بازار جهانی پوششهای هوایی و COVID-19 Pandemic ، 2025

بازار جهانی پوششهای هوایی و COVID-19 Pandemic ، 2025

DUBLIN، 10 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – “بازار روکش های Aero-Motor توسط نوع هواپیما ، بر اساس نوع موتور ، با نوع پردازش ، از نوع فرم ، با نوع درخواست ، و با توجه به منطقه ، روند ، پیش بینی ، تجزیه و تحلیل رقابت و فرصت رشد: 2020-2025 “گزارش به آن اضافه شده است ResearchAndMarkets.com ارائه.

این گزارش ارزیابی استراتژیک یک تجزیه و تحلیل جامع ارائه می دهد که منعکس کننده واقعیت های بازار پوشش های هوایی امروز و امکان رشد آینده در دوره پیش بینی سال 2020 تا 2025 است. بازار.

این گزارش همچنین شواهد قانع کننده ای برای حمایت از فعالان بازار و همچنین سرمایه گذاران در شناسایی میوه های کم آویز موجود در بازار و همچنین تدوین استراتژی های رشد آنها ارائه می دهد.

بازار روکش های Aero-Motor: نکات برجسته

صنعت هوافضا با ثبت افزایش تدریجی در مسافر هوایی ، 16 سال گذشته در حال رونق بود و همین امر باعث شده تا OEM های اصلی به افزایش نرخ تولید برنامه های هواپیماهای پرفروش خود بپردازند. شیوع COVID-19 گزینه ای برای دولت های بسیاری از کشورها به جز اجرای محدودیت های سفر و قفل کامل چندین کشور و شهر باقی نگذاشت.

بسته شدن اقتصادها یا شهرها منجر به افت شدید در مسافر هوایی شده و شرکتهای هواپیمایی را مجبور کرده است تا از ظرفیت آنها برای پروازهای بین المللی و داخلی استفاده کنند. بسیاری از شرکتهای هواپیمایی سفارشات خود را برای هواپیماهای جدید در دستور کار قرار داده و یا سفارشات را لغو کرده اند. این بیماری همه گیر ، همچنین OEM های اصلی هواپیما را تحت تأثیر قرار داده و آنها را مجبور کرده است که به طور موقت تولید خود را متوقف کنند.

ایرباس به طور موقت تولید هواپیماهای مسافربری A220 و A320 خود را در این کشور متوقف کرده است ایالات متحده آمریکا و خط مونتاژ جت های تجاری خود را در سایت های آلمانی آنها متوقف کرده است. Boeing همچنین به طور موقت گیاه B787 خود را در این کارخانه تعطیل کرد ایالات متحده آمریکا به دلیل سفارش اقامت در خانه توسط کارولینای جنوبی فرماندار. متوقف شدن تولید توسط هر دو هواپیمای سنگین مهم OEM نیز بر موتور هواپیما و بازارهای پوشش آن تأثیر دارد.

تولیدکنندگان اصلی موتور هواپیما نیز در حال ترقی از تولید هستند تا خود را با کاهش تولید هواپیماهای مشتریان اصلی خود تراز کنند. تأثیر دقیق COVID-19 هنوز غیرقابل پیش بینی است ، اما انتظار می رود که شیوع این بیماری تأثیر کوتاه مدت در صنعت داشته باشد.

OEM های هواپیما نیز متناسب با سناریوی فعلی بازار ، نرخ تولید تجدید شده در برنامه های پرفروش هواپیما را اعلام کرده اند.

ایرباس از کاهش نرخ تولید برنامه های اصلی هواپیمای خود تا یک سوم خبر داد ، نرخ های تجدید نظر شده A320 در 40 در هر ماه ، A330 در 2 در هر ماه و A350 با 6 در ماه است. انتظار می رود اعلامیه مشابهی از برش در برنامه های هواپیمای پهن آنها از بوئینگ نیز پیش بینی شود. چشم انداز بلند مدت این صنعت هنوز امیدوار کننده است و دارای فرصت های جذاب برای رشد در مناطق ، به ویژه در منطقه است آسیا و اقیانوسیه. افزایش پیش بینی شده در ترافیک مسافر و گسترش LCC ها ، ممکن است تحویل هواپیما در حال نابود شده را دوباره جوان کند.

