بازار سلولهای سوخت اکسید جامد ارزش 2881 میلیون دلار تا سال 2025

بازار سلولهای سوخت اکسید جامد ارزش 2881 میلیون دلار تا سال 2025

شیکاگو، 8 ژانویه 2021 / PRNewswire / – طبق گزارش تحقیقات جدید بازار بازار سلولهای سوخت اکسید جامد بر اساس نوع (مسطح و لوله ای) ، برنامه (قابل حمل ، ثابت و حمل و نقل) ، کاربر نهایی (تولید برق ، تولید هیدروژن ، خودرو و سایر موارد) و منطقه – پیش بینی های جهانی تا سال 2025 “، منتشر شده توسط MarketsandMarkets ™ ، انتظار می رود اندازه بازار جهانی سلول سوختی اکسید جامد از درآمد تخمین زده شده رشد کند 772 میلیون دلار در سال 2020 تا 2،881 میلیون دلار تا سال 2025 ، با CAGR 30.1. عوامل اصلی بازار سلولهای سوخت اکسید جامد شامل یارانه های دولت و افزایش تحقیق و توسعه در برنامه های سلول سوختی است. انعطاف پذیری سوخت و افزایش تقاضا برای تولید انرژی با مصرف انرژی و هنجارهای دقیق انتشار اروپا & آمریکای شمالی منجر به تقاضا برای منابع انرژی پاک می شود. بازار بر اساس نوع ، برنامه ، کاربر نهایی و منطقه تقسیم شده است.

بروشور PDF را دانلود کنید: https://www.marketsandmarkets.com/pdfdownloadNew.asp؟id=39365796

برآورد می شود که قطعه مسطح بیشترین سهم را در بازار سلولهای سوخت اکسید جامد داشته باشد

بازار از نظر نوع به سلول سوختی اکسید جامد نوع مسطح و لوله ای تقسیم می شود. برآورد شده است که مسطح از نظر اندازه بازار ، بازار را هدایت می کند. با این حال ، انتظار می رود که بخش لوله ای سریعترین رشد بازار باشد. رشد قطعه مسطح عمدتاً به دلیل هندسه ساده و روند ساخت نسبتاً آسان آن است.

در TOC عمیق مرور کنید “بازار سلولهای سوخت اکسید جامد”

64 – جداول

مطلب مرتبط  گزارش سالانه مسئولیت اجتماعی شرکت شانگهای الکتریک نقاط عطف 2019 را برجسته می کند

46 – ارقام

165 – صفحات

مشاهده فهرست مفصل مطالب در اینجا: https://www.marketsandmarkets.com/Market-Reports/solid-oxide-fuel-cell-market-39365796.html

بر اساس تخمین زده می شود که بخش ثابت بیشترین سهم را در بازار سلولهای سوخت اکسید جامد داشته باشد

بازار با استفاده از برنامه ، به سلولهای سوختی اکسید جامد قابل حمل ، ثابت و حمل و نقل تقسیم می شود. تخمین زده می شود که بخش ثابت از نظر اندازه بازار رهبری بازار را به عهده داشته باشد و حتی انتظار می رود سریعترین رشد را داشته باشد. رشد بخش ثابت با افزایش تمرکز روی پیل های سوختی مجهز به هیدروژن برای تأمین انرژی پشتیبان صورت می گیرد.

تولید برق: بزرگترین بخش کاربر نهایی بازار سلولهای سوخت اکسید جامد

بازار توسط کاربر نهایی به تولید برق ، خودرو ، تولید هیدروژن و سایر محصولات تقسیم شده است. بخش تولید برق بیشترین سهم بازار سوخت سوخت اکسید جامد را در سال 2019 به خود اختصاص داده است. انتظار می رود افزایش تقاضا برای تولید انرژی پاک بازار را به حرکت درآورد. منظور از تولید برق ، راه حلهای تولید برق توزیع شده و راه حلهای برق از راه دور و پشتیبان برای مصارف مسکونی ، تجاری و صنعتی مانند مجتمع های مسکونی ، خرده فروشی ها ، دفاتر تجاری ، مراکز داده و برج های مخابراتی است. دلیل سهم عمده بازار این بخش ، تسلط بلوم انرژی در بازار SOFC است ، جایی که راه حل های تولید برق توزیع شده در درجه اول در ایالات متحده ، و همچنین کشورهای دیگر مانند کره جنوبی، ژاپن، و هند.

