ایمر ایلینویز از کمیسیون تجارت ایلینوی درخواست می کند تا از مشتریان پایین کشور در برابر افزایش هزینه های غیر ضروری محافظت کند

ایمر ایلینویز از کمیسیون تجارت ایلینوی درخواست می کند تا از مشتریان پایین کشور در برابر افزایش هزینه های غیر ضروری محافظت کند

COLLINSVILLE ، بیماری.، 30 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – ایمر ایلینوی از کمیسیون تجارت ایلینوی (ICC) خواسته است تا با رعایت یک ضمانت مهم مصرف کننده که به منظور جلوگیری از تحمیل هزینه های ناعادلانه و سنگین بر توسعه دهندگان انرژی به مشتریان کم مصرف ، طراحی شده است.

منافع ویژه در تلاشند تا ICC را تحت فشار قرار دهند تا تصمیمی را تعیین کند که جدول زمانی اعتبارهای خورشیدی پشت بام را برای مشتریان جدید اندازه گیری خالص پس از رسیدن نفوذ خورشید به آستانه مشخص کاهش می دهد. این یارانه ها توسط مشتریانی پرداخت می شود که از برنامه سود نمی برند.

طبق قانونی در سال 2016 ، انتظار می رود که بخشی از اعتبار در نظر گرفته شده برای شروع توسعه خورشیدی به زودی منقضی شود. اعتبار متشکل از خدمات تحویل و اجزای تأمین انرژی است. این قانون یک ضمانت برای مصرف کننده ایجاد کرد که پس از تأمین یا عبور بیش از 5٪ از کل تقاضای Ameren Illinois ، بخش تحویل اعتبار را حذف می کند. در پاسخ امروز به ICC ، Ameren Illinois از ICC می خواهد كه قانون را رعایت كند و اعتبار مشتریان جدید خورشیدی را برای تولید بیش از حد برابر با مقدار و ارزش ارائه شده به شبكه آغاز كند.

مطلب مرتبط  هیدرو یک تصمیم دادگاه تقسیم شده انتاریو را در مورد تجدیدنظر در مورد دارایی مالیاتی معوق دریافت می کند

گفت: “این مسئله انصاف مشتری است.” ریچارد جی مارک، رئیس و رئیس جمهور ، ایمر ایلینوی. “ما از مشتریان و انرژی های تجدیدپذیر بسیار حمایت می کنیم. دلیلی وجود دارد که این قانون برای محافظت از مشتریانی که لوکس نصب تجهیزات گران قیمت خورشیدی را ندارند ، به ویژه در مناطق کم درآمد یا در مناطق محروم ، پادمان هایی را شامل می شود.”

در حالی که بسیاری از این منافع خاص ادعاهای اشتباهی در مورد این قانون دارند ، آنها همچنین بخشی از مذاکرات این قانون در سال 2016 بودند و در مراحل قانونی بعدی متعلق به Ameren Illinois و تأیید شده توسط ICC شرکت داشتند.

مارک خاطرنشان کرد: همان گروه هایی که از ICC می خواهند تا قانون اندازه گیری خالص را نادیده بگیرند ، همان سازمان هایی هستند که یک برنامه انرژی ارائه داده اند که هزینه اضافی برای مشتریان مسکونی Downstate 1.8 میلیارد دلار بیش از ده سال

مطلب مرتبط  KBR ، Inc برای برگزاری اولین کنفرانس درآمد سه ماهه 2020 است

“این نمونه دیگری از شیکاگومبتنی بر گروههای علاقه ویژه و توسعه دهندگان خارج از کشور سعی در استفاده از مشتریان پایین دولت دارند. ”

در حال حاضر ، فقط 3000 نفر از 1.2 میلیون مشتری الكترونیكی آمرن ایلینوی از تجهیزات خورشیدی پشت بام برخوردارند و آستانه 5٪ تأثیری در آنها نخواهد داشت. مشتریان جدیدی که نسل پشت بام را نصب می کنند همچنان بابت انرژی اضافی با سرعتی برابر با نرخ تأمین اعتبار می شوند.

مارک گفت: “ما کمیسیون را به پیروی از قانون تشویق می کنیم.” “هزینه های توسعه انرژی خورشیدی نباید به عهده مشتریانی باشد که حداقل توانایی خرید آن را دارند.”

ایمر ایلینویز طرحی شفاف و قابل دستیابی را ارائه داده است که مزایای انرژی خورشیدی و جابجایی را به مشتریان ارائه می دهد ایلینوی نزدیک به رسیدن به هدف خود 100٪ انرژی پاک تا سال 2050. قانون مقرون به صرفه بودن انرژی پاک پاک ، تولید انرژی خورشیدی با هزینه کمتر را افزایش می دهد در حالی که مزایای توسعه اقتصادی و زیست محیطی را برای مشتریان در سراسر مرکز و جنوب فراهم می کند ایلینوی. قانون مقرون به صرفه بودن انرژی تمیز Downstate طرحی مقرون به صرفه و متناسب با نیازها و نقاط قوت جوامع سطح پایین کشور ما است.

مطلب مرتبط  Peabody برای اعلام نتایج برای سه ماهه منتهی به 30 ژوئن 2020

درباره آمرن ایلینوی
ایمر ایلینوی انرژی خود را به 1.2 میلیون نفر از مصرف کنندگان برق طبیعی و بیش از 800 هزار نفر در این کشور می رساند ایلینوی. ماموریت ما تأمین کیفیت زندگی است. قلمرو خدمات ما بیش از 1200 انجمن و 43،700 مایل مربع را در بر می گیرد. برای اطلاعات بیشتر ، به AmerenIllinois.com مراجعه کنید ، ما را در توییترAmerenIllinois یا Facebook پیدا کنید.

منبع Ameren Illinois

لینک های مربوطه

http://www.ameren.com

پاسخی بگذارید