بازار آبگرمکن های تجاری به ارزش 7.7 میلیارد دلار تا سال 2026

بازار آبگرمکن های تجاری به ارزش 7.7 میلیارد دلار تا سال 2026

شیکاگو، 4 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – طبق گزارش تحقیقات جدید بازار بازار آبگرمکن های تجاری بر اساس نوع (برق ، گاز ، روغن ، پمپ حرارتی ، خورشیدی ، ترکیبی و سایر موارد) ، لیتر (زیر 500 ، 500-1000 ، 1000-3000 ، 3000-4000 و بیشتر) ، ظرفیت نامی (تا 10 کیلو وات ، 10-50 کیلو وات ، 50-150 کیلووات و بیشتر) ، و منطقه – پیش بینی جهانی تا سال 2026 “، منتشر شده توسط MarketsandMarkets ™ ، پیش بینی می شود اندازه بازار جهانی آبگرمکن های تجاری به بازار برسد 7.7 میلیارد دلار تا سال 2026 از مقدار تخمین زده شده از 5.4 میلیارد دلار در سال 2020 ، با رشد CAGR 6.1٪. افزایش سرمایه گذاری برای توسعه و گسترش فعالیتهای بخش تجاری در مناطق مختلف و مقررات حمایتی و کمکهای مالی برای استفاده از منابع تجدید پذیر انرژی در برنامه های مختلف از عوامل کلیدی بازار گرمکن های آب تجاری است که باعث رشد این بازار می شود.

بروشور PDF را دانلود کنید:
https://www.marketsandmarkets.com/pdfdownloadNew.asp؟id=65877243

بر اساس نوع ، بخش الکتریکی بزرگترین مشارکت کننده در بازار بخاری های آب در طی سال 2019 است.

برآورد می شود که بخش الکتریکی بزرگترین بخش بازار آبگرمکن های تجاری باشد ، بر اساس نوع ، از سال 2020 تا 2026. آبگرمکن های برقی بهره وری عملیاتی فوق العاده بالایی را ارائه می دهند که از 95 تا 98 درصد است. آنها عمدتا در استفاده می شوند آسیا و اقیانوسیه به این دلیل که کشورهایی مانند چین، هند، کره جنوبی، و ژاپن بر محدود کردن اثر کربن خود در نتیجه استفاده از سوخت های فسیلی متمرکز شده اند.

در TOC عمیق مرور کنید “بازار آبگرمکن های تجاری”

مطلب مرتبط  درآمد بازار مترهای هوشمند ارزش 20 میلیارد دلار تا سال 2030: P&S Intelligence

250 – میز
50 – ارقام
265 – صفحات

مشاهده فهرست مفصل مطالب در اینجا:
https://www.marketsandmarkets.com/Market-Reports/ بخاری-آب-تجاری-بازار-65877243.html

بر اساس لیتر ، انتظار می رود بخش زیر 500 لیتر با سریعترین سرعت در دوره پیش بینی رشد کند.

آبگرمکن های تجاری که در این گروه قرار می گیرند جمع و جور هستند و از این رو نصب آنها آسان است. آنها تقریباً برای همه کاربردهای تجاری کوچک آب گرم کافی فراهم می کنند. از این رو ، آبگرمکن هایی با این ظرفیت برای مصارف کم آب گرم در مراکز تجاری کوچک مناسب هستند. آبگرمکن های تجاری کوچک با ظرفیت کمتر از 500 لیتر در بخش مهمان نوازی برای خانه های تعطیلات و متل ها مورد استفاده قرار می گیرند زیرا دسترسی بدون آب به آب گرم را برای حمام ، لباسشویی شخصی و غیره تضمین می کنند.

آسیا و اقیانوسیه: بازار اصلی تمرکز انرژی خورشیدی در دوره پیش بینی.

در این گزارش ، بازار آبگرمکن های تجاری با توجه به 6 منطقه ، یعنی آسیا و اقیانوسیه، اروپا، آمریکای شمالی، آمریکای جنوبی، و آفریقا. آسیا و اقیانوسیه انتظار می رود در دوره پیش بینی بزرگترین و همچنین سریعترین رشد بازار آبگرمکن های تجاری به تفکیک مناطق باشد. کشورهایی مانند چین، کره جنوبی و استرالیا سریعترین رشد در بازارهای جهان است آسیا و اقیانوسیه منطقه آسیا و اقیانوسیه انتظار می رود در طی دوره پیش بینی به دلیل افزایش استفاده از انرژی های تجدید پذیر و محصولات کارآمد انرژی ، بر بازار آبگرمکن های تجاری تسلط یابد. چندین بازیکن برجسته در بازار آبگرمکن های تجاری مانند A.O. شرکت اسمیت ، شرکت Rinnai ، ساخت RHEEM و آریستون ترمو امکانات تولید خود را در کشورهایی مانند چین، هند، و مالزی. این منطقه میزبان تعدادی از اقتصادهای نوظهور مانند است چین، هند، سنگاپور، و مالزی. این اقتصادها شاهد افزایش سرمایه گذاری در بخشهای تجاری خود هستند.

