بازار بی سیم در حال ساخت به ارزش 18.0 میلیارد دلار تا سال 2025

بازار بی سیم در حال ساخت به ارزش 18.0 میلیارد دلار تا سال 2025

شیکاگو، 5 اکتبر 2020 / PRNewswire / – بر اساس گزارش تحقیقات بازار در بازار بی سیم داخلی توسط مonلفه (زیرساخت) [DAS and small cell] و خدمات) ، مدل تجاری (ارائه دهندگان خدمات ، شرکت ها و اپراتورهای میزبان خنثی) ، محل برگزاری ، کاربر نهایی و منطقه – پیش بینی جهانی تا سال 2025 “، منتشر شده توسط MarketsandMarkets ، پیش بینی می شود اندازه بازار بی سیم در ساختمان از رشد کند 10.3 میلیارد دلار در سال 2020 تا 18.0 میلیارد دلار تا سال 2025 ، با نرخ رشد سالانه مرکب (CAGR) 11.9٪ در طول دوره پیش بینی. انتظار می رود عوامل عمده ای از جمله نیاز به پوشش شبکه داخلی قوی ، تحول دیجیتالی و روندهای جدید مانند ساختمانهای هوشمند و هوشمند ، بازار بی سیم داخلی در حال حرکت را هدایت کنند.

در TOC عمیق مرور کنید “بازار بی سیم داخلی”

391 – جداول
61 – ارقام
388 – صفحات

بروشور PDF را دانلود کنید:

https://www.marketsandmarkets.com/pdfdownloadNew.asp؟id=5365177

بخش سیستم آنتن توزیع شده (DAS) برای تسلط بر سهم بازار در دوره پیش بینی

طی سالها ، معماری DAS برای مقابله با تقاضاهای فعلی شبکه و برآورده ساختن معیارهای عملکرد شبکه نسل امروز ، دستخوش تحولی سریع شده است. امروزه ، این معماری بیشتر مبتنی بر نرم افزار است ، همراه با یک رابط باز ، مجازی سازی و برنامه های بومی ابر. DAS بخش عمده ای از زیرساخت های بی سیم داخلی است. DAS سنتی پیشرفت کرده است تا علاوه بر پوشش مناسب شبکه ، همچنین پهنای باند شبکه بیشتری را برای برنامه های تجاری مهم فراهم کند.

بخش بهداشت و درمان در بالاترین نرخ CAGR طی دوره پیش بینی رشد می کند

بیمارستان ها در حال استفاده از راه حل های بی سیم داخلی برای به حداکثر رساندن کارایی عملیاتی خود و افزایش مراقبت های کلی از بیمار هستند. راه حل های بی سیم داخلی ، مانند DAS و سلول های کوچک ، به دلیل نیروی کار متحرک و استفاده روزافزون از فناوری های سلامت موبایل ، به طور فزاینده ای در بیمارستان ها پذیرفته می شوند. راه حل های بی سیم داخلی همچنین رادیوهای پاسخ دهنده را قادر می سازد تا در بیمارستان ها کار کنند. یک سیستم بی سیم داخلی که به خوبی طراحی شده باشد ، نگرانی های مهم مربوط به تداخل سیگنال با تجهیزات پزشکی را از بین می برد ، که پیش از این کارمندان یا بازدید کنندگان در بیمارستان ها را ملزم به خاموش کردن تلفن های همراه خود می کردند.

مطلب مرتبط  گزارش الکتریکی شانگهای 26٪ افزایش در تولید ناخالص در نتایج سالانه 2019

قیمت های ویژه گزارش های بسته را دریافت کنید:

https://www.marketsandmarkets.com/RequestBundleReport.asp؟id=5365177

آمریکای شمالی منطقه برای ثبت بالاترین سهم بازار در بازار بی سیم داخلی در سال 2020

آمریکای شمالی یکی از پیشرفته ترین مناطق در جهان از نظر فنی است. مصرف کنندگان مستقر در این منطقه به راحتی تلفن های هوشمند مجهز به 4G را به کار گرفته اند که این منطقه را به عنوان یکی از مناطق ثابت و پیشرفته تلفن همراه در جهان تبدیل می کند. بر اساس گزارش تحرک اریکسون که در سال 2017 منتشر شد ، آمریکای شمالی بیشترین استفاده از تلفن های هوشمند را ثبت می کند و انتظار می رود میزان ترافیک هر گوشی هوشمند از 7.1 گیگابایت در ماه در پایان سال 2017 به 48 گیگابایت در پایان سال 2023 افزایش یابد. افزایش زیرساخت های ارتباط از راه دور برای پاسخگویی به تقاضای کاربران برای اتصال بی سیم بازار بی سیم داخلی را تا حد زیادی در منطقه پیش می برد. بعلاوه ، انتظار می رود این منطقه به دلیل مشارکت زیاد دیجیتال مشتری ، زود هنگام خدمات 5G را در مناطقی مانند AR / VR ، رانندگی خودکار و هوش مصنوعی پذیرفته باشد.

