بازار تشکیل فلز برای خودرو با ارزش 202.2 میلیارد دلار تا سال 2025

بازار تشکیل فلز برای خودرو با ارزش 202.2 میلیارد دلار تا سال 2025

شیکاگو، 2 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – مطابق گزارش تحقیقات جدید بازار بازار تشکیل فلز برای خودرو با استفاده از تکنیک (رول ، کشش ، مهر زنی ، رسم عمیق ، هیدروفرمینگ) ، نوع (گرم ، گرم و سرد) ، کاربرد (BIW ، شاسی ، بسته شدن) ، مواد (فولاد ، آلومینیوم ، منیزیم) ، وسیله نقلیه (ICE و برقی) – پیش بینی جهانی تا سال 2025 “، منتشر شده توسط MarketsandMarkets ، انتظار می رود که بازار فلز تشکیل اتومبیل در CAGR 3.2 درصد ، از نظر ارزش ، در دوره پیش بینی رشد کند. تخمین زده می شود بازار باشد 172.5 میلیارد دلار در سال 2020 و پیش بینی شده است که برسد 202.2 میلیارد دلار تا سال 2025

عوامل محرک بازار تشکیل فلز برای خودرو به تدریج در حال افزایش تولید وسیله نقلیه در سراسر جهان (به ویژه در آسیا اقیانوسیه) و روند رو به رشد سبک وزن خودرو به دلیل هنجارهای شدید انتشار است.

TOC در عمق را مرور کنیدبازار تشکیل فلز

145 – جداول

71 – ارقام

215 – صفحات

دانلود بروشور PDF:

https://www.marketsandmarkets.com/pdfdownloadNew.asp؟id=117844713

“با توجه به نوع خودرو ، پیش بینی می شود خودروی سواری بیشترین سهم بازار فلز تشکیل خودرو را داشته باشد”

مطابق اعلام سازمان Internationale des Constructeurs d’Automobiles (OICA) ، اتومبیل های مسافری 61.2 درصد از کل تولید خودرو در سال 2017 را به خود اختصاص داده اند. در سال 2017 ، براساس OICA ، تولید خودروهای مسافری در منطقه اقیانوسیه آسیا تقریبا 44/96 میلیون دستگاه در 2019. اتومبیل های مسافری بیشتر از وسایل تشکیل دهنده اتومبیل های سبک و سنگین بیشترین کاربرد را در اجزای تشکیل یافته دارند. با توجه به افزایش تولید خودروهای مسافربری ، به ویژه در منطقه آسیا اقیانوسیه ، و کاربردهای بالای فلز تشکیل ، پیش بینی می شود که بخش خودروهای سواری با توجه به نوع خودرو ، سهم بازار فلزات سازنده را داشته باشد.

مطلب مرتبط  گزارش بازار جهانی کامین 2020

“پیش بینی می شود که آلومینیوم با توجه به نوع ماده ، سریعترین رشد را در طول دوره پیش بینی نشان دهد.”

سهم آلومینیوم به وزن کلی خودرو در طی سالیان متمادی افزایش یافته است. براساس ACC ، سهم آلومینیوم از 7.8٪ از وزن کل خودرو در سال 2005 به حدود 9.0٪ در سال 2012 و تقریباً 5/12٪ در سال 2019 برای وسایل نقلیه سبک وزن در آمریکای شمالی. چندین قطعه خودرو با استفاده از آلومینیوم تولید می شود. از جمله این موارد می توان به پرتوهای کراس اتومبیل ، درب جلو ، تابه روغن ، قاب درب عقب و قاب صندلی اشاره کرد. آلومینیوم در بسیاری از کاربردهای اتومبیل مانند بدنه با رنگ سفید و شاسی به سرعت جایگزین فولاد می شود. میزان استفاده از آن (٪) برای تشکیل برنامه ها بیشتر است اروپا و آمریکای شمالی در مقایسه با آن در آسیای اقیانوسیه با این حال ، حتی با نرخ پایین استفاده ، آسیا اقیانوسیه به دلیل تولید وسیع وسایل نقلیه خود ، بزرگترین بازار آلومینیوم است.

درخواست گزارش نمونه رایگان:

https://www.marketsandmarkets.com/requestsampleNew.asp؟id=117844713

“تخمین زده می شود آسیا اقیانوسیه بزرگترین بازار فلز سازنده خودرو در طی دوره پیش بینی شده است”

چین، هند، ژاپن، کره جنوبی، و دیگران برای این مطالعه در منطقه آسیای اقیانوسیه در نظر گرفته شده اند. چین بزرگترین عامل در تولید خودرو در منطقه آسیا اقیانوسیه است. از کل تولید وسیله نقلیه ، چین در سال 2019 تقریبا 24.9٪ سهم داشته است. ژاپن دومین کشور بزرگ تولیدکننده وسایل نقلیه است که تقریباً 8.4٪ در تولید جهانی خودرو کمک می کند. علاوه بر تولید زیاد وسایل نقلیه ، عواملی همچون افزایش تولید ناخالص داخلی ، افزایش درآمد سرانه ، هزینه کم تولید ، در دسترس بودن کار اقتصادی و ابتکارات دولت برای FDI فرصت های رشدی را برای OEM ها و بازیکنان رده 1 بازار فلز تشکیل در ایجاد کرده است. منطقه آسیا اقیانوسیه. حتی حضور بازیکنان رده 1 مثل آیسین سیکی (ژاپن) ، هیروت (ژاپن) ، و تویوتا بوشوکو (ژاپن) در حال رانندگی بازار فلزکاری آسیا اقیانوسیه برای خودرو است.

