بازار اتوماسیون خطوط لوله نفت و گاز و حمل و نقل در صنعت ماشین آلات صنعتی با رشد 742.43 میلیون دلار | روندهای نوظهور ، ریسک شرکت و مدیران کلیدی Technavio

بازار اتوماسیون خطوط لوله نفت و گاز و حمل و نقل در صنعت ماشین آلات صنعتی با رشد 742.43 میلیون دلار | روندهای نوظهور ، ریسک شرکت و مدیران کلیدی Technavio

گزارش 120 صفحه ای را با TOC در مورد “گزارش تحلیل بازار اتوماسیون خطوط لوله نفت و گاز و حمل و نقل با استفاده از برنامه (خطوط لوله و LNG و ترمینال) و جغرافیا” بخوانید.آمریکای شمالی، APAC ، اروپا، MEA ، و آمریکای جنوبی) ، و پیش بینی های بخش ، 2021-2025 “. کسب اطلاعات رقابتی در مورد رهبران بازار. پیگیری فرصت های اصلی صنعت ، روندها و تهدیدها. اطلاعات در مورد بازاریابی ، نام تجاری ، استراتژی و توسعه بازار ، فروش و توابع عرضه. https://www.technavio.com/report/report/oil-and-gas-pipeline-and-transportation-automation-market-industry-analysis

خط لوله انتقال نفت و گاز و بازار اتوماسیون حمل و نقل توسط گسترش پایانه های نفتی هدایت می شود. علاوه بر این ، پیش بینی می شود که مزایای خطوط لوله نسبت به سایر روش های حمل و نقل نفت و گاز ، رشد خط لوله نفت و گاز و بازار اتوماسیون حمل و نقل را تقویت کند.

پایانه های نفتی به عنوان مراکز حمل و نقل نفت و گاز فعالیت می کنند. در سطح جهان ، افزایش تقاضای انرژی منجر به افزایش پایانه های جدید نفتی و ساخت و سازهای خطوط لوله شده است زیرا نیاز مستمر به انرژی خواستار زیرساخت های جدید نفت و گاز است. برخی از پروژه های ترمینال نفتی ترمینال نفتی فجیره برای افزایش ظرفیت ذخیره سازی آن هستند ، عربستان سعودی آرامکو ترمینال نفتی موآجیز را احداث کرد ، کمیسیون بندر کورپوس کریستی ساخت ترمینال تصفیه شده فرآورده های نفتی را تصویب کرد. این فعالیت های جدید اکتشاف و تولید نفت و گاز ، همراه با خطوط لوله بهبود یافته و کارآمد برای حمل و نقل نفت و گاز ، رشد بازار مورد توجه در دوره پیش بینی را به دنبال خواهد داشت.

مطلب مرتبط  بازار آلومینای فعال 2021-2025 | تجزیه و تحلیل تأثیر و بازیابی COVID-19

1 گزارش Technavio بخرید و دومین بار را با 50٪ تخفیف دریافت کنید. 2 گزارش Technavio بخرید و سومین گزارش را به صورت رایگان دریافت کنید.

قبل از خرید عکس فوری بازار را مشاهده کنید

پنج شرکت بزرگ خط لوله و اتوماسیون حمل و نقل:
ABB Ltd.
ABB Ltd. از طریق برق ، اتوماسیون صنعتی ، حرکت ، رباتیک و اتوماسیون گسسته و شرکتها و سایر فعالیتها فعالیت می کند. این شرکت فن آوری خط لوله و کلیه عملیات مربوط به آن برای حمل و نقل نفت و گاز از چاه به پالایشگاه مانند پردازش گاز ، ترمینال ها و ذخیره سازی ، ایستگاه های پمپاژ ، تانکرهای باری و غیره را ارائه می دهد.

Eaton Corporation Plc
Eaton Corporation Plc از طریق محصولات برق ، سیستم ها و خدمات الکتریکی ، هیدرولیک ، هوا فضا ، وسایل نقلیه و تحرک الکترونیکی فعالیت می کند. این شرکت راه حل هایی برای برنامه های بالادستی ، میانی و پایین دستی برای حفاری های خشکی و برون مرزی ارائه می دهد.

شرکت امرسون الکتریک
شرکت امرسون الکتریک از طریق راه حل های اتوماسیون و راه حل های تجاری و مسکونی تجارت می کند. این شرکت راه حل های انتقال و توزیع گاز ، انتقال مایع و ذخیره سازی را ارائه می دهد.

شرکت بین المللی هانیول
شرکت بین المللی هانیول از طریق هوا فضا ، فن آوری های ساختمانی هانیول ، مواد و فن آوری های عملکرد و راه حل های ایمنی و بهره وری فعالیت می کند. این شرکت راه حل های نرم افزاری پیشرفته همراه با تخصص برای ادغام سازندگان نرم افزار خطوط لوله شخص ثالث یا برنامه های سفارشی داخلی را ارائه می دهد.

