بازار فروش ژنراتور آسیا و اقیانوس آرام تا سال 2025 8.8 میلیارد دلار ارزش دارد

بازار فروش ژنراتور آسیا و اقیانوس آرام تا سال 2025 8.8 میلیارد دلار ارزش دارد

شیکاگو، 29 مه سال 2020 / PRNewswire / – طبق تحقیقات جدید بازار بازار فروش ژنراتور آسیا و اقیانوس آرام توسط نوع سوخت (دیزل ، گاز) ، امتیاز قدرت (<100kVA, 100-350kVA, 350-1000-2500kVA, 2500-5000kVA, >5000kVA) ، برنامه (آماده به کار ، مداوم ، تراشیدن قله) ، کاربر نهایی ، کشور – پیش بینی تا سال 2025 “، منتشر شده توسط MarketsandMarkets ™ ، پیش بینی می شود اندازه بازار فروش ژنراتور آسیا و اقیانوسیه برسد 8،8 میلیارد دلار تا سال 2025 از تخمین زده می شود 6.8 میلیارد دلار در سال 2020 ، در CAGR 5.1٪ در دوره پیش بینی. افزایش تقاضا برای تأمین برق بدون وقفه و قابل اعتماد در چندین صنعت ، رشد بازار را به دنبال دارد. علاوه بر این ، الکتریسیته مناطق روستایی در کشورهای در حال توسعه احتمالاً فرصتهایی را فراهم می کند آسیا و اقیانوسیه صنعت فروش ژنراتور.

پیش بینی می شود بخش نهایی تولید صنعتی در بالاترین CAGR از سال 2020 تا 2025 رشد کند.

ژنراتورهای صنعتی در صورت قطع برق از سیستم شبکه ، تأمین مداوم برق را تضمین می کنند. بنابراین ، چنین ژنراتورها در صورت بروز خرابی در برق ، عملکرد کارآمد تجهیزات را تضمین می کنند. علاوه بر این ، صنایع معدن تقاضا برای ژنراتورهای دیزلی را افزایش می دهند زیرا بیش از 70 درصد از انرژی مورد نیاز در عملیات معدن توسط تجهیزات سنگین مانند ماشین آلات حفاری ، دریل ، تسمه نقاله و جرثقیل را تأمین می کند. کشورهای در حال توسعه ، مانند چین، هندو تایلند، شاهد صنعتی شدن سریع هستیم و سیاستهای متعددی را برای حمایت از رشد صنعتی ، از جمله منبع تغذیه مناسب ، ارائه داده ایم. بنابراین ، صنایع ژنراتورها را برای زمان اوج تراشیدن برای ادامه فعالیت خود صرف نظر از قطع برق در نقاط دور افتاده نگه می دارند. این عوامل رشد بازار فروش ژنراتور صنعتی را هدایت می کند.

TOC در عمق را مرور کنید “بازار فروش ژنراتور آسیا و اقیانوس آرام”

مطلب مرتبط  جورجیا پاور 7000 کارمند خود را در سراسر ایالت تشویق به رای دادن می کند

82 – جداول

50 – ارقام

173 – صفحات

دانلود بروشور PDF:

https://www.marketsandmarkets.com/pdfdownloadNew.asp؟id=150307902

پیش بینی می شود بخش امتیاز قدرت 2.500-5000 کیلو ولت در بالاترین CAGR در سطح رشد شود آسیا و اقیانوسیه صنعت فروش ژنراتور در دوره پیش بینی.

