بازار سیستم نظارت بر تابلو به ارزش 2.1 میلیارد دلار تا سال 2025

بازار سیستم نظارت بر تابلو به ارزش 2.1 میلیارد دلار تا سال 2025

شیکاگو، 7 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – طبق گزارش تحقیقات جدید بازار بازار سیستم نظارت بر تابلو بر اساس نوع (GIS ، AIS) ، ولتاژ (زیاد ، متوسط) ، قطعه (سخت افزار ، نرم افزار و خدمات) ، نظارت (دما ، PD ، گاز ، سایر موارد) ، کاربر نهایی (تاسیسات ، صنایع ، بازرگانی) و منطقه – پیش بینی جهانی تا سال 2025 “، منتشر شده توسط MarketsandMarkets ™ ، انتظار می رود اندازه بازار جهانی سیستم نظارت بر تابلو از تخمین زده شده رشد کند 1.3 میلیارد دلار در سال 2020 تا 2.1 میلیارد دلار در سال پیش بینی شده ، تا سال 2025 ، با CAGR 9.7٪. تقاضا برای سیستم های توزیع الکتریکی ایمن و ایمن ، نیاز به نظارت مستمر تابلو برق ، احیای سرمایه گذاری در بخش ساخت و ساز و سرمایه گذاری های روزافزون در انرژی های تجدیدپذیر فرصت های رشد بالایی را برای بازار سیستم نظارت بر تابلو فراهم می کند.

بروشور PDF را دانلود کنید:

https://www.marketsandmarkets.com/pdfdownloadNew.asp؟id=69776366

توسط کاربر نهایی ، بخش خدمات بزرگترین مشارکت کننده در بازار سیستم نظارت بر تجهیزات در طول دوره پیش بینی است.

تخمین زده می شود که بخش خدمات منجر به بازار سیستم نظارت بر تابلو شود. آسیا و اقیانوسیه بزرگترین بازار برای بخش نهایی مصرف کنندگان خدمات در سال 2019 بود. این به دلیل افزایش تقاضا ، به ویژه از کشورهایی مانند استرالیا، ژاپن، چین، و کره جنوبی از آسیا و اقیانوسیه منطقه

در TOC عمیق مرور کنید “بازار سیستم نظارت بر تابلو”

110 – جداول

51 – ارقام

199 – صفحات

مشاهده فهرست مفصل مطالب در اینجا:

https://www.marketsandmarkets.com/Market-Reports/switchgear-monitoring-system-market-69776366.html

براساس م componentلفه ، انتظار می رود بخش سخت افزار با سریعترین سرعت در دوره پیش بینی رشد کند.

بخش سخت افزار بیشترین سهم را در بازار سیستم نظارت بر تابلو بر حسب م componentلفه های دوره پیش بینی به خود اختصاص داد. سخت افزار نقش بسزایی در ساخت بستر نظارت بر تابلو برق دارد. این امر به کنترل ، اندازه گیری ، انتقال و تجزیه و تحلیل داده ها در صنایع فرآیندی و غیرپردازشی ، خدمات شهری ، بخش تجاری و سایر موارد کمک می کند ، که به رشد بازار این بخش کمک می کند.

مطلب مرتبط  بازار کولین کلراید اروپا تا سال 2027

با ولتاژ ، انتظار می رود بخش ولتاژ بالا بیشترین کمک را در دوره پیش بینی داشته باشد.

بخش ولتاژ بالا بیشترین سهم بازار سیستم نظارت بر تابلو را در سال 2019 به خود اختصاص داده است. تابلو برق ولتاژ بالا عمدتا تابلو برق عایق بندی شده با گاز بالاتر از 36 کیلوولت است و به شبکه های انتقال ولتاژ بالا متصل هستند. آنها بیشتر توسط کاربران نهایی مختلف مانند تاسیسات T&D ، نیروگاه های بزرگ تولید برق و راه آهن و مترو استفاده می شوند. پیش بینی می شود افزایش سرمایه گذاری در شبکه های انتقال و توزیع به دلیل افزایش تقاضا برای برق و نیاز به افزایش قابلیت اطمینان دارایی های الکتریکی فشار قوی ، بازار این بخش را هدایت کند.

استعلام قبل از خرید:

https://www.marketsandmarkets.com/Enquiry_Before_BuyyingNas.asp؟id=69776366

آسیا و اقیانوسیه انتظار می رود بزرگترین و سریعترین رشد بازار در طول دوره پیش بینی باشد.

آسیا و اقیانوسیه تخمین زده می شود که بزرگترین و سریعترین بازار در طول دوره پیش بینی باشد. این منطقه به تفکیک کشورها به تقسیم بندی شده است چین، ژاپن، کره جنوبی، استرالیا، و بقیه آسیا و اقیانوسیه. کشورها در این منطقه به دلیل شهرنشینی سریع و افزایش صنعتی شدن ، افزایش تقاضا برای نیرو را تجربه می کنند. برای تأمین نیاز روزافزون برای بهره وری انرژی و منبع تغذیه مداوم ، شرکت شبکه ایالت از چین (SGCC) قصد دارد در مورد سرمایه گذاری کند 556 میلیارد دلار از سال 2017 تا 2020 ، که 11.1 درصد آن (حدود 62 میلیارد دلار) برای فناوری های شبکه ، از جمله نظارت بر تابلوها صرف می شود تا مقدار زیادی انرژی تجدیدپذیر را در شبکه خود جای دهد. چین به دلیل تحولات گسترده ای که در چشم انداز انرژی کشور در حال انجام است ، موفق به تبدیل شدن به مصرف کننده اصلی فناوری شبکه هوشمند شد. نیاز به شبکه هوشمند توسط بیشتر پشتیبانی می شود چین تمرکز بر روی بهره وری انرژی و انرژی پاک همراه با نیاز به تغییر در صنعت برق کشور. چین پیش بینی می شود تا سال 2020 بیش از 100 گیگاوات ظرفیت باد نصب شده و افزایش قابل توجهی در تأسیسات PV خورشیدی داشته باشد. به همین دلیل ، تقاضا برای سیستم های نظارت بر تابلو افزایش می یابد.

