بازار جهانی کودهای محلول در آب که پیش بینی می شود تا سال 2026 از 8 میلیارد دلار فراتر رود ، پیش بینی شده است.

بازار جهانی کودهای محلول در آب که پیش بینی می شود تا سال 2026 از 8 میلیارد دلار فراتر رود ، پیش بینی شده است.

SELBYVILLE ، دل.، 11 آگوست 2020 / PRNewswire / – بر اساس گزارش Global Market Insights Inc. ، بازار کودهای محلول در آب تخمین زده شده است 6.58 میلیارد دلار در سال 2019 و بیش از پیش تعیین شده است 8 میلیارد دلار تا سال 2026 ، ثبت نام CAGR 7.3٪ از سال 2020 تا 2026. این گزارش یک تجزیه و تحلیل کامل از استراتژی های اصلی برنده ، برآورد بازار و همچنین اندازه ، راه های اصلی سرمایه گذاری ، سناریوهای رقابتی ، محرک ها و فرصت ها و روند صنعت متزلزل ارائه می دهد.

بازار کودهای محلول در آب با محدودیت در دسترس بودن اراضی قابل کشت و تحول در الگوهای مصرف مواد غذایی هدایت می شود. در حقیقت ، شهرنشینی سریع و رشد اقتصادی موجب تغییرات چشمگیر رژیم غذایی در جمعیت امروز شده است. علاوه بر این ، افزایش مصرف گوشت باعث تقاضای خوراک دام می شود. خاطر نشان شده است که برای تولید یک تن گوشت مرغ ، نزدیک به دو تن خوراک دانه مورد نیاز است. به همین ترتیب ، یک تن گوشت گاو و گوشت خوک به حدود هفت مورد نیاز است و به ترتیب چهار تن خوراک دانه نیز لازم است. افزایش تقاضا برای دانه های غذایی از بخش دام باعث افزایش مثبت محصول در این بخش خواهد شد.

درخواست یک گزارش نمونه: https://www.gminsights.com/ Ask-sample/detail/2323

از نظر محصول ، محصولات مبتنی بر پتاسیم مانند نیترات پتاسیم ، سولفات پتاسیم و کلرید پتاسیم ، طی مدت زمان پیش بینی بیش از 7٪ CAGR را مشاهده می کنند. این رشد به این واقعیت مربوط می شود که پتاسیم نه تنها کیفیت محصول را بهبود می بخشد بلکه مقاومت محصول را در برابر خشکسالی ، اقامتگاه و بیماری ها بیشتر می کند. علاوه بر این ، این محصول همچنین برای فعال کردن نزدیک به 80 آنزیم در سراسر گیاه مورد نیاز است و بیشتر نشان دهنده اهمیت آن در بخش است.

دلایل اصلی رشد بازار کودهای محلول در آب:

  1. کمبود آب در سراسر جهان افزایش می یابد.
  2. تقاضای رو به رشد محصول از بخش باغبانی.
  3. افزایش تقاضای گندم در سراسر کشور اروپا.

پیش بینی های 2026 پیش بینی حالت “باروری” از بخش برنامه نشان می دهد رشد قدردانی:

انتظار می رود که بخش کاربردهای حاصلخیز ، رشد قابل ملاحظه ای داشته باشد زیرا عملکرد محصول را تقریباً 25٪ -30٪ افزایش می دهد و مواد مغذی را نیز طبق نیاز گیاهان مدیریت می کند. این فرایند همچنین باعث کاهش تلفات تغذیه می شود زیرا می توان از طریق رعایت کردن عناصر اصلی و ریز مغذی ها از طریق آبیاری در یک محلول قرار داد. علاوه بر این ، موجب صرفه جویی در انرژی ، نیروی کار و زمان می شود و بدین ترتیب تقاضای آن برای بهبود تولید محصولات زراعی در گلخانه ها و گلخانه ها افزایش می یابد.