با تحلیلگر صحبت کنید: https://www.marketsandmarkets.com/speaktoanalystNew.asp؟id=39365796

مطلب مرتبط  Deep Yellow محدود به پخش زنده در VirtualInvestorConferences.com در 22 اکتبر است

آمریکای شمالی انتظار می رود بازار جهانی سلولهای سوخت اکسید جامد را تحت سلطه خود قرار دهد

آمریکای شمالی بزرگترین صنعت پیل سوختی اکسید جامد در سال 2019 بود که عمدتا توسط فعالیت های ایالات متحده و کانادا. رشد در کشور آمریكا را می توان ناشی از تقاضای زیاد برای تولید پیل سوختی و همچنین افزایش تحقیقات و توسعه برای تولید هیدروژن دانست. علاوه بر این ، سیاست ها و یارانه های دولت ، از جمله برنامه اتحاد تبدیل انرژی جامد (SECA) وزارت انرژی (DoE) ، مهمترین عوامل محرک رشد در بازار ایالات متحده هستند. آسیا و اقیانوسیه در زیر دومین بازار بزرگ است آمریکای شمالی به طرز نزدیک.

برای امکان درک عمیق از فضای رقابتی ، این گزارش مشخصات برخی از برترین تولید کنندگان در بازار سلولهای سوخت اکسید جامد را شامل می شود. این بازیکنان شامل Bloom Energy (ایالات متحده) ، Ceres Power (انگلیس) ، Mitsubishi Power (ژاپن) ، شرکت آیسین سیکی (ژاپن) ، و هیتاچی زوزن (ژاپن)

بازارهای مجاور را مرور کنید: گزارشات و مشاوره تحقیقات انرژی و انرژی بازار

گزارش های مرتبط را مرور کنید:

بازار سلولهای سوختی بر اساس نوع (سلول سوختی غشایی پروتون ، سلول سوختی اسید فسفریک ، سلول سوخت قلیایی ، سلول سوختی میکروبی) ، کاربرد (حمل و نقل ، ثابت ، قابل حمل) ، کاربر نهایی ، منطقه – پیش بینی جهانی تا سال 2025

https://www.marketsandmarkets.com/Market-Reports/fuel-cell-market-348.html

درباره بازارها و بازارها

MarketsandMarkets research تحقیقات کمی B2B را در مورد 30،000 فرصت رشد / تهدید با رشد بالا ارائه می دهد که 70٪ تا 80٪ درآمد شرکت های جهانی را تحت تأثیر قرار می دهد. در حال حاضر در حال خدمات رسانی به 7500 مشتری در سراسر جهان از جمله 80٪ از شرکتهای جهانی Fortune 1000 به عنوان مشتری است. تقریباً 75000 افسر ارشد در سراسر هشت صنعت در سراسر جهان به دلیل نقاشی در مورد تصمیمات مربوط به درآمد ، به MarketsandMarkets مراجعه می کنند.

مطلب مرتبط  صنعت پوشش جهانی با درجه حرارت بالا (2020 تا 2027)

850 تحلیلگر تمام وقت و SME های ما در MarketsandMarkets markets در حال پیگیری بازارهای رشد جهانی در پی “مدل تعامل رشد – GEM” هستند. هدف GEM همکاری پیشگیرانه با مشتریان برای شناسایی فرصتهای جدید ، شناسایی مهمترین مشتریان ، نوشتن استراتژیهای “حمله ، جلوگیری و دفاع” ، شناسایی منابع درآمد افزایشی هم برای شرکت و هم برای رقبا است. MarketsandMarkets ™ اکنون با 1500 MicroQuadrant (موقعیت بهترین بازیکنان در میان رهبران ، شرکت های در حال ظهور ، نوآوران ، بازیکنان استراتژیک) سالانه در بخش های با رشد بالا در حال ظهور است. MarketsandMarkets ™ مصمم است که امسال بیش از 10 هزار شرکت برای برنامه ریزی درآمد خود سود ببرد و به آنها کمک کند نوآوری ها / اختلالات خود را زودتر از موعد به بازار منتقل کنند.

گل سرسبد بازار رقابتی بازار اطلاعات و بازار ، “دانش دانش” بیش از 200000 بازار و کل زنجیره ارزش را برای درک عمیق تر از بینش ناشناخته همراه با اندازه بازار و پیش بینی بازارهای متصل به هم متصل می کند.

مخاطب:
آقای. آشیش مهرا
بازارها و بازارها ™ INC.
جاده 630 داندی
سوئیت 430
Northbrook، IL 60062
ایالات متحده آمریکا: + 1-888-600-6441
پست الکترونیک: [email protected]
بینش تحقیقاتی: https://www.marketsandmarkets.com/ResearchInsight/solid-oxide-fuel-cell-market.asp
از وب سایت ما دیدن کنید: https://www.marketsandmarkets.com
منبع مطالب: https://www.marketsandmarkets.com/PressReleases/solid-oxide-fuel-cell.asp

SOURCE MarketsandMarkets

پاسخی بگذارید