بازار مداخله خوب تا سال 2025 8.8 میلیارد دلار ارزش دارد

بازار مداخله خوب تا سال 2025 8.8 میلیارد دلار ارزش دارد

شیکاگو، 10 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – مطابق گزارش تحقیقات جدید بازار بازار مداخله خوب خدمات منتشر شده توسط MarketsandMarkets size ، اندازه بازار خوب مداخله به رشد خواهد کرد 8،8 میلیارد دلار تا سال 2025 (سال پیش بینی شده) از 7.1 میلیارد دلار در سال 2020 (سال تخمین زده شده) در پست COVID-19 CAGR 4.5٪ در دوره پیش بینی. افزایش تعداد رشته های بالغ در اروپا و خاورمیانههمراه با افزایش تقاضای انرژی اولیه از آسیا و اقیانوسیه عوامل محرک بازار مداخله خوب ، در سطح جهان هستند. فعالیت های مداخله چاه در حالی که تکمیل ، تولید و رها کردن چاه ها ضروری اساسی است ، باعث ایجاد فرصت هایی برای رشد بازار می شود.

دانلود بروشور PDF:
https://www.marketsandmarkets.com/pdfdownloadNew.asp؟id=1099

پیش بینی می شود که بخش مداخله نور بر اساس نوع مداخله در بازار مداخله خوب تسلط یابد.

مداخله چاه نور با استفاده از واحدهای لوله کشی ، سیم کشی یا سیم پیچ انجام می شود. اینها به طور کلی برای سرویس دهی به تجهیزات سرازیری مانند پمپ یا شیرآلات و جمع آوری داده های دما ، جریان و فشار سوراخ زیرین انجام می شود. روند افزایشی هزینه های سرمایه از طرف اپراتورهای بالادستی برای بهینه سازی تولید نفت و گاز از چاه های موجود ، نیروی محرکه بازار مداخله سبک در دوره پیش بینی است.

TOC در عمق را مرور کنید “بازار مداخله خوب”

216 – جداول
68 – ارقام
286– صفحات

فهرست مفصل مطالب را در اینجا مشاهده کنید:
https://www.marketsandmarkets.com/Market-Reports/well-intervention-market-1099.html

انتظار می رود که بخش تحریک سریعاً در حال رشد در بازار مداخله خوب باشد ، در طول دوره پیش بینی.

مطلب مرتبط  بازار تجهیزات تست خودرو تا سال 2025 3.7 میلیارد دلار ارزش دارد

تخمین زده می شود که بخش تحریک ، توسط خدمات ، بازار مداخله خوب با سریعترین سرعت در دوره پیش بینی رشد کند. این امر عمدتا به دلیل تقاضای مداوم خدمات تحریک از فعالیت های جدید توسعه شیل در ایران است آمریکای شمالی. علاوه بر این ، فرایند تحریک چاه به چالش اصلی تشکیل موم در چاه های تولیدی می پردازد. دو نوع روش تحریک درمانی ، شکستگی هیدرولیک و درمان ماتریکس وجود دارد. تقاضا برای شکستن هیدرولیک در سراسر جهان قوی است و رشد آن از شمال ، جنوب و … بسیار زیاد است آمریکای مرکزیآنها را به بازارهای سودآور تبدیل می کند. چنین عواملی باعث افزایش رشد عملیات تحریک در بازار مداخله خوب می شود.

آمریکای شمالی به احتمال زیاد به عنوان بزرگترین بازار مداخله خوب ظاهر می شود

در این گزارش ، بازار مداخله خوب برای شش منطقه ، یعنی آمریکای شمالی، جنوب & آمریکای مرکزی، اروپا، آسیا و اقیانوسیه، خاورمیانهو آفریقا. مطابق آژانس بین المللی انرژی انرژی جهانی ، ایالات متحده مصمم است تا سال 2020 تبدیل به صادرکننده خالص انرژی و تحقق این هدف باشد. تولید نفت در سراسر کشور افزایش می یابد. علاوه بر این ، ایالات متحده بزرگترین اکتشاف و تولیدکننده نفت و گاز شیل است. مزارع قدیمی نفت و گاز در حوضه پرمین و باککن فورد برای تقویت بهره وری چاه ها به اقدامات مداخله ای نیاز دارد. بدین ترتیب، آمریکای شمالی در دوره پیش بینی شده بر بازار مداخله خوب تسلط داشت.