مطلب مرتبط  زیرساخت های شکست خورده ایالات متحده ، منجر به سقوط جامعه از شکاف نیروی کار برق می شود

استعلام قبل از خرید:
https://www.marketsandmarkets.com/Enquiry_Before_BuyingNew.asp؟id=65877243

برای امکان درک عمیق از فضای رقابتی ، این گزارش شامل مشخصات برخی از بازیگران اصلی در بازار آبگرمکن های تجاری مانند A.O. شرکت اسمیت (ایالات متحده) ، شرکت تولیدی RHEEM (ایالات متحده) ، شرکت رینای (ژاپن) ، صنایع سولاهارت (استرالیا) ، Carrier Global (ایالات متحده) ، Stiebel Eltron (آلمان) ، و غیره و بازیکنان دیگر مانند Viessmann Group (آلمان) ، سیستم های انرژی NIBE (سوئد) ، دانفوس (دانمارک) ، گروه واليانت (آلمان) ، آبگرمکن های آمریکایی (ایالات متحده) ، دایکین (ژاپن) ، میتسوبیشی الکتریک (ژاپن) ، بخاری های آب اندروز (بخاری باکسی) (انگلستان) و موارد دیگر.

بازارهای مجاور را مرور کنید: گزارشات و مشاوره تحقیقات انرژی و انرژی بازار

گزارش های مرتبط را مرور کنید:

بازار دیگهای بخار صنعتی توسط نوع سوخت (گاز طبیعی و زیست توده ، روغن ، ذغال سنگ) ، نوع دیگ بخار (لوله آتش ، لوله آب) ، اسب بخار ، صنعت استفاده نهایی (مواد شیمیایی ، مواد غذایی ، پالایشگاه ها ، فلزات و معادن) و منطقه – پیش بینی جهانی تا سال 2025

https://www.marketsandmarkets.com/Market-Reports/industrial-boiler-market-130210505.html

بازار سیستم تهویه مطبوع توسط تجهیزات گرمایش (پمپ های حرارتی ، کوره ها) ، تجهیزات تهویه (واحدهای تهویه هوا ، فیلترهای هوا) ، تجهیزات خنک کننده (تهویه مطبوع یکپارچه ، سیستم های VRF) ، کاربرد ، نوع اجرا و جغرافیا – پیش بینی جهانی تا سال 2025

https://www.marketsandmarkets.com/Market-Reports/hvac-system-market-202111288.html

درباره بازارها و بازارها

MarketsandMarkets research تحقیقات کمی B2B را در مورد 30،000 فرصت رشد / تهدید با رشد بالا ارائه می دهد که 70٪ تا 80٪ درآمد شرکت های جهانی را تحت تأثیر قرار می دهد. در حال حاضر در حال خدمات رسانی به 7500 مشتری در سراسر جهان از جمله 80٪ از شرکتهای جهانی Fortune 1000 به عنوان مشتری است. تقریباً 75000 افسر ارشد در سراسر هشت صنعت در سراسر جهان به دلیل نقاشی در مورد تصمیمات مربوط به درآمد ، به بازارها و بازارها مراجعه می کنند.

مطلب مرتبط  گزارش بازار نمک زدایی آب دریا اسمز معکوس جهانی 2020

850 تحلیلگر تمام وقت و SME های ما در MarketsandMarkets markets در حال پیگیری بازارهای رشد جهانی در پی “مدل تعامل رشد – GEM” هستند. هدف GEM همکاری پیشگیرانه با مشتریان برای شناسایی فرصت های جدید ، شناسایی مهمترین مشتریان ، نوشتن استراتژیهای “حمله ، جلوگیری و دفاع” ، شناسایی منابع درآمد افزایشی هم برای شرکت و هم برای رقبا است. MarketsandMarkets ™ اکنون با 1500 MicroQuadrant (موقعیت بهترین بازیکنان در میان رهبران ، شرکت های در حال ظهور ، نوآوران ، بازیکنان استراتژیک) سالانه در بخش های در حال رشد با رشد بالا ارائه می شود. MarketsandMarkets ™ مصمم است امسال بیش از 10 هزار شرکت برای برنامه ریزی درآمد خود سود ببرد و به آنها کمک کند نوآوری ها / اختلالات خود را زودتر از موعد به بازار منتقل کنند.

گل سرسبد اطلاعات بازار رقابتی و بازار برای تحقیقات بازار ، “فروشگاه دانش” بیش از 200000 بازار و کل زنجیره ارزش را برای درک عمیق تر از بینش ناشناخته همراه با اندازه بازار و پیش بینی بازارهای مختلف متصل می کند.

مخاطب:
آقای. آشیش مهرا
بازارها و بازارها ™ INC.
جاده 630 داندی
سوئیت 430
Northbrook، IL 60062
ایالات متحده آمریکا: + 1-888-600-6441
پست الکترونیک: [email protected]
بینش تحقیقاتی: https://www.marketsandmarkets.com/ResearchInsight/commercial-water-heaters-market.asp
از وب سایت ما دیدن کنید: https://www.marketsandmarkets.com
منبع مطالب: https://www.marketsandmarkets.com/PressReleases/commercial-water-heaters.asp

SOURCE MarketsandMarkets

پاسخی بگذارید