بازار ایمنی خط لوله به ارزش 12.2 میلیارد دلار تا سال 2025

بازار ایمنی خط لوله به ارزش 12.2 میلیارد دلار تا سال 2025

شیکاگو، 2 نوامبر 2020 / PRNewswire / – طبق گزارش تحقیقات جدید بازار بازار ایمنی خط لوله توسط کامپوننت (راه حل ها (سیستم مانیتورینگ خط لوله ، ارتباطات ایمن ، تشخیص نفوذ محیط ، SCADA برای خطوط لوله و امنیت ICS) و خدمات) ، برنامه ، عمودی و منطقه – پیش بینی جهانی تا سال 2025 “، انتظار می رود از اندازه رشد کند 7.9 میلیارد دلار در سال 2020 تا 12.2 میلیارد دلار تا سال 2025 ، با نرخ رشد سالانه مرکب (CAGR) 9.2٪ در دوره پیش بینی. هزینه های بهبود یافته توسط بیشتر شرکت های نفت و گاز برای زیرساخت های خط لوله ، نظارت بر شبکه و تشخیص نشت و افزایش تعداد نشت نفت و گاز / حوادث منجر به تصویب بازار ایمنی خطوط لوله.

در TOC عمیق مرور کنید بازار ایمنی خط لوله

167 – جداول
55 – ارقام
246 – صفحات

بروشور PDF را دانلود کنید: https://www.marketsandmarkets.com/pdfdownloadNew.asp؟id=187556390

نیاز به درک نیازهای مشتری برای راه حل های ایمنی خط لوله سفارشی برای رشد خدمات ایمنی خط لوله در دوره پیش بینی

تقاضا برای خدمات ایمنی خط لوله به دلیل نیاز روزافزون به بهبود عملکرد عملیات خط لوله در مورد برنامه ریزی عملیات خط لوله و کاهش هزینه عملیاتی تحویل مایع / گاز در سراسر جهان صورت می گیرد. موفقیت در ایمنی خط لوله به چگونگی اجرا و استفاده از راه حل های خط لوله برای مدیریت عملیات آن بستگی دارد. ارائه دهندگان خدمات ایمنی خط لوله اطمینان می دهند که استراتژی مدیریت خط لوله مطابق با اهداف تجاری خاص سازمان تنظیم شده است تا از مزایای راه حل های ایمنی خط لوله به طور کامل استفاده کند. با اتخاذ فزاینده راه حل ها ، تقاضا برای خدمات مرتبط نیز در بین کاربران نهایی افزایش می یابد. منافع حاصل از استفاده م effectiveثر از راه حل های ایمنی خط لوله و ارائه راه حل های متناسب با نیاز سازمان ها ، مهمترین عواملی هستند که تقاضا برای خدمات مرتبط با راه حلهای ایمنی خط لوله را تحریک می کنند.

مطلب مرتبط  هورنبک دریایی از راه اندازی رای گیری رای در مورد معامله جامع تجدید ساختار بازپرداخت شده با حمایت اکثریت لازم اعتبار طلبکاران در رای گیری خبر داد

افزایش تقاضا برای نظارت بر عملکرد مناسب خط لوله و جلوگیری از مزاحمت در شرایط عملیاتی برای رشد بخش سیستم های نظارت بر خط لوله برای نگه داشتن اندازه بازار بزرگتر

نظارت بر خط لوله برای تشخیص سریع تر و قابل اطمینان تر نشتی خط لوله در حالی که به طور همزمان تداخل های شخص ثالث و سایر تهدیدات خط لوله خارجی را کنترل می کند ، برای جلوگیری از نشت به طور کلی مورد نیاز است. نظارت بر خط لوله کنترل دارایی های شبکه خط لوله را بهبود می بخشد. این فرآیند را برای بهبود بهره وری خودکار می کند ، خوانندگان را قادر می سازد تا وضعیت فعلی دارایی های خود را کنترل کرده و در صورت وقایع غیر مجاز زنگ هشدار را ایجاد کنند. نظارت خط لوله بیشتر برنامه های مختلف آشکارساز را برای نظارت بر نشت و حوادث تداخل اشخاص ثالث ، آسیب های جغرافیایی ، سرقت ها ، زیرساخت های حیاتی و ابزارهای بازرسی داخلی در زمان واقعی از یک سیستم عامل واحد ارائه می دهد.

قیمت های ویژه گزارش های بسته را دریافت کنید: https://www.marketsandmarkets.com/RequestBundleReport.asp؟id=187556390

