بازار روشنایی هواپیما تا سال 2030 ارزش 1،987 میلیون دلار دارد

بازار روشنایی هواپیما تا سال 2030 ارزش 1،987 میلیون دلار دارد

شیکاگو، 2 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – مطابق گزارش تحقیق جدید بازار نورپردازی هواپیما براساس نوع هواپیما (تجاری ، نظامی ، جتهای تجاری و حمل و نقل هوایی عمومی ، هلیکوپترها) ، منبع نور (LED ، فلورسنت) ، نوع نور (چراغ های داخلی ، چراغ های خارجی) ، کاربر نهایی (OEM ، Aftermarket) ، منطقه-پیش بینی جهانی تا سال 2030، منتشر شده توسط MarketsandMarkets ™ ، بازار نورپردازی هواپیما تخمین زده می شود 826 میلیون دلار در سال 2020 و پیش بینی شده است که برسد 1987 میلیون دلار تا سال 2030 ، با CAGR 9.2٪ از سال 2020 تا 2030. افزایش تقاضا برای تجربه بهتر پرواز و راحتی و همچنین افزایش تردد مسافر هوایی منجر به افزایش سفارشات هواپیما در سراسر جهان می شود. پیش بینی می شود این عوامل باعث رشد بازار روشنایی هواپیما در دوره پیش بینی شود.

بروشور PDF بخواهید:

https://www.marketsandmarkets.com/pdfdownloadNew.asp؟id=1092

بخش چراغ های داخلی پیش بینی می شود CAGR بالاتر را از سال 2019 تا 2030 رشد دهد

بر اساس نوع نور ، بخش چراغ های داخلی انتظار می رود در دوره پیش بینی در CAGR بالاتر رشد کنند در مقایسه با بخش چراغ های بیرونی. روشنایی داخلی بر روحیه مسافر تأثیر می گذارد. بنابراین ، تولید کنندگان در حال تمرکز بر روی تولید محصولات روشنایی داخلی هستند که می توانند مطابق خواست و حالت مسافر تغییر رنگ دهند.

پیش بینی می شود بخش OEM در CAGR بالاتر از سال 2019 تا 2030 رشد کند

مطلب مرتبط  نتایج خورشیدی کانادا نتایج سه ماهه سوم 2020

بر اساس کاربر نهایی ، قطعه OEM پیش بینی می شود که در دوره پیش بینی در CAGR بالاتر رشد کند و در مقایسه با پس زمینه. افزایش قابل توجهی در تقاضا برای هواپیماهای تردد در هواپیما وجود دارد آسیا و اقیانوسیه منطقه OEM ها محصولات روشنایی را ارائه می دهند که می توانند مطابق با محیط هوایی سفارشی شوند. پیش بینی می شود ظهور تحویل هواپیماها و افزایش تمرکز خطوط هوایی در به کارگیری نورپردازی قابل تنظیم برای افزایش راحتی مسافر ، موجب رشد بخش OEM شود.

TOC در عمق را مرور کنیدبازار روشنایی هواپیما “

418 – جداول
47 – ارقام
327 – صفحات

استعلام قبل از خرید:

https://www.marketsandmarkets.com/ Enquiry_Before_BuyingNew.asp؟id=1092

آسیا و اقیانوسیه پیش بینی می شود که بازار روشنایی هواپیما در بالاترین CAGR از سال 2019 تا 2030 رشد کند

بر اساس منطقه ، آسیا و اقیانوسیه انتظار می رود در دوره پیش بینی شاهد رشد قابل توجهی باشد ، خصوصاً در کشورهایی مانند چین، هندو ژاپنبه دلیل رو به رشد ترافیک مسافر هوایی و نیاز به چراغهای هواپیمای LED دوستدار محیط زیست. علاوه بر این ، افزایش روز افزون پروازهای پرواز و سفارش هواپیما در این کشورها منجر به افزایش تقاضا برای سیستم های روشنایی بادوام داخلی و خارجی برای ایجاد روشنایی کارآمد در کابین می شود.

بازار نورپردازی هواپیما به دلیل حضور چندین شرکت مستقر و همچنین استارتاپ ها ، طی چند سال گذشته در حال افزایش است. برخی از بازیگران اصلی در بازار روشنایی هواپیما هستند.