مطلب مرتبط  Valvoline برای شرکت در سمپوزیوم فروش سالانه خودرو گابلی ​​در تاریخ 3 نوامبر

شرکت میتسوبیشی الکتریک
شرکت میتسوبیشی الکتریک از طریق سیستم های انرژی و الکتریکی ، سیستم های اتوماسیون صنعتی ، سیستم های اطلاعاتی و ارتباطی ، دستگاه های الکترونیکی ، لوازم خانگی و سایر موارد فعالیت می کند. این شرکت راه حل های مختلفی از جمله تجهیزات چرخان ، از جمله موتورهای الكتریكی ، ژنراتورهای گاز ، پمپ ها و كمپرسورها و سایر موارد را برای عملیات نفت و گاز ارائه می دهد.

چشم انداز برنامه بازار اتوماسیون نفت و گاز و اتوماسیون حمل و نقل (درآمد ، میلیون دلار ، 2020-2025)

  • خط لوله – اندازه و پیش بینی 2020-2025
  • LNG و ترمینال – اندازه و پیش بینی 2020-2025

چشم انداز جغرافیای بازار اتوماسیون نفت و گاز و اتوماسیون حمل و نقل (درآمد ، میلیون دلار ، 2020-2025)

  • آمریکای شمالی – اندازه و پیش بینی 2020-2025
  • APAC – اندازه و پیش بینی 2020-2025
  • اروپا – اندازه و پیش بینی 2020-2025
  • MEA – اندازه و پیش بینی 2020-2025
  • آمریکای جنوبی – اندازه و پیش بینی 2020-2025

درباره روند جهانی تأثیرگذار بر آینده تحقیقات بازار بیشتر بدانید ، یک نمونه رایگان دانلود کنید:
https://www.technavio.com/talk-to-us؟report=IRTNTR40118

گزارش های مرتبط با صنایع عبارتند از:
بازار جهانی سیستم های کنترل کمپرسور– بازار سیستم های کنترل کمپرسور توسط محصولات (عناصر کنترل و ارتباطات) ، کاربر نهایی (تولید فرآیند و ساخت گسسته) ، جغرافیا (APAC ، آمریکای شمالی، اروپا، آمریکای جنوبی، و MEA) ، و فروشندگان اصلی.
گزارش رایگان گزارش را دانلود کنید

مطلب مرتبط  راه حل های تولید Optimas اتصال دهنده ها و قطعات مهندسی شده با فرم سرد را از طریق فروش مستقیم نصب شده ارائه می دهد

بازار جهانی دیگ بخار صنعتی– بازار دیگهای بخار صنعتی توسط مصرف کنندگان نهایی (مواد غذایی و آشامیدنی ، مواد شیمیایی و پتروشیمی ، تفاله و کاغذ ، روغن و گاز و سایر کاربران نهایی) ، جغرافیا (APAC ، اروپا، آمریکای شمالی، MEA ، و آمریکای جنوبی) ، و فروشندگان اصلی.
گزارش رایگان گزارش را دانلود کنید

درباره Technavio
تکناویو یک شرکت پیشرو در زمینه تحقیقات و فناوری در سطح جهان است. تحقیق و تجزیه و تحلیل آنها بر روند در حال ظهور بازار متمرکز است و بینش های عملیاتی را برای کمک به مشاغل در شناسایی فرصت های بازار و ایجاد استراتژی های موثر برای بهینه سازی موقعیت های خود در بازار ارائه می دهد.

کتابخانه گزارش Technavio با بیش از 500 تحلیلگر متخصص ، متشکل از بیش از 17000 گزارش و شمارش است که 800 فناوری را در 50 کشور پوشش می دهد. پایگاه مشتری آنها از شرکتهایی در هر اندازه ، از جمله بیش از 100 شرکت Fortune 500 تشکیل شده است. این پایگاه مشتری در حال رشد برای شناسایی فرصت ها در بازارهای موجود و بالقوه و ارزیابی موقعیت های رقابتی آنها در حالات تغییر بازار ، به پوشش جامع Technavio ، تحقیقات گسترده و بینش عملی بازار متکی است.

مخاطب
تحقیقات تکناویو
جسی مایدا
مجری رسانه و بازاریابی
ایالات متحده: +1 844 364 1100
انگلیس: +44 203 893 3200
پست الکترونیک: [email protected]
لینک گزارش: https://www.technavio.com/report/oil-and-gas-pipeline-and-transportation-automation-market-industry-analysis

SOURCE Technavio

پاسخی بگذارید