آمریکای شمالی برای تسلط بر بازار در طول دوره پیش بینی

آمریکای شمالی انتظار می رود به دلیل حضور چندین فروشنده راه حل در ایالات متحده ، از سال 2020 تا 2025 بر بازار جهانی تسلط یابد. این عمدتا به دلیل وجود اقتصادهای مختلف توسعه یافته از جمله است کانادا و ایالات متحده ، و به دلیل تمرکز بر نوآوری های به دست آمده از R&D و فن آوری های مختلف. ایمنی همیشه ارزش اصلی تاسیسات گاز طبیعی در بوده است آمریکای شمالی. صنعت گاز طبیعی یک سیستم گسترده با 2.5 میلیون مایل خط لوله توزیع و انتقال را در سراسر کشور برای ارائه خدمات به بیش از 177 میلیون آمریکایی اداره می کند. طراحی ، ساخت ، بهره برداری ، بازرسی و نگهداری کلیه خطوط لوله منوط به مقررات و الزامات ایالتی و فدرال است. مطابق وزارت حمل و نقل ایالات متحده ، خطوط لوله ایمن ترین ، سازگار با محیط زیست و کارآمدترین و قابل اطمینان ترین روش انتقال گاز طبیعی هستند. از نظر فرزندخواندگی ، آمریکای شمالی به طور قابل توجهی به بازار کمک می کند و انتظار می رود رشد بیشتری داشته باشد. گفته می شود ایالات متحده اقدامات ایمنی خط لوله را تا حد زیادی اتخاذ كرده است.

مطلب مرتبط  شرکت بازرسان انرژی سه جایزه ملی آژانس حفاظت از محیط زیست سال 2020 ایالات متحده را جارو می کند

عمده فروشندگان ارائه دهنده راه حل های ایمنی خط لوله ، ABB هستند (سوئیس) ، Siemens AG (آلمان) ، اشنایدر الکتریک (فرانسه) ، بیکر هیوز (ایالات متحده) ، هانی ول (ایالات متحده) ، هوآوی فناوری (چین) ، AVEVA (انگلستان) ، PSI AG (آلمان) ، BAE Systems (انگلستان) ، TransCanada (کانادا) ، Atmos International (انگلستان) ، Clampon AS (نروژ) ، FFT (استرالیا) ، Perma-Pipe (ایالات متحده) ، Senstar (کانادا) ، Syrinix (انگلستان) ، RADIOBARRIER (روسیه) ، فن آوری های خالص (کانادا) ، C-Fer Technologies (کانادا) ، ایمنی کامل (ایالات متحده) ، گروه کرون (آلمان) ، PLM CAT (آمریکا) ، چرم (اوکراین) ، و TTK (فرانسه)

10٪ سفارشی سازی در این گزارش تحقیقاتی دریافت کنید: https://www.marketsandmarkets.com/request سفارشی سازی جدید.asp؟id=187556390

بازارهای مجاور را مرور کنید: گزارش ها و مشاوره تحقیقات بازار تجزیه و تحلیل

درباره بازارها و بازارها

MarketsandMarkets research تحقیقات کمی B2B در مورد 30،000 فرصت رشد / تهدید با رشد زیاد را ارائه می دهد که 70 تا 80 درصد درآمد شرکت های جهانی را تحت تأثیر قرار می دهد. در حال حاضر در حال ارائه خدمات به 7500 مشتری در سراسر جهان از جمله 80٪ از شرکتهای جهانی Fortune 1000 به عنوان مشتری. تقریباً 75000 افسر ارشد در سراسر هشت صنعت در سراسر جهان به دلیل نقاشی در مورد تصمیمات مربوط به درآمد ، به بازارها و بازارها مراجعه می کنند.

مطلب مرتبط  سرمایه گذاری مشترک Trina Solar و Tongwei Group برای به روزرسانی 210 زنجیره صنعتی مجتمع

850 تحلیلگر تمام وقت و SME های ما در MarketsandMarkets markets در حال پیگیری بازارهای رشد جهانی در پی “مدل تعامل رشد – GEM” هستند. هدف GEM همکاری پیشگیرانه با مشتریان برای شناسایی فرصتهای جدید ، شناسایی مهمترین مشتریان ، نوشتن استراتژیهای “حمله ، جلوگیری و دفاع” ، شناسایی منابع درآمد افزایشی هم برای شرکت و هم برای رقبا است. MarketsandMarkets ™ اکنون با 1500 MicroQuadrant (موقعیت بهترین بازیکنان در میان رهبران ، شرکت های در حال ظهور ، نوآوران ، بازیکنان استراتژیک) سالانه در بخش های با رشد بالا در حال ظهور است. MarketsandMarkets ™ مصمم است که امسال بیش از 10 هزار شرکت برای برنامه ریزی درآمد خود سود ببرد و به آنها کمک کند نوآوری ها / اختلالات خود را زودتر از موعد به بازار منتقل کنند.

شاخص اطلاعات بازار رقابتی و مارکت و بازار ، “فروشگاه دانش” بیش از 200000 بازار و کل زنجیره ارزش را برای درک عمیق تر از بینش ناشناخته همراه با اندازه بازار و پیش بینی بازارهای متصل به هم متصل می کند.

مخاطب:

آقای. آشیش مهرا
بازارها و بازارها ™ INC.
جاده 630 داندی
سوئیت 430
Northbrook، IL 60062
ایالات متحده آمریکا: + 1-888-600-6441
پست الکترونیک: [email protected]
بینش تحقیقاتی: https://www.marketsandmarkets.com/ResearchInsight/pipeline-safety-market.asp
از وب سایت ما دیدن کنید: https://www.marketsandmarkets.com
منبع مطالب: https://www.marketsandmarkets.com/PressReleases/pipeline-safety.asp

SOURCE MarketsandMarkets

پاسخی بگذارید