مطلب مرتبط  تحلیل بازار سوئیچینگ AIS ولتاژ متوسط ​​(MV) 2020 توسط توزیع ، تولید و صنعت

برای امکان درک عمیق از فضای رقابتی ، این گزارش شامل پروفایل برخی از بازیکنان برتر در این بخش است بازار سیستم نظارت بر تابلو. برخی از بازیکنان اصلی ABB هستند (سوئیس) ، اشنایدر الکتریک (فرانسه) ، زیمنس (آلمان) ، جنرال الکتریک (ایالات متحده) ، و ایتون (ایرلند). بازیکنان برجسته در حال اتخاذ استراتژی های مختلف برای افزایش سهام خود در بازار سیستم نظارت بر تجهیزات هستند.

بازارهای مجاور را مرور کنید: گزارشات و مشاوره تحقیقات انرژی و انرژی بازار

گزارش های مرتبط را مرور کنید:

بازار تابلو توسط عایق (عایق گاز ، عایق هوا) ، با نصب (داخلی ، خارجی) توسط کاربران نهایی (تاسیسات T&D ، صنایع ، تجاری و مسکونی ، دیگران) ، بر اساس ولتاژ (کم ، متوسط ​​، زیاد) و پیش بینی منطقه جهانی 2025

https://www.marketsandmarkets.com/Market-Reports/switchgear-market-1162268.html

بازار واحد اصلی حلقه بر اساس نوع (گاز ، هوا ، روغن و دی الکتریک جامد) ، نصب (در فضای باز و داخلی) ، کاربرد (تجهیزات توزیع ، صنایع و زیرساخت ها و حمل و نقل) ، رتبه بندی ولتاژ و منطقه – پیش بینی جهانی تا سال 2025

مطلب مرتبط  Bechtel بالای بخش 3 در سایت ساخت و ساز نیروگاه هسته ای ایالات متحده قرار می گیرد

https://www.marketsandmarkets.com/Market-Reports/ring-main-unit-market-51228954.html

درباره بازارها و بازارها

MarketsandMarkets research تحقیقات کمی B2B را در مورد 30،000 فرصت رشد / تهدید رشد بالا ارائه می دهد که 70٪ تا 80٪ درآمد شرکت های جهانی را تحت تأثیر قرار می دهد. در حال حاضر در حال خدمات رسانی به 7500 مشتری در سراسر جهان از جمله 80٪ از شرکتهای جهانی Fortune 1000 به عنوان مشتری است. تقریباً 75000 افسر ارشد در سراسر هشت صنعت در سراسر جهان به دلیل نقاشی در مورد تصمیمات مربوط به درآمد ، به بازارها و بازارها مراجعه می کنند.

850 تحلیلگر تمام وقت و SME های ما در MarketsandMarkets markets در حال پیگیری بازارهای رشد جهانی در پی “مدل تعامل رشد – GEM” هستند. هدف GEM همکاری پیشگیرانه با مشتریان برای شناسایی فرصتهای جدید ، شناسایی مهمترین مشتریان ، نوشتن استراتژیهای “حمله ، جلوگیری و دفاع” ، شناسایی منابع درآمد افزایشی هم برای شرکت و هم برای رقبا است. MarketsandMarkets ™ اکنون با 1500 MicroQuadrant (موقعیت بهترین بازیکنان در میان رهبران ، شرکت های در حال ظهور ، نوآوران ، بازیکنان استراتژیک) سالانه در بخش های در حال رشد با رشد بالا ارائه می شود. MarketsandMarkets determined مصمم است که امسال بیش از 10 هزار شرکت برای برنامه ریزی درآمد خود سود ببرد و به آنها کمک کند نوآوری ها / اختلالات خود را زودتر از موعد به بازار منتقل کنند.

شاخص اطلاعات بازار رقابتی و مارکت و بازار ، “فروشگاه دانش” بیش از 200000 بازار و کل زنجیره های ارزش را برای درک عمیق تر از بینش ناشناخته همراه با اندازه بازار و پیش بینی بازارهای متصل به هم متصل می کند.

مخاطب:

آقای. آشیش مهرا|
بازارها و بازارها ™ INC.
جاده 630 داندی
سوئیت 430
Northbrook، IL 60062
ایالات متحده آمریکا: + 1-888-600-6441
پست الکترونیک: [email protected]
بینش تحقیقاتی: https://www.marketsandmarkets.com/ResearchInsight/switchgear-monitoring-system-market.asp
از وب سایت ما دیدن کنید: https://www.marketsandmarkets.com
منبع مطالب: https://www.marketsandmarkets.com/PressReleases/switchgear-monitoring-system.asp

SOURCE MarketsandMarkets

پاسخی بگذارید