مطلب مرتبط  پیش بینی می شود بازار جهانی فولاد برقی CAGR 4.30٪ را در دوره پیش بینی 2019-2028 ثبت کند

فروشندگان اصلی و نوآور در بازار بی سیم داخلی عبارتند از نوکیا (فنلاند)، اریکسون (سوئد) ، هواوی (چین)، ZTE (چین) ، NEC (ژاپن) ، CommScope (ایالات متحده) ، Corning (ایالات متحده) ، Axell Wireless (انگلیس) ، Comba Telecom (هنگ کنگ) ، سامسونگ (کره جنوبی)، جامد (کره جنوبی) ، Dali Wireless (ایالات متحده) ، Zinwave (ایالات متحده) ، ADRF (ایالات متحده) ، ip.access (انگلستان) ، Airspan (ایالات متحده) ، Contela (کره جنوبی) ، فوجیتسو (ژاپن) ، BTI Wireless (ایالات متحده) ، Bird (ایالات متحده) ، Accelleran (بلژیک) ، Baicells Technologies (ایالات متحده) ، Qucell (کره جنوبی) ، Casa Systems (ایالات متحده) ، CommAgility (انگلستان) ، Galtronics (کانادا) ، G-Wave Solutions (ایالات متحده) ، HUBER + SUHNER (سوئیس) ، JMA Wireless (ایالات متحده) ، Microlab (ایالات متحده) ، Nextivity (ایالات متحده) ، Sarcomm (تایوان) ، PCTEL (ایالات متحده) ، Whoop Wireless (ایالات متحده) و Westell Technologies (ایالات متحده). این فروشندگان برای گسترش پیشنهادات و سهم بازار خود در بازار بی سیم داخلی ، بسیاری از استراتژی های رشد ارگانیک و همچنین غیر آلی را از قبیل راه اندازی محصولات جدید و مشارکت و همکاری در پیش گرفته اند.

10٪ سفارشی سازی در این گزارش تحقیقاتی دریافت کنید:

https://www.marketsandmarkets.com/request سفارشی سازی جدید.asp؟id=5365177

در بازارهای مجاور گشت بزنید: گزارش ها و مشاوره تحقیقات تحرک بازار و مخابرات

گزارش های مرتبط:

بازار خدمات 5G توسط عمودی (شهرهای هوشمند ، وسایل نقلیه متصل ، کارخانه های متصل ، ساختمانهای هوشمند ، تاسیسات هوشمند ، خدمات بهداشتی متصل و خدمات باند پهن) ، برنامه (eMBB ، MMTC و URLLC و FWA) و منطقه – پیش بینی جهانی تا سال 2025

https://www.marketsandmarkets.com/Market-Reports/5g-services-market-226908556.html

درباره بازارها و بازارها

MarketsandMarkets research تحقیقات کمی B2B را در مورد 30،000 فرصت رشد / تهدید با رشد بالا ارائه می دهد که 70٪ تا 80٪ درآمد شرکت های جهانی را تحت تأثیر قرار می دهد. در حال حاضر در حال خدمات رسانی به 7500 مشتری در سراسر جهان از جمله 80٪ از شرکتهای جهانی Fortune 1000 به عنوان مشتری است. تقریباً 75000 افسر ارشد در سراسر هشت صنعت در سراسر جهان به دلیل نقاشی در مورد تصمیمات مربوط به درآمد ، به بازارها و بازارها مراجعه می کنند.

مطلب مرتبط  صنعت جهانی اسید H (CAS 90-20-0) (2020 تا 2025)

850 تحلیلگر تمام وقت و SME های ما در MarketsandMarkets markets در حال پیگیری بازارهای رشد جهانی به دنبال “مدل تعامل رشد – GEM” هستند. هدف GEM همکاری پیشگیرانه با مشتریان برای شناسایی فرصتهای جدید ، شناسایی مهمترین مشتریان ، نوشتن استراتژیهای “حمله ، جلوگیری و دفاع” ، شناسایی منابع درآمد افزایشی هم برای شرکت و هم برای رقبا است. MarketsandMarkets ™ اکنون با 1500 MicroQuadrant (موقعیت بهترین بازیکنان در میان رهبران ، شرکت های در حال ظهور ، نوآوران ، بازیکنان استراتژیک) سالانه در بخش های با رشد بالا در حال ظهور است. MarketsandMarkets ™ مصمم است که امسال بیش از 10 هزار شرکت برای برنامه ریزی درآمد خود سود ببرد و به آنها کمک کند نوآوری ها / اختلالات خود را زودتر از موعد به بازار منتقل کنند.

گل سرسبد و رقابتی پلت فرم تحقیقات بازار MarketsandMarkets ، “فروشگاه دانش” بیش از 200000 بازار و کل زنجیره ارزش را برای درک عمیق تر از بینش ناشناخته همراه با اندازه بازار و پیش بینی بازارهای مختلف متصل می کند.

مخاطب:
آقای. آشیش مهرا
بازارها و بازارها ™ INC.
جاده 630 داندی
سوئیت 430
Northbrook، IL 60062
ایالات متحده آمریکا: + 1-888-600-6441
پست الکترونیک: [email protected]
از وب سایت ما دیدن کنید: https://www.marketsandmarkets.com/
بینش تحقیقاتی: https://www.marketsandmarkets.com/ResearchInsight/in-build-wireless-market.asp
منبع مطلب: https://www.marketsandmarkets.com/PressReleases/in-build-wireless.asp

SOURCE MarketsandMarkets

پاسخی بگذارید