ایالات متحده سیلیس تغییر مکان را برای جلسه سالانه سهامداران خود در تاریخ 7 مه 2020 اعلام کرد

ایالات متحده سیلیس تغییر مکان را برای جلسه سالانه سهامداران خود در تاریخ 7 مه 2020 اعلام کرد

کتی ، تگزاس، 24 آوریل 2020 / PRNewswire / – ایالات متحده Silica Holdings، Inc. (NYSE: SLCA) (“شرکت”) امروز اعلام کرد تغییر مکان برای جلسه سالانه خود را در سهامداران سال 2020 (“نشست سالانه”) ، برنامه ریزی شده برای 7 مه سال 2020 در 9:00 صبح ، ساعت مرکزیبه دفاتر شرکت با شماره 24275 آزادراه کتی ، کتی ، تگزاس 77494 ، به دلیل در دسترس نبودن محل قبلی نشست سالانه به دلیل شیوع Coronavirus / COVID-19.

همانطور که در مواد پراکسی که قبلاً توزیع شده است شرح داده شده است ، اگر در زمان نزدیک به مشاغل سهامدار سهامدار بودید ، می توانید در جلسه سالانه شرکت کنید. 9 مارس 2020، تاریخ ضبط ، یا یک نماینده قانونی برای جلسه ارائه شده توسط بانک ، کارگزار یا نامزد خود نگه دارید. آیا قصد دارید در نشست سالانه شرکت کنید یا خیر ، ما از شما می خواهیم تا قبل از جلسه با یکی از روشهای توصیف شده در مطالب پراکسی برای نشست سالانه ، رای خود را صادر و ارسال کنید. کارت پروکسی همراه با مواد پراکسی که قبلاً توزیع شده است ، به روز نمی شود تا تغییر مکان را منعکس کند و ممکن است همچنان در رای گیری سالانه ، برای رأی سهام شما استفاده شود.

مطلب مرتبط  EnLink Midstream برای شرکت در کنفرانس سرمایه گذار

درباره ایالات متحده سیلیس

ایالات متحده Silica Holdings، Inc. یک شرکت جهانی تولید مواد و ارائه دهنده لجستیک در آخرین مایل است و عضو شاخص Russell 2000 است. این شرکت تولید کننده پیشرو سیلیس تجاری است که در طیف گسترده ای از کاربردهای صنعتی و در صنعت نفت و گاز مورد استفاده قرار می گیرد. در طول تاریخ 120 ساله خود ، ایالات متحده سیلیس صلاحیت های اصلی در معدن ، پردازش ، لجستیک و علوم مواد را توسعه داده است که این امکان را فراهم می کند تا بیش از 400 نوع محصول متنوع را به مشتریان خود در سراسر بازارهای انتهایی مختلف خود تولید و از طریق هزینه مقرون به صرفه ارائه دهد. شرکتهای تابعه ایالات متحده سیلیکا شامل EP Minerals و SandBox Logistics هستند. EP Minerals یک رهبر صنعت در تولید محصولاتی است که از زمین مادون سنگی ، پرلیت ، خاک رس مهندسی شده و خشت های غیر فعال تولید می شود. SandBox Logistics leader یک رهبر برتر در زمینه نگهداری ، حمل و نقل و تحویل مناسب سایت است ، که به تهیه لجستیک ترقی ، ایمن تر و کارآمد تر اختصاص دارد. این شرکت در حال حاضر 25 معدن و امکانات تولیدی فعالیت می کند. دفتر مرکزی این شرکت در کتی ، تگزاس و دارای دفاتر در رنو ، نوادا ، شیکاگو ، ایلینویز و هیوستون ، تگزاس.

ایالات متحده Silica Holdings، Inc.
ارجون سركومار
مدیر ، خزانه داری و روابط سرمایه گذار
281-394-9584
[email protected]

SOURCE ایالات متحده Silica Holdings، Inc.

مطلب مرتبط  شركت آركانا در وبلاگ زنده در VirtualInvestorConferences.com 30 ژوئن

لینک های مربوطه

www.ussilica.com

پاسخی بگذارید