مطلب مرتبط  قیمت مواد وناتور 225 میلیون دلار پیشنهادات خصوصی به یادداشت های ارشد مطمئن سال 2025 را ارائه می دهد

بازار تشکیل فلز برای خودرو تحت سلطه تولیدکنندگان از جمله مگنا (کانادا)، بنتلر (آلمان) ، برج بین المللی (انگلیس) ، تویوتا بوشوکو (ژاپن) ، و آیسین سیکی (ژاپن)

گزارشهای مرتبط را مرور کنید:

بازار ریخته گری فلزات توسط فرآیند (گرانش ، فشار زیاد و کم فشار ، شن و ماسه) ، کاربرد (مونتاژ بدنه ، موتور و انتقال) ، مواد (آهن ، آل ، منیزیم ، روی) ، کامپوننت ، ICE و EV (اتومبیل مسافری ، LCV ، HCV) ، BEV ، HEV & PHEV) ، و منطقه – پیش بینی جهانی تا سال 2025

بدنه جهانی در بازار سفید با توجه به نوع خودرو ، ساخت و ساز (مونوكوك ، قاب نصب شده) ، روش ساخت (مهر زنی سرد ، مهر زنی گرم ، فرم دهی رول) ، مواد (فولاد ، آلومینیوم ، منیزیم ، CFRP) ، و منطقه – پیش بینی جهانی تا سال 2027

درباره MarketsandMarkets

MarketsandMarkets research تحقیقات کمی B2B را در مورد 30،000 فرصت / تهدیدات طاقچه های رشد بالا ارائه می دهد که 70٪ تا 80٪ از درآمد شرکتهای جهانی را تحت تأثیر قرار می دهد. هم اکنون 7500 مشتری در سراسر جهان شامل 80٪ شرکت های جهانی Fortune 1000 را به عنوان مشتری سرویس می دهند. تقریباً 75000 افسر ارشد در هشت صنعت در سراسر جهان به دلیل نقاط ضعف خود درمورد تصمیمات مربوط به درآمدها به بازارها و بازارها نزدیک می شوند.

مطلب مرتبط  بلوغ فناوری ، میزان اختلال ، شدت رقابت ، پتانسیل بازار

850 تحلیلگر تمام وقت و SME ما در MarketsandMarkets markets به دنبال “مدل مشارکت رشد – GEM” بازارهای جهانی با رشد بالا را دنبال می کنند. GEM با هدف ایجاد مشاغل فعال با مشتریان در شناسایی فرصت های جدید ، شناسایی مهمترین مشتریان ، نوشتن استراتژی های “حمله ، اجتناب و دفاع” ، نوشتن منابع درآمدی افزایشی هم برای شرکت و هم رقبای خود اقدام می کند. MarketsandMarkets ™ اکنون با 1500 MicroQuadrants (موقعیت یابی بازیکنان برتر در بین رهبران ، شرکت های نوظهور ، مبتکران ، بازیکنان استراتژیک) سالانه در بخش های نوظهور با رشد بالا همراه است. MarketsandMarkets ™ تصمیم دارد امسال برای بیش از 10،000 شرکت برای برنامه ریزی درآمدی خود بهره ببرد و به آنها کمک کند تا با ارائه تحقیقات پیش روی منحنی ، آنها را در ابتدای بازار نوآوری ها و اختلالات خود بدست آورند.

“فروشگاه دانش” پرچمداران پرچمداران MarketsandMarkets ، بیش از 200،000 بازار و زنجیره های ارزش را برای درک هرچه بیشتر بینش های ناخوشایند به همراه اندازه بازار و پیش بینی بازارهای طاقچه متصل می کند.

مخاطب:
آقای. اوشیش مهرا
MarketsandMarkets INC.
جاده 630 داندی
سوئیت 430
Northbrook، IL 60062
ایالات متحده آمریکا: + 1-888-600-6441
پست الکترونیک: [email protected]
بینش تحقیق: https://www.marketsandmarkets.com/ResearchInsight/metal-forming-market.asp
به وب سایت ما مراجعه کنید: https://www.marketsandmarkets.com
منبع محتوا: https://www.marketsandmarkets.com/PressReleases/Metal-Forming.asp

منبع بازارها و بازارها

پاسخی بگذارید