ژنراتورهایی با ظرفیت 2.500-5000 کیلو ولت بیشتر در تجهیزات بزرگ تولیدی ، تولید برق و بخشهای تجاری استفاده می شوند. کاربران نهایی ظرفیت تولید کننده را بر اساس نیازشان انتخاب می کنند. به عنوان مثال ، در سال 2018 ، GE تجدید پذیر انرژی و GE Power 270 مگاوات ظرفیت انرژی باد را به هولد انرژی باد برای مزرعه بادی Theparak در تایلند مرکزی. چنین تحولاتی باعث ایجاد تقاضا برای ژنراتورهای برقی می شود زیرا ژنراتورهای الکترومکانیکی در نیروگاه ها قدرت تولید می کنند. بنابراین ، انتظار می رود تقاضای زیاد در بخش تولید برق به عنوان جیب های اصلی درآمد برای ژنراتورهای 2500-5000 کیلوولت ولت در بازار فروش ژنراتور آسیا و اقیانوس آرام ظاهر شود.

انتظار می رود که بخش آماده به کار در بالاترین دوره CAGR در طول دوره پیش بینی رشد کند.

ژنراتورهای آماده به کار در برنامه هایی استفاده می شوند که برای انجام عملیات نیاز به منبع تغذیه منظم دارند. عملکرد اصلی آنها تأمین برق اضطراری برای مدت زمان محدود در هنگام قطع برق است. علاوه بر این ، ساختمانهای تجاری ، مانند صنعت مخابرات ، بیمارستانها ، مراکز داده و ساختمانهای اداری ، به برق اضطراری احتیاج دارند. بیمارستان ها و مراکز داده مقدار زیادی انرژی مصرف می کنند و به مجموعه های ژنراتوری احتیاج دارند و از تأمین مداوم برق در صورت خرابی شبکه و قطع برق اطمینان می کنند. همچنین ، در آسیا و اقیانوسیه در منطقه ، استفاده از دیزل ژنراتورهای آماده به کار به دلیل در دسترس بودن سوخت زیاد است و از آنجا که منبع تغذیه مداوم را در ساعات اوج ارائه می دهد. علاوه بر این ، به دلیل افزایش تقاضا از بیمارستانها و مراکز داده برای منبع تغذیه بدون وقفه و قابل اعتماد در ژنوتیپ های آماده به کار ، شاهد افزایش تقاضا هستیم. آسیا و اقیانوسیه منطقه

مطلب مرتبط  LONGi به هفته اقلیم 2020 نیویورک پیوست

استعلام قبل از خرید:

https://www.marketsandmarkets.com/ Enquiry_Before_BuyingNew.asp؟id=150307902

برای فعال کردن درک عمیق از منظر رقابتی ، این گزارش شامل پروفایل برخی از بازیکنان برتر در بازار فروش ژنراتور آسیا و اقیانوسیه است. بازیکنان اصلی در آسیا و اقیانوسیه صنعت فروش ژنراتور عبارتند از: Caterpillar (US) ، Cummins (US) ، Generac (US) ، Wärtsilä (فنلاند) ، صنایع سنگین میتسوبیشی (ژاپن) ، رولز رویس هلدینگ (انگلیس) ، Yanmar (ژاپن) ، زیمنس (آلمان) ، گروه Weichai (چین) ، و استرلینگ و ویلسون (هند) این بازیکنان برای افزایش سهم خود در بازار فروش ژنراتور آسیا و اقیانوسیه استراتژی های مختلفی را اتخاذ می کنند. قراردادها و توافق نامه ها و راه اندازی محصولات جدید یک استراتژی گسترده اتخاذ شده توسط بازیگران اصلی در صنعت فروش ژنراتور بوده است.

مرور بازارهای مجاور: گزارش ها و مشاوره تحقیقات بازار انرژی و انرژی

گزارشهای مرتبط را مرور کنید:

بازار فروش ژنراتور بر اساس نوع (دیزل ، گاز) ، کاربرد (آماده به کار ، تراشیدن قله ، پیوسته) ، امتیاز قدرت (<100 KVA, 100-350 KVA, 350-1000-2500 KVA, 2500-5000 KVA, >5000 KVA) ، کاربر نهایی (مسکونی ، تجاری ، صنعتی) – پیش بینی جهانی تا سال 2024

https://www.marketsandmarkets.com/Market-Reports/generator-sales-market-47544335.html