مطلب مرتبط  شرکت ها به دلیل کاهش هزینه های تولید ، به سلول های سوخت هیدروژن نگاه می کنند

بدون شک تقاضا برای بازار روکش های هواکش نمی تواند از چنین روندهای بازار فرار کند و ممکن است در کوتاه مدت نوسان داشته باشد. با این حال ، چشم انداز بلند مدت بازار هنوز سالم است و تا سال 2025 فرصت های رشد خوبی دارد. انتظار می رود که بازار روکش های موتورهای هوایی به نقط mil عطفی از 1 دلار آمریکا تا سال 2025. بهبود مورد انتظار در تحویل هواپیماهای تجاری بعد از سال 2020 ، مصوبات FAA و سایر مقامات نظارتی برای بوئینگ برای B737Max ، ترکیب مواد پیشرفته در بخش های مهم موتورها و پیشرفت در سیستم ها و تکنیک های پوشش از مهمترین موارد است. ، احتمالاً بازار را به مسیر رشد بازگرداند. همچنین توسعه موتورهای پر فشار همراه با نیاز به روکشها و روکشهای با کارآیی بالا روی قطعات موتور پیچیده ، در حال تدارک تامین کنندگان پوشش برای توسعه سیستمهای جدید پوشش و همچنین تکنیکهای پیشرفته رسوب است.

OEM های موتور Aero به دنبال مواد پیشرفته و با هدف بهبود راندمان سوخت ، کاهش هزینه MRO و افزایش طول عمر قطعات هستند.

چندین ماده پیشرفته از جمله کامپوزیت های ماتریس تیتانیوم و سرامیک از لحاظ استراتژیک توسط OEM های موتور در آخرین سری موتورهای خود گنجانیده شده اند تا حداکثر مزایا را داشته باشند. چنین اتخاذ مواد پیشرفته ، پویایی بازار پوشش موتورهای هوایی را به هم می زند. تأمین کنندگان عمده پوشش برای ساخت سیستم های پیشرفته پوشش با نیازهای صنعت تلاش می کنند. برای مثال؛ توسعه پوشش های مقاوم در برابر اکسیداسیون برای آلومینید تیتانیوم ، دوم برای بخش های کمپرسور فشار قوی موتورهای نسل بعدی تأیید شده است.

براساس نوع هواپیما ، بازار به هواپیماهای تجاری ، هواپیماهای نظامی ، هواپیماهای منطقه ای ، هواپیمایی عمومی و بالگرد تقسیم می شود.

هواپیماهای تجاری احتمالاً در دوره پیش بینی موتور رشد بازار باقی خواهند ماند. ورود به بازار بازیکنان جدیدی مانند COMAC’s C919 و Irkut MC-21 و افزایش پیش بینی شده در حمل و نقل هواپیماهای تجاری ، عامل اصلی رشد پوشش های موتورهای هوایی در بخش هواپیماهای تجاری است.

بر اساس نوع موتور ، بازار به موتور توربوفن ، موتور توربوجت ، موتور توربوپروپ و موتور توربوشفت تقسیم می شود.

پیش بینی می شود موتور توربوفان در دوره پیش بینی همچنان غالب و سریعترین بخش در بازار باشد. موتور Turbofan ترجیحا در هواپیماهای تجاری ، هواپیماهای منطقه ای و جت های تجاری مورد استفاده قرار می گیرد. B777X ، B737 ، B787 ، A320 ، A330neo و A350XWB سکوی اصلی موتورهای توربوفن هستند. GE’s LEAP ، GEnx و GE9x؛ Patt1000G پرات و ویتنی؛ و تخمین زده می شود که Trent XWB ، 1000 و 7000 از رولز رویس بزرگترین تولیدکننده تقاضا برای پوشش در بخش موتور توربوفن هستند. تولیدکنندگان اصلی موتورهای هوایی در حال همکاری با تولید کنندگان روکش هوایی هستند تا بتوانند راه حل های ابتکاری ای را برای موتورهای جت خود ارائه دهند ، این روند مداوم انتظار می رود بازار روکش هوایی موتورهای توربوفان را هدایت کند.

