بازار رزین های اکریلیک به ارزش 21.9 میلیارد دلار تا سال 2025

بازار رزین های اکریلیک به ارزش 21.9 میلیارد دلار تا سال 2025

شیکاگو، 12 ژانویه 2021 / PRNewswire / – طبق گزارش تحقیقات جدید بازاربازار رزین های اکریلیک توسط Solvency (مبتنی بر آب ، حلال و غیره) ، شیمی ، کاربرد (رنگها و پوشش ها ، چسب ها و درزگیرها ، پوشش های DIY ، الاستومرها و سایر موارد) ، صنعت استفاده نهایی و منطقه – پیش بینی جهانی تا سال 2025 “، منتشر شده توسط MarketsandMarkets ™ ، پیش بینی می شود اندازه بازار رزین های آکریلیک به دست آید 21.9 میلیارد دلار تا سال 2025 از 16.8 میلیارد دلار در سال 2020 ، با CAGR 5.5٪ در طول دوره پیش بینی.

بروشور PDF را دانلود کنید: https://www.marketsandmarkets.com/pdfdownloadNew.asp؟id=246195771

در TOC عمیق مرور کنید “بازار رزین های اکریلیک”

91 – جداول
49 – ارقام
191 – صفحات

مشاهده فهرست مفصل مطالب در اینجا: https://www.marketsandmarkets.com/Market-Reports/acrylic-resin-market-246195771.html

تقاضا برای رزین های اکریلیک در اقتصادهای در حال ظهور ، مانند APAC ، MEA و آمریکای جنوبی، به دلیل رشد در صنعت ساخت و ساز و فعالیت های صنعتی در حال افزایش است. مقررات دقیق در مورد کاربرد پوشش چالش عمده ای برای بازار رزین های اکریلیک است. تقاضا برای رزین های اکریلیک در حال افزایش است ، به دلیل تقاضای فزاینده برای مواد پوشش دهنده مقرون به صرفه و پایدار. این افزایش تقاضا برای رزین های اکریلیک سازگار با محیط زیست و ساخت ساختمان های سبز فرصت های رشد را در بازار فراهم می کند. از طرف دیگر ، مشکلات بالقوه بهداشتی و زیست محیطی مهمترین محدودیت در بازار است.

بر اساس شیمی ، برآورد می شود که بخش آکریلات ها منجر به بازار کلی رزین های اکریلیک در سال 2020 شود.

اکریلات بزرگترین نوع شیمی است که در تولید رزین های اکریلیک استفاده می شود. این مواد شیمیایی ماهیت دو عملکردی دارند ، به عنوان مثال می توانند پلیمریزه شوند و برای کاربردهای مختلف دیگر استفاده شوند. تقاضای فزاینده برای رزین های اکریلیک و دسترسی آسان به مواد شیمیایی آکریلات ، رشد بازار را به دنبال دارد.

مطلب مرتبط  Peak تقاضا برای سوخت های فسیلی در سال 2019 به یک واقعیت واقعی تبدیل شده است

بر اساس توانایی پرداخت ، برآورد می شود که پایه آب بزرگترین بازار در کل بازار رزین اکریلیک در سال 2020 باشد.

رزین های آکریلیک بر پایه آب به عنوان حلال آنها موثر هستند اما تأثیرات محیطی کمی نیز دارند. این رزینها به دلیل ماهیت پایدار و فرایندهای فرمولاسیون آسان ، دوام عالی ، زمان خشک شدن سریع و انتشار بوی کم در دوره فعلی به طور فزاینده ای مورد استفاده قرار می گیرند. استفاده از رزین های اکریلیک پایه حلال در فضاهای محدود می تواند برای کارگران ناخوشایند یا خطرناک باشد به دلیل تبخیر حلال ها ، این پیشرانه ها از رزین های پایه آب استفاده می کنند.

بر اساس برنامه های کاربردی ، بخش رنگ ها و پوشش ها در سال 2020 بازار را رهبری می کند.

اکریلیک ها در طیف گسترده ای از کاربردها در صنعت رنگ و پوشش ، از پوشش های معماری گرفته تا پوشش های صنعتی ، مورد استفاده قرار می گیرند. رزین های اکریلیک مقاومت شیمیایی و فتوشیمیایی خوبی از خود نشان می دهند. اکریلیک ها از رنگ خوب و خاصیت حفظ براقیت برخوردارند ، به راحتی قابل کنترل هستند ، قیمت متوسطی دارند و در طیف گسترده ای از کاربردها مانند پوشش سقف ، پوشش دیوار و موارد دیگر عملکرد برتر را دارند.

درخواست نمونه صفحات: https://www.marketsandmarkets.com/requestsampleNew.asp؟id=246195771

بر اساس صنعت استفاده نهایی ، انتظار می رود ساختمان و ساخت بزرگترین بخش مصرف کننده رزین های اکریلیک در سال 2020 باشد.

افزایش تعداد ساخت و سازهای مسکونی و تجاری در اقتصادهای در حال ظهور و بازسازی ساختمان های موجود در اقتصادهای پیشرفته باعث مصرف رزین های اکریلیک در صنعت ساختمان و ساخت و ساز می شود. رزین های اکریلیک دارای چسبندگی ، انعطاف پذیری و کشیدگی عالی ، پایداری اشعه ماورا UV بنفش ، مقاومت در برابر کربناسیون و سازگار با محیط زیست هستند که از مهمترین فاکتورهای پذیرش این رزین ها در بخش هستند.

