بازار جهانی آبگرمکن آسیا و اقیانوسیه تا سال 2026 به 7 میلیارد دلار می رسد ، می گوید Global Market Insights.

بازار جهانی آبگرمکن آسیا و اقیانوسیه تا سال 2026 به 7 میلیارد دلار می رسد ، می گوید Global Market Insights.

SELBYVILLE ، دل.، 16 نوامبر 2020 / PRNewswire / – آسیا و اقیانوسیه سهم بازار بخاری آب قرار است عبور کند 7 میلیارد دلار همانطور که در آخرین مطالعه توسط Global Market Insights ، Inc گزارش شده است ، تا سال 2026 عوامل کلیدی ، از جمله صرفه جویی در انرژی ، در دسترس بودن در چندین ظرفیت ، همراه با طول عمر بیشتر و حداقل تعمیر و نگهداری ، بر چشم انداز صنعت تأثیر می گذارد. افزایش استانداردهای زندگی ، رشد مراکز توزیع توسط بازیگران برجسته در شهرهای ردیف 2 ، همراه با تمرکز بیشتر مصرف کنندگان بر روی وسایل گرمایشی هوشمند ، تقاضای محصول را تسریع می کند.

ساخت مداوم شهرهای هوشمند همراه با توسعه زیرساخت ها منجر به نصب بیشتر آبگرمکن ها می شود ، بنابراین بر تقاضای صنعت آبگرمکن تجاری تأثیر می گذارد. استراتژی ها و ابتکارات حمایتی دولت منجر به پذیرش روزافزون فن آوری های تجدیدپذیر می شود که منجر به نفوذ بیشتر تجهیزات گرمایش آب در این بخش می شود. بازیکنان مختلف صنعت و استفاده نهایی بر فعالیت های تحقیق و توسعه متمرکز شده اند ، که منجر به توسعه تجهیزات گرمایشی هوشمند و پیشرفته می شود ، بنابراین بر فضای کسب و کار تأثیر می گذارد.

درخواست نمونه ای از این گزارش تحقیق در https://www.gminsights.com/request-sample/detail/3139

سیستم های گرمایشی 30 تا 100 لیتری به دلیل رشد پروژه های برق رسانی روستایی توسط دولت های ایالتی و منطقه ای در کشورهای آینده ، تقاضای تورم را مشاهده خواهند کرد. استقرار مداوم در آپارتمانهای متعدد و چند خانواده ، همراه با افزایش صنایع در مقیاس کوچک ، تقاضای محصول را بیش از پیش تحت تأثیر قرار خواهد داد. پیش بینی می شود سرمایه گذاری های رو به رشد از سازمان های توسعه بین المللی (IDO) ، همراه با بانک جهانی ، تأثیر مثبتی بر نفوذ محصول داشته باشد.

برخی از یافته های مهم آسیا و اقیانوسیه گزارش بازار آبگرمکن شامل موارد زیر است:

  • تقاضا برای آبگرمکن در آسیا و اقیانوسیه منطقه به دلیل افزایش تصویب در هر دو بخش تجاری و مسکونی در حال تقویت است.
  • پیش بینی می شود پروژه های شهر هوشمند در حال رشد همراه با گسترش مداوم زیرساخت های ساختمان ، تقاضای گرمایش آب را در سراسر جهان هدایت کند آسیا و اقیانوسیه.
  • بازیکنان برجسته ای که در این کشور فعالیت می کنند آسیا و اقیانوسیه بازار بخاری آب از تشکیل شده است آریستون ترمو، آلفا الکتریک ، A.O. اسمیت ، باجاج ، ساخت ریم و راکولد.
  • فعالان برجسته صنعت با هدف گسترش کانالهای توزیع خود برای ارائه پیشرفتهای نوآورانه در محصولات ، هدف خود را قرار می دهند.

با استفاده از 548 جدول داده بازار و 50 شکل و نمودار از گزارش ، اطلاعات کلیدی صنعت را که در 435 صفحه پخش شده است مرور کنید.تجزیه و تحلیل بازار بخاری آب آسیا و اقیانوسیه توسط محصول (فوری [Electric, Gas]، ذخیره سازی[برقی{[Electric{< 30 Liters, 30-100 Liters, 100-250 Liters, 250-400 Liters, > 400 لیتر} ، گاز {< 30 Liters, 30-100 Liters, 100-250 Liters, 250-400 Liters, > 400 لیتر}])، ظرفیت (< 30 Liters, 30-100 Liters, 100-250 Liters, 250-400 Liters, > 400 لیتر) ، برنامه (مسکونی ، تجاری) ، گزارش تحلیل صنعت ، چشم انداز کشور ، پتانسیل کاربرد ، روند قیمت ، سهم بازار رقابتی و پیش بینی ، 2020 – 2026“به تفصیل همراه با فهرست مطالب:

https://www.gminsights.com/industry-analysis/asia-pacific-water-ater-heater-market

تایلند پیش بینی می شود بازار بخاری آب بیش از 2 درصد CAGR تا سال 2026 ثبت شود. رشد نیاز به آب گرم در سراسر برنامه های داخلی همراه با صرفه جویی قابل توجه در هزینه با استفاده از مدل های کم مصرف ، آمار بازار را افزایش می دهد. با افزایش استفاده از محصولات پیشرفته ، هوشمند و با ظرفیت بالا ، شاهد توسعه فناوری نفوذ محصول را تقویت خواهیم کرد.