مطلب مرتبط  پلتفرم سونونیکلود شانگهای الکتریک برنده اولین جایزه هوش صنعتی در WAIC 2020 شد

بر اساس نوع فرم ، بازار به روکش پودر ، روکش مایع و روکش سیمی تقسیم می شود.

انتظار می رود پوشش های پودری همچنان در طول دوره پیش بینی همچنان غالب و همچنین بخش سریعترین رشد بازار باشند. پوشش های پودری راه حل های مقرون به صرفه با عملکرد بهتر را ارائه می دهند. علاوه بر این ، این مواد پوشش برخلاف روکش های حلال از ترکیبات ارگانیک فرار عاری هستند که منجر به تقاضای قابل توجه آن در صنعت هواپیما می شود.

بر اساس نوع کاربرد ، بازار به بخش توربین ، بخش احتراق ، بخش کمپرسور ، بخش پسرانتر و یاطاقان و لوازم جانبی تقسیم می شود.

انتظار می رود که بخش توربین همچنان غالب و همچنین سریعترین نوع کاربرد در بازار در طول دوره پیش بینی باشد. توربین های فشار قوی یک موتور هواپیما تحت شدیدترین شرایط قرار دارند زیرا در بیش از 10،000 دور در دقیقه می چرخند. در این شرایط شدید ، پره های توربین ممکن است از اکسیداسیون و خوردگی رنج ببرند. به منظور جلوگیری از تخریب تیغه ها ، روکش های مقاومت در برابر اکسیداسیون و پوشش های مانع حرارتی بر روی آنها و همچنین سایر اجزای بخش توربین اعمال می شود.

از نظر منطقه ، آمریکای شمالی پیش بینی می شود که در دوره پیش بینی ، تسلط خود را در بازار جهانی پوشش های هوایی موتور حفظ کند.

تعداد موارد COVID-19 در حال افزایش است ایالات متحده آمریکادولتها را وادار به اعلام ختم و تعطیل شدن تأسیسات ساخت. این به نوبه خود ، تأثیر منفی بر رشد صنعت هوانوردی منطقه از جمله پوشش های موتورهای هوایی دارد. با این حال ، کارخانه های مونتاژ موتور از تمام تامین کننده های اصلی موتورهای هوایی مانند GE Aviation ، CFM International و Pratt & Whitney منجر به عدم دسترسی منطقه در بازار جهانی می شود.

ایالات متحده آمریکا موتور رشد بازار منطقه است و دارای بزرگترین ناوگان هواپیماهای تجاری در سراسر جهان است. این کشور همچنین بزرگترین ناوگان هواپیماهای حمل و نقل هوایی نظامی ، منطقه ای و عمومی را در اختیار دارد. حضور تمام OEM های اصلی هواپیما ، OEM های موتورهای هوایی ، پخش کننده های لایه ، تامین کننده پوشش موتورهای هوایی و تأمین کنندگان مواد اولیه در درجه اول هدایت بازار روکش های هوایی در منطقه است.

با وجود شیوع COVID-19 در چینبزرگترین بازار حمل و نقل هوایی در آسیا و اقیانوسیه، منطقه به احتمال زیاد شاهد رشد بیشترین رشد در پنج سال آینده خواهد بود ، که منجر به انبوهی از عوامل از جمله افزایش تقاضا برای هواپیماهای تجاری برای پشتیبانی از افزایش مسافر ، افتتاح کارخانه های مونتاژ Boeing و Airbus برای B737 ، A320 و A330 می شود. که در چینهواپیماهای تجاری و منطقه ای بومی آینده (COMAC C919 و Mitsubishi SpaceJet) و افزایش اندازه ناوگان هواپیما. انتظار می رود با افتتاح امکانات جدید در منطقه توسط سازندگان اصلی موتورهای هوایی برای تولید قطعات موتورهای هوایی ، تقاضا برای پوشش های هوایی در منطقه بیشتر شود.

