او انقلابی در ماشین الکتریکی با تسلا و EV-1 ایجاد کرد ، اکنون Wally Wipple با دولت ایالت کالیفرنیا و Whisper Energy همکاری می کند تا موتور احتراق داخلی را برای همیشه از بین ببرد

او انقلابی در ماشین الکتریکی با تسلا و EV-1 ایجاد کرد ، اکنون Wally Wipple با دولت ایالت کالیفرنیا و Whisper Energy همکاری می کند تا موتور احتراق داخلی را برای همیشه از بین ببرد

لس آنجلس، 22 اکتبر 2020 / PRNewswire / – Whisper Energy Systems ، Inc. ، مفتخر است اعلام کند که آنها با EV-1 Co-Creator و مهندس تسلا همکاری می کنند والی وایپل، و حالت کالیفرنیا، برای توسعه و ساخت انقلابی ، کوچک I.C.E. از بین بردن ، Whisper Energy Empower device (WE Empower). والی می پیوندد برایان جنسن و مایکل گولد در Whisper Energy دستگاه WE Empower را با پشتیبانی كمك مفهوم CalSEED كمسیون انرژی كالیفرنیا به بازار عرضه كند.

مطلب مرتبط  کیت نوارهای نواری نوار جامد جدید MOOG Rest بازیابی و بهبود دوام کامیون های سبک و وسایل نقلیه مسافربری

ویژگی های اصلی: ما توانمند می شویم

  • دستگاه قدرت انتشار صفر ، پرقدرت ، لیتیوم-یون که 40٪ وزن کمتری نسبت به سایر دستگاه های کلاس انرژی خود دارد. جایگزینی بسیار متحرک ، پوشیدنی ، مقرون به صرفه ، تمیز و بی صدا برای موتورهای احتراق کوچک داخلی بسیار آلوده و پر سر و صدا (I.C.E.) که در ژنراتورهای قابل حمل ، تجهیزات چمن و باغ و ابزار قدرت در فضای باز یافت می شود.
  • شارژ سریع فوق العاده در کمتر از دو ساعت ، در مقایسه با استاندارد صنعت 6 – 8 ساعت ، ایجاد منبع تغذیه پشتیبان و راه حل میکرو شبکه برای برق اضطراری در خانه یا محل کار.
  • از هر دستگاهی که به طور معمول به یک پریز دیواری 120 ولت وصل می شود ، استفاده می کند ، از جمله لوازم پرقدرت با جریان بیش از 70 آمپر

همانطور که تسلا از طریق وسایل نقلیه الکتریکی انقلابی خود جایگزینی مناسب برای موتور بزرگ مجهز به گاز اتومبیل ایجاد کرده است ، WE Empower نیز دارای ترکیبی منحصر به فرد از ویژگی هاست که آن را به تنها جایگزین واقعی و انتشار صفر برای موتور کوچک احتراق داخلی تبدیل می کند.

“گرم شدن کره زمین مسئله تعیین کننده نسل های آینده ما است. ما می دانیم که موتورهای کوچک احتراق داخلی نسبت به اتومبیل ها آلودگی بسیار بیشتری ایجاد می کنند و من را در این امر مشکوک می کند که برای مقابله با این مشکل تلاش می کنم.” والی وایپل گفت

به گفته هیئت منابع هوایی کالیفرنیا ، تا سال 2030 ، میزان انتشار سموم از موتورهای کوچک مجهز به گاز ، دو برابر میزان انتشار از تمام وسایل نقلیه مسافری در کالیفرنیا.

“ما از همکاری با Wally و CalSEED هیجان زده ایم تا دستگاهی تولید کنیم که سرانجام تاریخچه طولانی ، بلند و آلوده موتور احتراق داخلی را به پایان برساند.” مایکل گولد.

“امیدوار نیست که امیدوار باشی – علی رغم سیاست های سخت گیرانه و آتش سوزی های ترسناک – وقتی می بینی این تعداد از استارتاپ های بزرگ در اینجا حضور دارند کالیفرنیا با راه حل برای نیازهای انرژی و آب و هوایی ما ، “گفت دنی کندی، مدیر عامل. صندوق CalSEED شرکت New Energy Nexus.

درباره Whisper Energy Systems، Inc.
بلایای طبیعی ، رشد جمعیت و تخریب محیط زیست ما به دلیل I.C.E. نیاز به قدرت موبایل را ایجاد کرده اند. Whisper Energy اختصاص داده شده است به ایجاد حداکثر اثرات زیست محیطی با اختراع محصولات مصرفی مقیاس پذیر در حالی که کار با جامعه جهانی برای کاهش وابستگی ما به سوخت های فسیلی.

SOURCE سیستم های انرژی Whisper

لینک های مربوطه

https://www.whisperenergysystems.com

پاسخی بگذارید