اپیان ریچارد جانسون را به عنوان رئیس جهانی روابط سرمایه گذاران منصوب کرد

اپیان ریچارد جانسون را به عنوان رئیس جهانی روابط سرمایه گذاران منصوب کرد

لندن، 12 آوریل 2021 / PRNewswire / –

نکات برجسته

  • انتصاب از ریچارد جانسون پیشنهادات جهانی سرمایه گذاران Appian را تقویت می کند
  • ریچارد سرپرستی تیم روابط سرمایه گذاران داخلی اپیان را بر عهده خواهد داشت که منجر به تعامل با سرمایه گذاران موجود و جدید خواهد شد
  • 30 سال تجربه در بازارهای مالی را با برخی از شرکتهای برتر جایگزین سرمایه در جهان به ارمغان می آورد

Appian Capital Advisory LLP (“Appian” یا “شرکت”) ، مشاور سرمایه گذاری در صندوق های سرمایه گذاری خصوصی متمرکز بر ارزش بلند مدت که صرفاً در شرکت های مرتبط با معدن و معدن سرمایه گذاری می کنند ، انتصاب ریچارد جانسون به عنوان مدیر عامل و رئیس جهانی روابط سرمایه گذاران شرکت.

ریچارد بعنوان سرپرست جهانی روابط سرمایه گذاران ، تیم روابط سرمایه گذاران را در سرتاسر سبد سهام اپیان ، مدیریت روابط با سرمایه گذاران موجود و جذب سرمایه گذاران جدید به شرکت ، همکاری نزدیک با تیم اجرایی برای هماهنگی توسعه استراتژیک تجارت هدایت خواهد کرد. وی به تیم های مالی شرکت نمونه کارها مشاوره داده و با آنها همکاری خواهد کرد تا اطمینان حاصل شود که تجارتشان به پتانسیل بالقوه خود رسیده است و همچنین قبل از خرید توسط Appian ، هماهنگی و مشارکت لازم را انجام خواهد داد.

مطلب مرتبط  صنایع اشمیت انتصاب مدیر مالی را اعلام می کند

ریچارد بیش از 30 سال را در بازارهای مالی گذرانده است ، و با موفقیت افزایش یافته است 15 میلیارد دلار در سرمایه جایگزین به عنوان یک فرد و بیشتر 60 میلیارد دلار به عنوان مدیر شرکای عمومی قبل از پیوستن به اپیان ، ریچارد شریک و رئیس بانکداری جهانی توزیع در مرکوری سرمایه مشاوران بود ، یک نماینده کار ، و قبل از این مدیر عامل و رئیس جهانی راه حل های مشتری در Campbell & Co ، یک شرکت مدیریت سرمایه گذاری بود.

ریچارد با داشتن تخصص در زمینه جمع آوری کمک های مالی ، توسعه استراتژیک تجارت ، فروش و بازاریابی ، همچنین به عنوان مدیر عامل در Ellington Management Group LLC ، Credit Suisse Alternative Investments ، Graham Capital Management ، Citi Alternative Investments (CAI) و Stanfield Capital خدمت کرده است. او با بازدهی جهانی و بازاریابی بازار نوظهور ING تأسیس شد و در چندین هیئت مدیره از جمله انجمن تجارت بازار نوظهور به عنوان مدیر شرکت کرده است.

ریچارد پیش از هفت سال کار در ING ، با چند خانه وال استریت به عنوان یک بانکدار توزیع بازار سرمایه با درآمد ثابت کار می کرد. او کار خود را با شروع کرد برادران سالومون در همان سال وی B.S خود را دریافت کرد. از جانب دانشگاه ایندیانا.

مایکل دبلیو شرب، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Appian ، اظهار نظر کرد:

مطلب مرتبط  تصمیمات مجمع عمومی سهامداران

“ما خوشحالیم که ریچارد به عنوان رئیس جهانی روابط سرمایه گذاران به اپیان پیوسته و به تیم ما قدرت چشمگیری می بخشد. با بیش از سه دهه تجربه کار در برخی از شناخته شده ترین شرکتهای سرمایه جایگزین جهان ، من اطمینان دارم که دارایی برای ما. ریچارد در پی افزایش موفقیت آمیز صندوق II ، در زمان بسیار هیجان انگیزی به اپیان پیوست ، زیرا تجارت از طریق گسترش دارایی های جدید و موجود ، در درجه اول در کالاهای اصلی انتقال انرژی ، به مسیر رشد خود ادامه می دهد. “

ریچارد جانسون، مدیر عامل و رئیس جهانی روابط سرمایه گذاران در Appian ، اظهار داشت:

“اپیان پیشرو در تأمین سرمایه خصوصی در بخش فلزات و معدن است و من خوشحالم که می توانم بهترین راه حل های کلاس را برای LP های جهانی ارائه دهم که در مرحله بعدی رشد خود ادامه دهیم. این تجارت دارای سابقه قوی است. برای سرمایه گذاران از سبک سرمایه گذاری منحصر به فرد ، تخصص فنی عمیق و قرار گرفتن در معرض کالاهای اصلی و بازارها به خوبی در آینده قرار گرفته است. من امیدوارم که در مرحله بعدی توسعه شرکت شرکت کنم ، زیرا تیم به دنبال سرمایه گذاری جدید است فرصت ها.”

مطلب مرتبط  BioLogiQ استیون شرمن را برای هدایت مرحله بعدی رشد به مدیرعامل ارتقا می دهد

برای اطلاعات بیشتر:

فینسبوری گلاور هرینگ +44 (0) 20 7251 3801 / [email protected]
چارلز اوبراین، روبان یوگاراجه، ریچارد کراولی

مشاوره سرمایه اپیان +44 (0) 20 7004 0951 / [email protected]
مایکل دبلیو شرب

درباره Appian Capital Advisory LLP

Appian Capital Advisory LLP مشاور سرمایه گذاری در صندوق های سرمایه گذاری خصوصی متمرکز بر ارزش بلند مدت است که فقط در معادن و شرکت های مرتبط با معدن سرمایه گذاری می کنند.

اپیان مشاور برجسته سرمایه گذاری در صنعت فلزات و معادن است ، با تجربه جهانی آمریکای جنوبی، آمریکای شمالی، استرالیا و آفریقا و سابقه موفقیت آمیز در حمایت از شرکت ها برای دستیابی به اهداف توسعه خود ، با یک سبد عملیاتی جهانی که بر 5000 کارمند نظارت دارد.

اپیان دارای یک تیم جهانی متشکل از 46 متخصص باتجربه با دفاتر در لندن، تورنتو، لیما، Belo Horizonte و سیدنی.

برای اطلاعات بیشتر لطفا به سایت www.appiancapitaladvisory.com مراجعه کنید ، یا ما را در LinkedIn یا Instagram مشاهده کنید.

SOURCE Appian Capital Advisory LLP

لینک های مربوطه

https://appiancapitaladvisory.com/

پاسخی بگذارید