مطلب مرتبط  پیش بینی می شود که بازار جهانی شیرآلات کنترلی از 7،786.28 میلیون دلار در سال 2019 به 10.888.78 میلیون دلار در پایان سال 2025 با نرخ رشد سالانه ترکیبی (CAGR) 5.74٪ رشد کند.

زنجیره تأمین این بازار شامل تامین کننده مواد اولیه ، تولید کنندگان پوشش موتورهای هوایی ، ارائه دهندگان خدمات پوشش دهی ، بازیکنان ردیف ، OEM های موتورهای هوایی ، OEM های هواپیما ، خطوط هوایی ، شرکت های لیزینگ هواپیما و شرکت های MRO است.

بازیکنان اصلی در بازار پوشش های هوایی عبارتند از Praxair Inc. ، OC Oerlikon Corporation AG ، Chromalloy Gas Turbine LLC ، PPG Industries Inc. ، Akzo Nobel NV ، Dupont de Nemours، Inc. ، APS Material، Inc.، and Lincotek Group SpA توسعه روکشهای با کارایی بالا ، گسترش در بازارهای بدون استفاده و رو به رشد و اجرای ادغام و ادغام ، استراتژیهای کلیدی است که توسط بازیکنان اصلی اتخاذ شده است تا بتوانند از مزیت رقابتی در بازار برخوردار شوند.

گزارش ویژگی ها

این گزارش ، هوشمندانه ترین بازار را به صورت جامع ارائه می کند. ساختار گزارش به گونه ای نگه داشته شده است که حداکثر ارزش تجارت را ارائه می دهد. این بینش های مهمی در مورد پویایی بازار ارائه می دهد و تصمیم گیری استراتژیک را برای بازیگران موجود بازار و همچنین کسانی که مایل به ورود به بازار هستند ، امکان پذیر می کند. موارد زیر ویژگی های اصلی گزارش را نشان می دهد:

 • ساختار بازار: بررسی اجمالی ، تجزیه و تحلیل چرخه عمر صنعت ، آنالیز زنجیره تأمین
 • تجزیه و تحلیل محیط بازار: درایورها و محدودیتهای رشد ، تجزیه و تحلیل پنج نیروی پورتر ، تجزیه و تحلیل SWOT
 • روند بازار و تجزیه و تحلیل پیش بینی
 • روند و پیش بینی قطعه بازار
 • چشم انداز و پویایی رقابتی: سهم بازار ، سبد محصولات ، عرضه محصولات و غیره.
 • بخشهای جذاب بازار و فرصتهای رشد مرتبط
 • روندهای نوظهور
 • فرصت های رشد استراتژیک برای بازیکنان موجود و جدید
 • عوامل کلیدی موفقیت

شرکت ها نمایه شده اند

 • شرکت A&A
 • ایرباس
 • AkzoNobel N.V.
 • APS Material، Inc.
 • بوئینگ
 • Chromalloy Gas Turbine LLC
 • DuPont de Nemours، Inc.
 • تخریب ناپذیر رنگ با مسئولیت محدود
 • Lincotek Group S.p.A.
 • شرکت OC Oerlikon AG
 • PPG Industries، Inc.
 • شرکت Praxair

برای اطلاعات بیشتر در مورد این گزارش به https://www.researchandmarkets.com/r/801qju مراجعه کنید

Research and Markets همچنین خدمات تحقیقاتی سفارشی را ارائه می دهد که تحقیق متمرکز ، جامع و متناسب را ارائه می دهد.

تماس با رسانه:

تحقیقات و بازارها
لورا وود، مدیر ارشد
[email protected]

برای ساعات اداری E.S.T با شماره + 1-917-300-0470 تماس بگیرید
برای تماس تلفنی در ایالات متحده آمریکا / CAN رایگان + 1-800-526-8630
برای ساعت های اداری GMT ​​با شماره + 353-1-416-8900 تماس بگیرید

فکس ایالات متحده: 646-607-1907
نمابر (خارج از ایالات متحده): + 353-1-481-1716

منبع و بازارها

لینک های مربوطه

http://www.researchandmarkets.com

پاسخی بگذارید