مشارکتهای استراتژیک رشد غیر آلی ابتکارات اساسی است که توسط بازیگران برجسته صنعت اتخاذ شده است و برای تقویت فضای کسب و کار تعیین شده است. پیشرفت های محصول از جمله ادغام Wi-Fi ، سنجش از دور و مدیریت ، همراه با گزینه های تشخیص نشت باعث افزایش پذیرش محصول می شود. تغییر تمرکز بر تولید کم هزینه همراه با افزایش سرمایه گذاری ها به سمت نوآوری های محصول از قیمت گذاری رقابتی پشتیبانی می کند. علاوه بر این ، شرکت ها در حال پیگیری ابتکارات توسعه از جمله افزایش تعداد کانال های توزیع در سطح 3 و سطح 2 به کسب یک رقابت رقابتی برای آسیا و اقیانوسیه بازار بخاری آب.

تأثیر COVID-19 منجر به همه گیری جهانی شده است که اقتصاد جهانی را تحت تأثیر قرار داده و بر صنایع مختلف از جمله ساخت و سازه و ساخت و سازها تأثیر گذاشته است. تولیدکنندگان این صنعت در سراسر جهان با توجه به قفل شده توسط کشورهای متبوع ، کمبود تأمین را دارند.

دسترسی به ToC این گزارش در https://www.gminsights.com/toc/detail/asia-pacific-water-heater-heater- بازار

مرور گزارش مرتبط:

بازار جهانی بخاری آب توسط محصول (فوری) [Electric, Gas]، ذخیره سازی[برقی{[Electric{< 30 Liters, 30-100 Liters, 100-250 Liters, 250-400 Liters, > 400 لیتر} ، گاز {< 30 Liters, 30-100 Liters, 100-250 Liters, 250-400 Liters, > 400 لیتر}]) ، با ظرفیت (< 30 Liters, 30-100 Liters, 100-250 Liters, 250-400 Liters, >400 لیتر) ، کاربرد (مسکونی ، تجاری [College/University, Offices, Government/Military, Others]) ، سوخت (برق ، گاز [Natural gas, LPG]) ، گزارش تحلیل صنعت ، چشم انداز منطقه ای ، پتانسیل کاربرد ، روند قیمت ، سهم بازار رقابتی و پیش بینی ، 2020 – 2026

https://www.gminsights.com/industry-analysis/ بازار- بخاری- آب

درباره بینش بازار جهانی

شرکت Global Market Insights ، Inc ، دفتر مرکزی آن در دلاور، ایالات متحده آمریکا ، یک ارائه دهنده خدمات مشاوره ای در زمینه تحقیقات و تحقیقات بازار جهانی است که گزارش های تحقیقات صنفی و سفارشی را به همراه خدمات مشاوره رشد ارائه می دهد. گزارش های تحقیقاتی مربوط به هوش تجاری و صنعتی ما به مشتریانی ارائه می دهد که دارای بینش نفوذی و داده های عملی بازار هستند که به ویژه برای کمک به تصمیم گیری استراتژیک طراحی و ارائه شده اند. این گزارش های جامع از طریق یک روش تحقیق اختصاصی طراحی شده اند و برای صنایع کلیدی مانند مواد شیمیایی ، مواد پیشرفته ، فناوری ، انرژی های تجدید پذیر و بیوتکنولوژی در دسترس هستند.

با ما تماس بگیرید:

آرون هگده
فروش شرکت ، ایالات متحده آمریکا
بینش بازار جهانی ، شرکت
تلفن: 1-302-846-7766
تلفن رایگان: 1-888-689-0688
پست الکترونیک: [email protected]

تصاویر مرتبط

asia-pacific-water-بخاری-صنعت.jpg
پیش بینی های صنعت آبگرمکن آسیا و اقیانوس آرام 2026

لینک های مربوطه

بازار آبگرمکن گازی

بازار آبگرمکن خورشیدی

SOURCE Global Market Insights، Inc.

مطلب مرتبط  پیش بینی می شود بازار جهانی مواد شیمیایی میدان نفتی تا سال 2027 به 32.18 میلیارد دلار برسد

پاسخی بگذارید