مطلب مرتبط  چشم انداز بازار جهانی بیوراکتور جهانی در حال حرکت (2018 تا 2027)

بر اساس منطقه ، پیش بینی می شود که APAC سریعترین رشد را در بازار رزین های اکریلیک در سال 2020 داشته باشد.

پیش بینی می شود که APAC سریعترین رشد برای رزین های اکریلیک باشد. افزایش جمعیت ، افزایش تقاضا برای ساختمانهای مسکونی ، صنعتی شدن سریع و افزایش شهرنشینی ، بازار رزینهای اکریلیک APAC را هدایت می کند. چین بزرگترین بازار رزین های اکریلیک در منطقه است. چین همچنین یک تولید کننده و مصرف کننده عمده رزین های اکریلیک در منطقه است زیرا دارای پایگاه تولید بسیار زیادی است. جدا از چین، هند، ژاپن، و کره جنوبی پیش بینی شده است که در دوره پیش بینی با سرعت مناسب رشد کنند.

بازیگران اصلی در بازار نرم کننده های غیر فتالات شامل Dow (ایالات متحده) ، BASF SE (آلمان) ، آرکما (فرانسه) ، میتسوبیشی (ژاپن) ، Nippon Shokubai (ژاپن) ، DSM (هلند) ، مواد شیمیایی میتسویی (ژاپن) ، مواد Showa Denko (ژاپن) ، شرکت DIC (ژاپن) و Sumitomo (ژاپن) این بازیکنان با اتخاذ استراتژی هایی از قبیل توسعه ، سرمایه گذاری های مشترک و عرضه محصولات جدید ، جایگاه محکمی در بازار ایجاد کرده اند.

10٪ سفارشی سازی رایگان در این گزارش دریافت کنید: https://www.marketsandmarkets.com/request سفارشی سازی جدید.asp؟id=246195771

بازارهای مجاور را مرور کنید: گزارش ها و مشاوره تحقیقات بازار شیمیایی

گزارش های مرتبط:

1 بازار پوشش های تزئینی توسط نوع رزین (اکریلیک ، الکید) ، فناوری (منتقل شده در آب ، حلال ، پودر) ، نوع کاربر (DIY ، حرفه ای) ، نوع پوشش (داخلی ، خارجی) ، کاربرد (مسکونی ، غیر مسکونی) و منطقه – پیش بینی جهانی تا سال 2024

https://www.marketsandmarkets.com/Market-Reports/decorative-paints-coatings-market-56221086.html

2 بازار پوشش خودرو توسط نوع رزین (پلی اورتان ، اپوکسی ، اکریلیک) ، فناوری (محلول در اثر حلال ، از طریق آب ، پوشش پودری) ، نوع پوشش (پوشش پاک کن ، کف پایه ، آغازگر ، پوشش الکترونیکی) – پیش بینی جهانی تا سال 2021

مطلب مرتبط  تأثیر COVID-19 بر تولید ماشین آلات صنعتی در سراسر جهان

https://www.marketsandmarkets.com/Market-Reports/automotive-coating-market-3359935.html

درباره بازارها و بازارها

MarketsandMarkets research تحقیقات کمی B2B در مورد 30،000 فرصت رشد / تهدید با رشد بالا را ارائه می دهد که 70٪ تا 80٪ درآمد شرکت های جهانی را تحت تأثیر قرار می دهد. در حال حاضر در حال خدمات رسانی به 7500 مشتری در سراسر جهان از جمله 80٪ از شرکتهای جهانی Fortune 1000 به عنوان مشتری است. تقریباً 75000 افسر ارشد در سراسر هشت صنعت در سراسر جهان به دلیل نقاشی در مورد تصمیمات مربوط به درآمد ، به بازارها و بازارها مراجعه می کنند.

850 تحلیلگر تمام وقت و SME های ما در MarketsandMarkets markets در حال پیگیری بازارهای رشد جهانی به دنبال “مدل تعامل رشد – GEM” هستند. هدف GEM همکاری پیشگیرانه با مشتریان برای شناسایی فرصتهای جدید ، شناسایی مهمترین مشتریان ، نوشتن استراتژیهای “حمله ، جلوگیری و دفاع” ، شناسایی منابع درآمد افزایشی هم برای شرکت و هم برای رقبا است. MarketsandMarkets ™ اکنون با 1500 MicroQuadrant (موقعیت بهترین بازیکنان در میان رهبران ، شرکت های در حال ظهور ، نوآوران ، بازیکنان استراتژیک) سالانه در بخش های با رشد بالا در حال ظهور است. MarketsandMarkets ™ مصمم است امسال بیش از 10 هزار شرکت برای برنامه ریزی درآمد خود سود ببرد و به آنها کمک کند نوآوری ها / اختلالات خود را زودتر از موعد به بازار منتقل کنند.

گل سرسبد و رقابتی پلت فرم تحقیقات بازار MarketsandMarkets ، “فروشگاه دانش” بیش از 200000 بازار و کل زنجیره ارزش را برای درک عمیق تر از بینش ناشناخته همراه با اندازه بازار و پیش بینی بازارهای متصل به هم متصل می کند.

مخاطب:

آقای. آشیش مهرا
بازارها و بازارها ™ INC.
جاده 630 داندی
سوئیت 430
Northbrook، IL 60062
ایالات متحده آمریکا: + 1-888-600-6441
پست الکترونیک: [email protected]
بینش تحقیقاتی: https://www.marketsandmarkets.com/ResearchInsight/acrylic-resin-market.asp
از وب سایت ما دیدن کنید: https://www.marketsandmarkets.com/
منبع مطالب: https://www.marketsandmarkets.com/PressReleases/acrylic-resin.asp

SOURCE MarketsandMarkets

پاسخی بگذارید