ایالات متحده راه راه نزدیک تر برای انتخاب Dover برای $ 80M $ فوق العاده کارخانه ، آوردن بیش از 150 مشاغل تولیدی به مرکزی دلاور

ایالات متحده راه راه نزدیک تر برای انتخاب Dover برای $ 80M $ فوق العاده کارخانه ، آوردن بیش از 150 مشاغل تولیدی به مرکزی دلاور

ایالات متحده راه راه دلاور در نظر گرفته است دلاور مرکزی به عنوان سایت جدید 80 میلیون دلار جعبه تولید “کارخانه فوق العاده” که آخرین تکنولوژی صنعت آن را دارد. این پروژه پیش بینی می کند که در ماه نوامبر زمین شکسته شود و شامل تاسیسات جدیدی در زمینی به مساحت 37.4 هکتار در 1601 POW-MIA Parkway است.

“تولید از مدتها قبل بخشی از یک طبقه متوسط ​​قوی بوده است و این یک برد دیگر است دلاور و برای شهرستان کنتفرماندار گفت جان کارنی. “این بیشتر آنچه را من شغل” جدید قدیمی “می نامم و سالها به آن کمک کرده اند ، به منطقه بازمی گردد دلاور خانواده ها غذا را روی میز می گذارند ، وام را می پردازند و بچه هایشان را به دانشگاه می فرستند. “

ایالات متحده راه راه دلاور قبلاً تصویب شده بود برای 600000 دلار کمک مالی از صندوق سرمایه گذاری زیرساخت حمل و نقل دلاور. این کمک هزینه از علامت گذاری ، پیشرفت ورودی و سایر پیشرفت ها پشتیبانی می کند.

کلمن ، یک پیشکسوت 41 ساله صنعت تولید ، بیشتر در ایالت های میانه آتلانتیک ، فرصت ها را برجسته کرد a دوور محل ارائه راه راه ایالات متحده است. او همچنین اشاره کرد که هم خودش و هم مدیر شرکت ، دنیس میهیل، پدرش کهنه سربازی بود ، پتانسیل فراهم شده در محل مستقر یک پایگاه نظامی را تشخیص می دهد.

مطلب مرتبط  Concora اعلام کرد که با گروه خدمات آتش نشانی هانیول به امضا رسیده است

“همجواری با پایگاه مشتری فعلی ما و همچنین فرصت رشد مشتری ، همراه با مجاورت با یک نیروی کار آموزش دیده و تامین کنندگان سازنده تجهیزات اصلی ، دلاور مرکزی کلمن گفت: “مکان ایده آل برای تأسیسات ما ، به ویژه با توجه به بخشهای بازار که برای فناوری جدید و تغییرات مناسب هستند.” از آنجا که ما همچنین علاقه مند هستیم که به بخشی از جامعه تبدیل شویم ، دوور پایگاه نیروی هوایی فرصتی قانع کننده برای ما فراهم می کند تا با کسانی که به جامعه و کشور ما خدمت می کنند درگیر شویم. “

در تمام مراحل بررسی و تصمیم گیری ، ایالات متحده راه راه دلاور همکاری نزدیک با شهر دوور، ایالت دلاور، مشارکت اقتصادی کنت ، مشارکت رونق دلاور ، راه آهن مرکزی دلماروا و بسیاری دیگر از شرکای جامعه.

“مشاغل تولیدی ستون فقرات یک اقتصاد محلی سالم است” دوور شهردار رابین کریستینسن. “من بسیار خوشحالم که نه تنها این کار مشاغل بسیار ماهر و پردرآمد برای جامعه ما به ارمغان می آورد ، بلکه به تعادل اقتصاد ما و همچنین استفاده از امکانات موجود در جاده و راه آهن کمک می کند.”

ایالات متحده راه راه آخرین فصل در است مرکز دلاور در حال توسعه داستان به عنوان قطب تولید میانه اقیانوس اطلس. یکی دیگر از مکان های اخیر سرمایه گذاری مشترک Shoreline Vinyl و Duratec است که کارخانه سابق رنگ PPG و 51 هکتار اطراف آن را خریداری کرده است چسولد اوایل امسال برای 4.25 میلیون دلار. مریلندShoreline مبتنی بر سازنده فنس پی وی سی ، و یوتاDuratec مبتنی بر اکستروژن PVC است. علاوه بر این ، Avalon Industries Incorporated و International Container Corporation ، که این شرکت را خریداری کرده است Dover Post ساخت در هشت هکتار در دوور برای 1.4 میلیون دلار به منظور نقل مکان از بالتیمور. صنایع Avalon برای وزارت دفاع ، اولین پاسخ دهندگان ، مدارس ، شهرها ، شهرها و لیگ های جوانان کیف ، کیف و کیف تهیه می کند. International Container Corp. ظروف یکبار مصرف تولید می کند.

مطلب مرتبط  Risen با سفارش 1.5 GW ماژول فتوولتائیک در سراسر جهان از روند بازار آینده بهره می برد

دلاور مرکزی مکان مناسبی برای یک مرکز تولید پیشرفته مانند راه راه ایالات متحده است. ” لیندا پارکوفسکی، مدیر اجرایی مشارکت اقتصادی کنت. “ما با داشتن پایگاه تولیدی قوی و نیروی کار ماهر ، مشتاقانه منتظر تولیدکنندگان بیشتری هستیم که در این منطقه مستقر شوند.”

درباره ایالات متحده راه راه
ایالات متحده راه راه یک تولید کننده مستقل بسته بندی موج دار پیشرو است که دارای شهرت خوبی به عنوان یکی از پویاترین و مترقی ترین شرکت ها در صنعت است. ایالات متحده راه راه تلاش می کند تا با ارائه یک محصول با کیفیت برتر با قیمت مناسب و نشان دادن نوآوری ، خدمات استثنایی مشتری و رویکرد ارزش افزوده در هر کاری که انجام دهد ، فروشنده مشتری خود در انتخاب باشد.

مطلب مرتبط  انجمن صنایع سایبری از دو کارشناس امنیتی بچل به عنوان همکار نام می برد

درباره مشارکت رونق دلاور
مشارکت رونق دلاور منجر می شود دلاور تلاش های توسعه اقتصادی برای جذب ، رشد و حفظ مشاغل؛ برای ایجاد یک اکوسیستم کارآفرینی و نوآوری قوی تر ؛ و از کارفرمایان خصوصی در شناسایی ، استخدام و پرورش استعدادها حمایت کند. تیم DPP با انتخاب سایت ها ، مدیران و توسعه دهندگان در محل استقرار یا رشد مشاغل کار می کند و به بررسی سایت های بالقوه ، تجزیه و تحلیل هزینه های زندگی و فرصت های مالی ، از جمله اعتبارات مالیاتی و مشوق های موجود کمک می کند. DPP فرهنگ نوآوری را در ایران پیشرفت می دهد دلاور، همکاری با نوآوران و استارتاپ ها برای جلب توجه و جشن گرفتن موفقیت ها و اتصال آنها با منابع مورد نیاز برای موفقیت. DPP و مشارکت های آن در کل دلاور پشتیبانی و پیشبرد مأموریت های شرکت ها در هر اندازه و بخش. برای کسب اطلاعات بیشتر ، به choosedelaware.com مراجعه کنید.

SOURCE مشارکت رونق دلاور

لینک های مربوطه

deprosperitypartnership.com

پاسخی بگذارید