مطلب مرتبط  Absen در میان بهترین شرکتهای چینی در سال 2020 قرار گرفت

شامل نجوم (ایالات متحده) ، کبام (ایالات متحده) ، هانیول (ایالات متحده) ، کالینز هوافضا (ایالات متحده) ، محصولات IFE (ایالات متحده) ، دیه استیفونگ (آلمان) ، STG Aerospace (UK) ، و گروه Oxley (انگلستان) ، در میان دیگران.

گزارش های مرتبط:

بازار داخلی کابین هواپیما براساس نوع (صندلی هواپیما ، IFEC ، نورپردازی کابین هواپیما ، هواپیمای گالری ، تالار هواپیما ، ویندوز و شیشه جلوی هواپیما ، پنل های داخلی هواپیما) ، کاربر نهایی ، نوع هواپیما ، مواد ، منطقه – پیش بینی جهانی تا سال 2025.

بازار روشنایی کابین هواپیما بر حسب نوع نور (چراغ مطالعه ، سقف و دیوار ، علائم ، کفپوش ، چراغهای خنک کننده) ، نوع هواپیما (بدنه باریک ، بدن گسترده ، هواپیماهای بسیار بزرگ) ، کاربر نهایی (OEM و Aftermarket) ، و منطقه – پیش بینی جهانی تا سال 2022.

درباره MarketsandMarkets

MarketsandMarkets research تحقیقات کمی B2B را در مورد 30،000 فرصت / تهدیدات طاقچه های رشد بالا ارائه می دهد که 70٪ تا 80٪ از درآمد شرکتهای جهانی را تحت تأثیر قرار می دهد. هم اکنون 7500 مشتری در سراسر جهان شامل 80٪ شرکت های جهانی Fortune 1000 را به عنوان مشتری سرویس می دهند. تقریباً 75000 افسر ارشد در هشت صنعت در سراسر جهان به دلیل نقاط ضعف خود درمورد تصمیمات مربوط به درآمدها به بازارها و بازارها نزدیک می شوند.

مطلب مرتبط  خلاصه معاملات قدرت در سراسر جهان در شش ماه گذشته

850 تحلیلگر تمام وقت و SME ما در MarketsandMarkets markets به دنبال “مدل مشارکت رشد – GEM” بازارهای جهانی با رشد بالا را دنبال می کنند. GEM با هدف ایجاد مشاغل فعال با مشتریان در شناسایی فرصت های جدید ، شناسایی مهمترین مشتریان ، نوشتن استراتژی های “حمله ، اجتناب و دفاع” ، نوشتن منابع درآمدی افزایشی هم برای شرکت و هم رقبای خود اقدام می کند. MarketsandMarkets ™ اکنون با 1500 MicroQuadrants (موقعیت یابی بازیکنان برتر در بین رهبران ، شرکت های نوظهور ، مبتکران ، بازیکنان استراتژیک) سالانه در بخش های نوظهور با رشد بالا همراه است. MarketsandMarkets ™ تصمیم دارد امسال برای بیش از 10،000 شرکت برای برنامه ریزی درآمدی خود بهره ببرد و به آنها کمک کند تا با ارائه تحقیقات پیش روی منحنی ، آنها را در ابتدای بازار نوآوری ها و اختلالات خود بدست آورند.

“فروشگاه دانش” پرچمداران پرچمداران MarketsandMarkets ، بیش از 200،000 بازار و زنجیره های ارزش را برای درک هرچه بیشتر بینش های ناخوشایند به همراه اندازه بازار و پیش بینی بازارهای طاقچه متصل می کند.

مخاطب:

آقای. اوشیش مهرا
MarketsandMarkets INC.
جاده 630 داندی
سوئیت 430
Northbrook، IL 60062
ایالات متحده آمریکا: + 1-888-600-6441
پست الکترونیک: [email protected]
به وب سایت ما مراجعه کنید: https://www.marketsandmarkets.com
بینش تحقیق: https://www.marketsandmarkets.com/ResearchInsight/aircraft-lighting-market.asp
منبع محتوا: https://www.marketsandmarkets.com/PressReleases/aircraft-lighting.asp

منبع بازارها و بازارها

پاسخی بگذارید