – شرکت NORITAKE ، محدود (Noritake) ، شرکت توکیو گاز ، آموزشی ویبولیتین (توکیو گاز) و شرکت راه حل های مهندسی گاز توکیو (TGES) اولین کوره از نوع احتراق مداوم گاز در جهان را برای ساختن لیتیوم یون اعلام کرده اند. الکترود باتری ، به 40٪ کاهش در هزینه انرژی.

Image1: اولین كیلن Hearth Kiln از نوع سوختن جهان برای الكترودهای باتری لیتیوم یونی (C-SERT-RHK)
https://kyodonewsprwire.jp/prwfile/release/M106099/202008203321/_prw_PI4fl_SOgwl052.jpg

Image2: کوره خلبان
https://kyodonewsprwire.jp/prwfile/release/M106099/202008203321/_prw_PI6fl_gB4If4WM.jpg

YouTube: https://youtu.be/I27rXB8aWA8

اولین “غلتک بنزین غلتکی Hearth Kiln ‘C-SERT-RHK” (* 1) “در جهان برای ساخت باتری یون لیتیوم (از این پس” LiB “) مواد الکترود (* 2) دارای یک دستگاه گرمایشی بسیار کارآمد است که به هزینه انرژی می رسد کاهش تا 40٪ (* 3) C-SERT-RHK با همجوشی فناوری کوره شلیک Noritake (* 4) و فناوری احتراق گاز توکیو گازی / TGES (* 5) به طور انحصاری برای کوره های نوع احتراق مداوم گاز با بکارگیری مشعل لوله تابشی ویژه سرامیکی TGES ایجاد شده است.

این محصول عملیات حرارتی پایدار را در دماهای بالا (1000 درجه سانتیگراد یا بالاتر) مورد نیاز در فرآیند تولید ماده الکترود LiB که در سالهای اخیر مورد تقاضای زیاد است انجام می دهد. اگرچه می توان هزینه انرژی شلیک در دمای بالا را روی کوره ای از نوع احتراق گاز کاهش داد ، اما کوره ای از نوع الکتریکی به دلیل مشکلات نوع احتراق گاز با نوسانات دمای کوره و غلظت اکسیژن و دوام ، انتخاب شده است. تعداد کمی. با این حال ، با ترکیب فناوری های سه شرکت ، آنها بر مشکلات غلبه کرده و موفق به تجاری سازی این محصول شده اند.

مطلب مرتبط  تجزیه و تحلیل منطق تقسیم بازار ، اندازه ، عرضه ، تقاضا ، ویژگی های صنعت و عوامل اصلی تا سال 2024

Noritake ، Tokyo Gas و TGES در نظر دارند از فناوری گرمایشی بسیار کارآمد این محصول نه تنها برای مواد الکترود LiB بلکه برای کاربردهایی مانند میدان تولید خودرو (یعنی گرم شدن گرم) و قطعات الکترونیکی 5G که نیاز به عملیات حرارتی پایدار دارند استفاده کنند. درجه حرارت بالا آنها همچنین از این فناوری در زمینه های دیگر برنامه ها استفاده می کنند تا در کاهش هزینه های فرآیندهای گرمایش و در نهایت بهبود محیط زیست نقش داشته باشند.

مشعل لوله تابشی ویژه سرامیکی برای دستیابی به گرمایش پایدار و دوام بالا
Image3: https://kyodonewsprwire.jp/prwfile/release/M106099/202008203321/_prw_PI5fl_Aqk62w06.jpg

آنها مشكلات مشعلها از نوع احتراق گاز را با استفاده از مشعل لوله تابشي مخصوص سرامي مخصوص TGES از مقاومت بالا در برابر حرارت و خوردگي (مقاومت در برابر اكسيداسيون فعال (* 6)) و مقاومت در برابر حمله ليتيوم (* 7) به عنوان يك عنصر گرم كننده (تابشي) حل كرده اند. لوله) در C-SERT-RHK. گرمایش پایدار مانند تراز توزیع دما ، پیگیری دمای صاف و نگهداری غلظت اکسیژن ممکن می شود و بنابراین دقت دما دلتا t = 10C یا کمتر در 1.300 درجه سانتیگراد حاصل می شود.

مطلب مرتبط  منابع طبیعی چین با حداقل نیاز بازار Nasdaq مطابقت دارند

یادداشت:
(* 1) C-SERT-RHK
سرامیک تک لوله تابشی تابناک لوله غلتکی Hearth Kiln

(* 2) C-SERT-RHK کوره ای از نوع غلتکی است که با پردازش محصولات به تصفیه حرارتی با کیفیت بالا می انجامد تا از دمای تعیین شده برای زمان تعیین شده عبور کند.

(* 3) محاسبه آزمایشی هزینه در حال اجرا در مقایسه با کوره از نوع الکتریکی معمولی (با استفاده از ژاپنقیمت واحد انرژی خانگی استاندارد برای مشتریان داخلی بزرگ ، طول کوره 40 متر، کوره مؤثر عرض 2،000 میلی متر ، حداکثر دما 1300 درجه سانتیگراد)

(* 4) فناوری شلیک کوره نوریکه
رکورد پیشرو در جهان در شلیک کوره برای تولید مواد الکترود LiB

فن آوری گرمایش مداوم ، پر سرعت و کنترل جو از Noritake برای کوره های واترپل های غلتکی که در تولید کارد و چنگال کارخانجات تولید می شوند ، به توسعه صنایع پیشرفته با کیفیت بالا و فناوری تجهیزات ضروری برای تولید انبوه کمک می کند.

مطلب مرتبط  WAAREE بال های خود را در سطح جهان باز می کند ، حق امتیاز را در آفریقا باز می کند

(* 5) فناوری های احتراق گاز توکیو گاز و TGES
آنها مشعلهای احیا کننده و مشعلهای لوله تابشی سرامیکی (C-SERT) را بعنوان پیشگام مشعلهای صرفه جویی در انرژی در ژاپن، و به سابقه ی فروش 1200 واحد C-SERT افتخار می کنند.

(* 6) اکسیداسیون فعال: یک پدیده اکسیداسیون است که در یک محیط با مقدار بسیار کمی از غلظت اکسیژن در دمای بالا رخ می دهد (محیط تولید مثل برای مواد الکترود منفی)
از آنجا که این پدیده اتمهایی را تشکیل می دهد که سرامیک را خسته می کنند ، عمر بخاری سرامیکی با هدف کلی بطور قابل توجهی کاهش می یابد.

(* 7) حمله لیتیوم: پدیده ای که لیتیم بسیار خورنده موجود در مواد کاتدی را ذوب می کند ، به آن می چسبد و باعث آسیب دیواره های کوره و تجهیزات گرمایشی (مشعل های گازی و بخاری های برقی) می شود.

برای اطلاعات بیشتر لطفا مراجعه کنید به:
https://kyodonewsprwire.jp/attach/202008203321-O1-2y6I2Nun.pdf

شرکت SOURCE NORITAKE ، محدود ، شرکت توکیو گاز ، آموزشی ویبولیتین ، شرکت راه حل های مهندسی گاز توکیو

پاسخی بگذارید