بازار جهانی میدان نفتی ارزش 35 میلیارد دلار ارزش دارد ، می گوید Global Market Insights، Inc.

بازار جهانی میدان نفتی ارزش 35 میلیارد دلار ارزش دارد ، می گوید Global Market Insights، Inc.

SELBYVILLE ، دل.، 8 نوامبر 2020 / PRNewswire / – پیش بینی می شود ارزش بازار دیجیتال میدان نفتی عبور کند 35 میلیارد دلار همانطور که در آخرین مطالعه توسط Global Market Insights ، Inc گزارش شده است ، تا سال 2026 افزایش تمرکز به سمت استفاده از راه حل های گردش کار یکپارچه و به دنبال آن استفاده از فناوری های راه حل مبتنی بر ابر ، چشم انداز صنعت را تقویت می کند. پیشرفت های مداوم فناوری برای افزایش مدیریت دارایی و بهره وری عملیاتی ، تصویب محصول را بیشتر هدایت می کند.

صنعت میادین نفتی دیجیتال مبتنی بر فناوری اطلاعات ، با توجه به افزایش سرمایه گذاری ها در زمینه بازسازی و همچنین گسترش شبکه های زیرساختی نفت و گاز ، شاهد تحرک قابل توجهی خواهیم بود. به عنوان مثال ، در سال 2019 ، شرکت نفت کویت قصد داشت فاز دوم پروژه KwIF خود را با ارائه عملیات یکپارچه که شامل بهینه سازی دارایی های میدانی ، مدل سازی و نظارت در زمان واقعی است ، معرفی کند. علاوه بر این ، توانایی این خدمات برای افزایش تولید و بهره وری عملیاتی ، همراه با کاهش هزینه های نگهداری ، تقاضای محصول را از بین می برد.

نمونه ای از این گزارش تحقیق را در https://www.gminsights.com/request-sample/detail/1240

پیشرفت های فن آوری مداوم برای ساده سازی فرآیند پیچیده و همچنین تهیه نرم افزار کاربر پسند با تجسم و داشبورد بهبود یافته ، رشد بازار میدان های نفتی دیجیتال مبتنی بر SCADA را تحریک خواهد کرد. به عنوان مثال ، در سال 2019 ، ABB سیستم تجسم مبتنی بر ابر جدید خود را راه اندازی کرد که به شما امکان دسترسی فوری به داده ها ، اعلان ها و هشدارها را می دهد ، در حالی که زمان خرابی و همچنین خطر را کاهش می دهد. کاربرد این سیستم ها برای ارائه راه حل های زمان واقعی و نظارت بر یکپارچگی نشت های احتمالی خطرناک ، تقاضای محصول را بیشتر تحت تأثیر قرار می دهد.

برخی از یافته های اصلی گزارش بازار دیجیتال میدان های نفتی عبارتند از:

  • بازار جهانی به دلیل دیجیتالی شدن بخش نفت و گاز به سرعت در حال رشد است.
  • افزایش سرمایه گذاری ها به سمت راه حل های مبتنی بر تحلیلی ، توسعه صنعت را به دنبال دارد.
  • از بازیگران اصلی فعال در سراسر بازار می توان به شرکت نفت کویت ، National Oil Varco ، اشنایدر الکتریک ، جنرال الکتریک ، راکول و ABB اشاره کرد.
  • کاهش هزینه راه حل های پیشرفته مبتنی بر اینترنت اشیا ، پویایی صنعت میدان نفتی دیجیتال را تحت تأثیر مثبت قرار داده است.

اطلاعات کلیدی صنعت را در 380 صفحه با 553 جدول داده بازار و 48 شکل و نمودار از گزارش مرور کنید ، “بازار میدان نفتی دیجیتال با کاربرد (خشکی ، دریایی) ، فرایند (بهینه سازی تولید ، بهینه سازی مخزن ، بهینه سازی حفاری) ، خدمات (ابزار دقیق و اتوماسیون {سیستم های امنیتی ، چاه های هوشمند ، سیستم های بی سیم ، سیستم کنترل توزیع شده ، SCADA} ، فناوری اطلاعات {نرم افزار ، تجهیزات رایانه ای و سخت افزار کاربردی ، خدمات برون سپاری فناوری اطلاعات}) فناوری (اینترنت اشیا ، تجزیه و تحلیل پیشرفته ، رباتیک ، رایانش ابری ، تحرک) ، گزارش تحلیل صنعت ، چشم انداز منطقه ای ، پتانسیل کاربرد ، سهم بازار رقابتی و پیش بینی ، 2020 – 2026“به تفصیل همراه با فهرست مطالب:

https://www.gminsights.com/industry-analysis/digital-oilfield-market

سیاست های مطلوب دولت در جهت ادغام تجزیه و تحلیل پیشرفته و راه حل های مبتنی بر اینترنت اشیا ، صنعت میدان نفتی دیجیتال را تقویت می کند. افزایش شدید تقاضای نفت و گاز در کشورهای در حال ظهور ، یک سناریوی تجاری مثبت را معرفی می کند. علاوه بر این ، پیشرفت سریع فناوری شامل استفاده از نظرسنجی های لرزه نگاری سه بعدی و همچنین سیستم عامل های یادگیری ماشین و راه حل های پیشرفته هوش مصنوعی در بخش E&P ، چشم انداز صنعت را پیش می برد.

خاورمیانه & آفریقا پیش بینی شده است که بازار میدان های نفتی دیجیتال بیش از 6 درصد CAGR تا سال 2026 شاهد باشد. نیاز فزاینده برای تبدیل عملیات تجاری به دلیل وابستگی اقتصادی به تولید و تجارت نفت و گاز ، سناریوی صنعت را تقویت می کند. افزایش سرمایه گذاری توسط غولهای صنعت منطقه از جمله عربستان سعودی و کویت به سمت استفاده از راه حل های دیجیتالی پیشرفته برای افزایش تولید آنها ، تقاضای محصول را بیشتر می کند.

تأثیر COVID-19 منجر به کاهش در سرمایه گذاری های دولتی و خصوصی همراه با تاخیر در خط لوله پروژه شده است که به نوبه خود ممکن است بر سناریوی صنعت تأثیر بگذارد. با این حال ، اقدامات مطلوب دولت برای ادامه فعالیت در سراسر تأسیسات تولیدی ، صنایع و همچنین پروژه های زیربنایی ، رشد مثبت تجارت را تکمیل می کند.

دسترسی به ToC این گزارش در https://www.gminsights.com/toc/detail/digital-oilfield-market

مرور گزارش مرتبط:

صنعت مخازن برودتی توسط مواد اولیه (فولاد ، آلیاژ نیکل ، آلیاژ آلومینیوم) ، کرایوژن (نیتروژن ، اکسیژن ، گاز طبیعی ، آرگون) ، کاربرد (ذخیره سازی ، توزیع) ، کاربر نهایی (صنعت O&G ، برق ، مواد غذایی و آشامیدنی ، مواد شیمیایی ، لاستیک و پلاستیک) ، متالورژی ، بهداشت ، حمل و نقل ، کشاورزی ، جنگلداری و ماهیگیری) ، گزارش تحلیل صنعت ، چشم انداز منطقه ای ، پتانسیل کاربرد ، روند قیمت ، سهم بازار و پیش بینی ، 2020 – 2026

https://www.gminsights.com/industry-analysis/cryogenic-tanks-market

درباره بینش بازار جهانی

شرکت Global Market Insights ، Inc ، دفتر مرکزی آن در دلاور، ایالات متحده آمریکا ، یک ارائه دهنده خدمات مشاوره ای در زمینه تحقیقات و تحقیقات بازار جهانی است که گزارش های تحقیقات صنفی و سفارشی را به همراه خدمات مشاوره رشد ارائه می دهد. گزارش های تحقیقاتی مربوط به هوش تجاری و صنعتی ما به مشتریانی ارائه می دهد که دارای بینش نفوذی و داده های عملی بازار هستند که به ویژه برای کمک به تصمیم گیری استراتژیک طراحی و ارائه شده اند. این گزارش های جامع از طریق یک روش تحقیق اختصاصی طراحی شده اند و برای صنایع اصلی مانند مواد شیمیایی ، مواد پیشرفته ، فناوری ، انرژی های تجدید پذیر و بیوتکنولوژی در دسترس هستند.

با ما تماس بگیرید:

آرون هگده
فروش شرکت ، ایالات متحده آمریکا
بینش بازار جهانی ، شرکت
تلفن: 1-302-846-7766
تلفن رایگان: 1-888-689-0688
پست الکترونیک: [email protected]

تصاویر مرتبط

digital-oilfield-Industry.jpg
پیش بینی های صنعت میدان نفتی دیجیتال 2026

لینک های مربوطه

بازار پست های دیجیتال

خط لوله بازار خدمات پیگینگ

SOURCE Global Market Insights، Inc.

مطلب مرتبط  جیمز سازها طراحی مجدد برای الگوهای فعال سازی سیستم پروب ویندزور را تکمیل می کند

پاسخی بگذارید