اروپا و آمریکای شمالی برای شاهد رشد پاداش:

پیش بینی می شود بازار کودهای محلول در اروپا در اروپا با نرخ قابل توجهی در طول بازه زمانی تخمین زده شده رشد کند. این رشد به میزان محدود دسترسی به زمینهای زراعی و عملکرد محصول به جز محدوده مرکزی و اروپای جنوب شرقی. علاوه بر این ، تقاضای رو به رشد گندم در منطقه موجب رشد چشمگیر در چشم انداز بازار خواهد شد. طبق کمیسیون اروپا ، این منطقه در سال 2019 حدود 250 کیلوگرم سرانه گندم سالانه داشت.

بازار کودهای محلول در آب آمریکای شمالی در سال 2019 حدود 15٪ سهم صنعت را در خود جای داده است و به کاهش مصرف در بازار ایالات متحده نسبت داده می شود. این کاهش بیشتر نشان دهنده ترکیبی از قیمت های بین المللی پایین برای چندین محصول همراه با شرایط نامساعد آب و هوا در بخش های عمده کشاورزی و کودهای مصرف کننده مرکزی ایالات متحده است.

درخواست سفارشی سازی این گزارش: https://www.gminsights.com/roc/2323

پیشروان بازار:

فعالان برجسته بازار که در گزارش صنعت کودهای محلول در آب مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفته اند شامل شرکت موزائیک ، گروه حیفا ، اسرائیل شیمیایی با مسئولیت محدود (ICL) ، K + S Aktiengesellschaft ، Nutrien Ltd. و Yara International ASA از جمله سایرین هستند. آنها چندین استراتژی از جمله مشارکت ، گسترش ، همکاری ، سرمایه گذاری مشترک و سایر موارد را در جهت تقویت جایگاه خود در صنعت گنجانیده اند.

گزارش های مرتبط:

استراتژی های تجاری آینده بازار پلی اوریا و تحلیل اثرات درآمد – 2026

استراتژی های تجاری آینده و تجزیه و تحلیل رقابتی بازار پلیمر محلول در آب – 2024

درباره Global Market Insights، Inc.

بازار جهانی بینش ، شرکت ، با دفتر مرکزی دلاور، ایالات متحده ، یک ارائه دهنده خدمات تحقیقات و مشاوره در بازار جهانی است. Global Market Insights، Inc. با ارائه گزارش های تحقیقاتی و هماهنگ سندیکایی و سفارشی ، مشاوره رشد و سرویس های اطلاعاتی تجاری ، قصد دارد به مشتریانی که دارای اطلاعاتی نافذ و داده های عملی در بازار هستند کمک کند تا به تصمیم گیری استراتژیک کمک کند.

GMIPulse ، پلت فرم تجزیه و تحلیل تجارت ما ، گزینه ای تعاملی و آنلاین را برای کاوش در داده های تحقیقاتی صنعت اختصاصی ما به روشی آسان و پویا ارائه می دهد. مشتریان می توانند اطلاعات بازار را در 11 گروه سطح بالا و صدها بخش صنعت در داخل آنها کشف کنند و آمار منطقه ای ، شرکت و سطح مقطعی را ارائه می دهند که پیشنهاد ما را برای تصمیم گیری ها متمایز می کند.

با ما تماس بگیرید:

آرون هگده
فروش شرکت ، ایالات متحده آمریکا
بازار جهانی بینش ، شرکت
تلفن: 1-302-846-7766
تلفن رایگان: 1-888-689-0688
پست الکترونیک: [email protected]
وب: https://www.gminsights.com

تصاویر مرتبط

کودهای محلول در آب-market.jpg
آمار بازار کودهای محلول در آب – 2026

SOURCE بازار جهانی Insights Inc.

مطلب مرتبط  کمیسیون تجارت بین المللی ایالات متحده با صدور قطعی نهایی تأیید کرد که هیچ گونه نقض حق ثبت اختراع سلولهای Hanwha Q توسط گروه REC تأیید نشده است

پاسخی بگذارید