بازار ژنراتور قابل حمل توسط سوخت (بنزین ، دیزل ، گاز) ، کاربرد (اضطراری ، نخستین / مداوم) ، رتبه بندی توان (زیر 5 کیلو وات ، 5 تا 10 کیلو وات ، 10-20 کیلو وات) ، کاربر نهایی (مسکونی ، تجاری ، صنعتی) و منطقه – پیش بینی جهانی تا سال 2024

https://www.marketsandmarkets.com/Market-Reports/portable-generator-market-195875841.html

بازار اجاره برق توسط سوخت (دیزل و گاز) ، رتبه بندی برق ، تجهیزات ، کاربران نهایی (برنامه های کاربردی ، نفت و گاز ، رویدادها ، ساخت و ساز ، معدن ، تولید ، حمل و نقل ، مرکز داده) ، کاربرد (تراشیدن قله ، بار اصلی ، آماده به کار) ، منطقه – جهانی پیش بینی ها تا سال 2023

مطلب مرتبط  چشم انداز بازار انرژی خورشیدی چینی 2020-2025 و تأثیر COVID-19 بر صنعت

https://www.marketsandmarkets.com/Market-Reports/rental-power-generation-market-744.html

درباره MarketsandMarkets

MarketsandMarkets research تحقیق B2B کمی در مورد 30،000 فرصت / تهدیدات طاقچه های رشد بالا را ارائه می دهد که 70 تا 80 درصد از درآمد شرکتهای جهانی را تحت تأثیر قرار می دهد. هم اکنون 7500 مشتری در سراسر جهان شامل 80٪ شرکت های جهانی Fortune 1000 را به عنوان مشتری سرویس می دهند. تقریباً 75000 افسر ارشد در هشت صنعت در سراسر جهان به دلیل نقاط ضعف خود درمورد تصمیمات مربوط به درآمدها به بازارها و بازارها نزدیک می شوند.

850 تحلیلگر تمام وقت و SMEs ما در MarketsandMarkets markets به دنبال “مدل مشارکت رشد – GEM” بازارهای جهانی رشد بالا را دنبال می کنند. GEM با هدف ایجاد مشاغل فعال با مشتریان در شناسایی فرصت های جدید ، شناسایی مهمترین مشتریان ، نوشتن استراتژی های “حمله ، اجتناب و دفاع” ، نوشتن منابع درآمدی افزایشی هم برای شرکت و هم برای رقبا اقدام می کند. MarketsandMarkets ™ اکنون با 1500 MicroQuadrants (موقعیت یابی بازیکنان برتر در بین رهبران ، شرکت های نوظهور ، مبتکران ، بازیکنان استراتژیک) سالانه در بخش های نوظهور با رشد بالا همراه است. MarketsandMarkets ™ تصمیم دارد امسال برای بیش از 10،000 شرکت برای برنامه ریزی درآمدی خود بهره ببرد و به آنها کمک کند تا با ارائه تحقیقات پیش روی منحنی ، آنها را در ابتدای بازار نوآوری ها و اختلالات خود بدست آورند.

“فروشگاه دانش” پرچمداران پرچمداران MarketsandMarkets ، بیش از 200،000 بازار و زنجیره های ارزش را برای درک هرچه بیشتر بینش های ناخوشایند به همراه اندازه بازار و پیش بینی بازارهای طاقچه متصل می کند.

مخاطب:

آقای. اوشیش مهرا
MarketsandMarkets INC.
جاده 630 داندی
سوئیت 430
Northbrook، IL 60062
ایالات متحده آمریکا: + 1-888-600-6441
پست الکترونیک: [email protected]

بینش تحقیق: https://www.marketsandmarkets.com/ResearchInsight/asia-pacific-generator-sales-market.asp
به وب سایت ما مراجعه کنید: https://www.marketsandmarkets.com
منبع محتوا: https://www.marketsandmarkets.com/PressReleases/asia-pacific-generator-sales.asp

منابع بازارها و بازارها

پاسخی بگذارید