اکوپترول از اتمام معامله قبلی گزارش شده با شل برای توسعه استان گاز کارائیب کلمبیا خبر می دهد

اکوپترول از اتمام معامله قبلی گزارش شده با شل برای توسعه استان گاز کارائیب کلمبیا خبر می دهد

BOGOTÁ ، کلمبیا، 24 دسامبر 2020 / PRNewswire / – Ecopetrol S.A. (BVC: ECOPETROL، NYSE: EC) بدین وسیله به اطلاع می رساند 23 دسامبر 2020 این معامله با شل را که قبلاً در بازار اعلام شده بود به اتمام رساند 7 فوریه 2020، که توسط آن شل ، از طریق شرکت تابعه خود Shell EP Offshore Ventures Limited (“Shell”) ، 50٪ سهام بلوک های Fuerte Sur ، Purple Angel و COL-5 ، واقع در آبهای عمیق کارائیب کلمبیا ، که یک استان گاز جدید است را به دست آورد. از جمله چاه های Kronos (2015) ، Purple Angel and the Gorgon (2017) کشف شد. معامله اکنون انجام شده است.

مطلب مرتبط  جوایز Venture Global LNG Awards KBR EPC Contract for Plaquemines LNG Export Facility

این معامله با اولویت های استراتژیک برنامه تجاری Ecopetrol ، متمرکز بر ذخایر و رشد تولید تحت انضباط شدید سرمایه مطابقت دارد. با بسته شدن این معامله ، رابطه با یک شریک استراتژیک ، باتجربه در توسعه مناطق دریایی ، مانند شل ، نیز تقویت می شود.

Ecopetrol بزرگترین شرکت در است کلمبیا؛ این یک شرکت جامع زنجیره ای روغن ، یکی از 40 شرکت بزرگ نفتی در جهان و یکی از چهار شرکت برتر در این کشور است آمریکای لاتین. بعلاوه کلمبیا، جایی که بیش از 60٪ از تولید داخلی را تولید می کند ، فعالیت های اکتشافی و تولیدی در آن دارد برزیل، پرو و ایالات متحده (خلیج مکزیک) Ecopetrol بزرگترین پالایشگاه را در خود دارد کلمبیا، بیشتر شبکه نفت و خطوط لوله این کشور و به طور قابل توجهی در حال افزایش مشارکت آن در بخش سوخت های زیستی است.

مطلب مرتبط  انرژی مستقیم مشتریان را با استفاده از مشارکت Innoatts گسترش داده و ابتدا خدمات شخصی و انرژی شخصی را در رمپ افزایش می دهد

این بیانیه مطبوعاتی شامل اظهاراتی در مورد چشم اندازهای تجاری ، برآورد نتایج عملیاتی و مالی و بیانیه های مربوط به چشم انداز رشد Ecopetrol است. همه آنها پیش بینی هستند و به همین ترتیب ، صرفاً بر اساس انتظارات مدیر آن از آینده شرکت و ادامه دسترسی آنها به سرمایه به منظور تأمین مالی برنامه تجاری شرکت است. تحقق آینده این برآوردها ، از جمله عوامل دیگر ، به رفتار بازار ، مقررات ، رقابت و شرایط عملکرد اقتصاد و صنعت کلمبیا بستگی دارد. و به همین ترتیب ، بدون اطلاع قبلی قابل تغییر هستند.

مطلب مرتبط  صندوق تصدی غربی NIS (WNISEF) موافقت خود را برای خروج از پیشرو بستر تولید بسته بندی شیشه ای مولداوی و فروش آن به گروه Vetropack سوئیسی Deutsch English Français

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید:
خوان پابلو جرثقیل ناروئز
رئیس بازارهای سرمایه
تلفن: (+571) 234 5190
پست الکترونیک: [email protected]

خورخه موریسیو تلز
روابط رسانه ای (کلمبیا)
تلفن: (+ 571) 234 4329
پست الکترونیک: [email protected]

SOURCE Ecopetrol S.A.

لینک های مربوطه

http://www.ecopetrol.com.co

پاسخی بگذارید