بازار بیولوژیک های بیولوژیکی پیش بینی کرده است تا سال 2026 از 3.3 میلیارد دلار ارزش تجاوز کند ، گفت: Global Market Insights Inc.

بازار بیولوژیک های بیولوژیکی پیش بینی کرده است تا سال 2026 از 3.3 میلیارد دلار ارزش تجاوز کند ، گفت: Global Market Insights Inc.

SELBYVILLE ، دل.، 4 مه سال 2020 / PRNewswire / – طبق گزارش پژوهشی جدیدی که توسط Global Market Insights Inc. تهیه شده است ، بازار کلی بیولوژیک های بیولوژیکی در 2.2 میلیارد دلار در سال 2019 و پیش بینی می شود از آن پیشی بگیرد 3.3 میلیارد دلار تا سال 2026 ، ثبت نام CAGR 5٪ از سال 2020 تا 2026. گزارش تحقیق تجزیه و تحلیل مفصلی از روند نزولی بازار ، استراتژی های برنده برتر ، جیب های سرمایه گذاری اصلی ، درایورها و فرصتها ، اندازه و برآورد بازار و سناریوی رقابتی ارائه می دهد.

رشد مناطق کشت میوه و سبزیجات ارگانیک که با ابتکارات مساعد سازمانها و ارگانهای مختلف دولتی برای ترویج مصرف غذای سالم حمایت می شود ، باعث رشد درآمد بازار بیوپستانها می شود. کشاورزی ارگانیک در حدود 180 کشور جهان با استفاده از بیش از 70 میلیون هکتار مساحت زمین در سال 2018 انجام می شود.

درخواست گزارش نمونه در: https://www.gminsights.com/ Ask-sample/detail/1340

افزایش فشار نظارتی بر روی زنجیره ارزش غذایی و آشامیدنی کلی برای کاهش سطح باقیمانده از سموم دفع آفات یکی از عوامل برجسته ترویج پذیرش بیولوژیک ها است. معرفی سیاست در مورد سموم دفع آفات و همچنین حداکثر میزان باقیمانده باعث افزایش اعتماد به نفس مصرف کننده و افزایش تقاضا برای محصولات طبیعی شده است. علاوه بر این ، مقررات سختگیرانه در مورد سموم دفع آفات به طور منظم برای کاهش اثرات زیست محیطی ، فرصت های رشد جدیدی را برای بازار بیولوژیک ها ایجاد می کند.

با توجه به بخش محصول ، پیش بینی می شود که بخش بیوبریدها تا سال 2026 در CAGR بیش از 5.5٪ رشد کند. پیشرفتهای فناوری در زمینه مطالعات ژنتیکی باعث توسعه محصولات جدید ریز بیولوژیکی شده است که می توانند به طور موثر رشد علفهای هرز را کنترل کنند.

پیش بینی می شود که بخش زیستی میکروبی به عنوان یکی از سریعترین بخشهای در حال گسترش در بازه زمانی پیش بینی شده ظاهر شود. بیولوژیکها میکروبی شامل میکروارگانیسم هایی مانند ویروس ها ، باکتری ها ، تک یاخته ها و قارچ ها در میان دیگران است. پیشرفت ها در زمینه میکروبیولوژی همراه با رشد تقاضای بیولوژیک ها ممکن است منجر به بازار شود.

دلایل اصلی بازار بیولوژیک ها رشد:

  1. معرفی مقررات سختگیرانه دولت در مورد استفاده از سموم دفع آفات.
  2. افزایش هزینه های مصرف کننده به سمت مواد غذایی و نوشیدنی با کیفیت بالاتر.
  3. افزایش مصرف مواد غذایی ارگانیک در سراسر APAC.

برای خرید این گزارش استعلام کنید: https://www.gminsights.com/inquiry-before-buying/1340

آسیا و اقیانوسیه پیش بینی می شود سریعترین رشد را در کل بازار بیولوژیک های بیولوژیکی در طول بازه زمانی پیش بینی شده ثبت کند. ژاپن و چین در بین مصرف کنندگان برتر مواد غذایی ارگانیک قرار دارند و درصدد رشد قابل توجهی در بازه زمانی پیش بینی شده هستند. طبق OTA ، بازار مواد غذایی و آشامیدنی بسته بندی شده ارگانیک در چین ارزشمند بود 2.8 میلیارد دلار به سال 2017 برمی گردد و احتمالاً شاهد CAGR بیش از 14.3٪ 2017-2022 هستیم.

پیشروان صنعت صنعت مورد تجزیه و تحلیل در تحقیقات صنعت بیولوژیکال شامل Parry America، Inc.، Koppert B.V.، Stoller، Bayer، Syngenta، Arysta Lifescience، International Panaacea Ltd، BASF SE، Bio Huma Netics Inc.، Bioworks و Valent BioScience. آنها چندین استراتژی از جمله مشارکت ، گسترش ، همکاری ، سرمایه گذاری مشترک و سایر موارد را در جهت تقویت جایگاه خود در صنعت گنجانیده اند.

گزارش های مرتبط:

انتظار می رود بازار کود حاصل شود 230 میلیارد دلار تا سال 2026

انتظار می رود بازار کودهای آزاد شده کنترل شده به گارنر برسد 3.9 میلیارد دلار تا سال 2024

درباره Global Market Insights، Inc.

بازار جهانی بینش ، شرکت ، با دفتر مرکزی دلاور، ایالات متحده ، یک ارائه دهنده خدمات تحقیقاتی و مشاوره در زمینه بازار جهانی است. Global Market Insights، Inc. با ارائه گزارش های تحقیقاتی سندیکایی و سفارشی ، مشاوره رشد و سرویس های اطلاعاتی تجاری ، قصد دارد به مشتریانی که دارای اطلاعاتی نافذ و داده های عملی در بازار هستند کمک کند تا به تصمیم گیری استراتژیک کمک کند.

GMIPulse ، پلت فرم تجزیه و تحلیل تجاری ما گزینه ای تعاملی و آنلاین را برای کاوش در داده های تحقیقاتی صنعت اختصاصی ما به روشی آسان و پویا ارائه می دهد. مشتریان می توانند اطلاعات بازار را در 11 گروه سطح بالا و صدها بخش صنعت در داخل آنها کشف کنند و آمار منطقه ای ، شرکت و آمار مقطعی را ارائه می دهند که پیشنهاد ما را برای تصمیم گیری ها متمایز می کند.

با ما تماس بگیرید:

آرون هگده
فروش شرکت ، ایالات متحده آمریکا
بازار جهانی بینش ، شرکت
تلفن: 1-302-846-7766
تلفن رایگان: 1-888-689-0688
پست الکترونیک: [email protected]
وب: https://www.gminsights.com
اخبار: https://www.cuereport.com

تصاویر مرتبط

biopesticides-market-statistics.jpg
آمار بازار بیولوژیکها – 2026

لینک های مربوطه

بازار سود سوز آور برای شاهد CAGR 3.6٪ تا سال 2026

بازار بسته بندی پالپ قالب برای رسیدن به 1.5 میلیارد دلار تا سال 2024

SOURCE بازار جهانی Insights ، Inc.

مطلب مرتبط  قطعات جهانی دقت قطعات 2020-2025 با تسلط برنز ، NN ، Martinrea ، Linamar ، WM Berg ، Renishaw و ARC

پاسخی بگذارید