مطلب مرتبط  "Sonic The Hedgehog" دانلود رایگان (2020) - maximedia را تماشا کنید

با تحلیلگر صحبت کنید:

https://www.marketsandmarkets.com/speaktoanalystNew.asp؟id=1099

برای فعال کردن درک عمیق از منظر رقابتی ، این گزارش شامل پروفایل برخی از بازیکنان برتر در بازار مداخله خوب است. برخی از بازیکنان اصلی عبارتند از: شلومبرگر (ایالات متحده) ، هالیبورتون (ایالات متحده) ، NOV (ایالات متحده) ، ویندفورد (سوئیس) و شرکت بیکر هیوز (ایالات متحده). بازیکنان پیشرو برای افزایش سهم خود در بازار مداخله خوب ، استراتژی های مختلفی را اتخاذ می کنند.

مرور بازارهای مجاور: گزارش ها و مشاوره تحقیقات بازار انرژی و انرژی

گزارشهای مرتبط را مرور کنید:

پوشش بدنه و بازار سیمان بر اساس نوع (پوشش ، سیمان سازی) ، خدمات (لوله پوشش ، تجهیزات و خدمات ، تجهیزات و خدمات سیمان) ، بهره برداری (اولیه ، اصلاح) ، کاربرد (دریایی ، فراساحلی) ، خوب ، و منطقه – پیش بینی جهانی تا سال 2024

https://www.marketsandmarkets.com/Market-Reports/casing-cementation-hardware-market-199239921.html

بازار خدمات حفاری جهت دار توسط برنامه های کاربردی (دریایی و دریایی) ، نوع (سیستم متعارف و چرخشی قابل چرخش) ، خدمات (LWD ، MWD & Survey ، RSS ، Motors) و منطقه – پیش بینی جهانی تا سال 2021

https://www.marketsandmarkets.com/Market-Reports/directional-drilling-service-market-249722563.html

درباره MarketsandMarkets

MarketsandMarkets research تحقیقات B2B کمی در مورد 30،000 فرصت / تهدیدات طاقچه های رشد بالا را فراهم می کند که 70 تا 80 درصد از درآمد شرکت های جهانی را تحت تأثیر قرار می دهد. هم اکنون 7500 مشتری در سراسر جهان شامل 80٪ شرکت های جهانی Fortune 1000 را به عنوان مشتری سرویس می دهند. تقریباً 75000 افسر ارشد در هشت صنعت در سراسر جهان به دلیل نقاط ضعف خود درمورد تصمیمات درآمدی به بازارها و بازارها مراجعه می کنند.

مطلب مرتبط  صفحه ویژه فلوریدا "از یک Lineman تشکر می کنیم" که اکنون برای پیش خرید موجود است

850 تحلیلگر تمام وقت و SMEs ما در MarketsandMarkets markets به دنبال “مدل مشارکت رشد – GEM” بازارهای جهانی رشد بالا را دنبال می کنند. GEM با هدف ایجاد مشاغل فعال با مشتریان در شناسایی فرصت های جدید ، شناسایی مهمترین مشتریان ، نوشتن استراتژی های “حمله ، اجتناب و دفاع” ، نوشتن منابع درآمدی افزایشی هم برای شرکت و هم برای رقبا اقدام می کند. MarketsandMarkets ™ اکنون با 1500 MicroQuadrants (موقعیت یابی بازیکنان برتر در بین رهبران ، شرکت های نوظهور ، مبتکران ، بازیکنان استراتژیک) سالانه در بخش های نوظهور با رشد بالا قرار می گیرد. MarketsandMarkets ™ تصمیم دارد امسال برای بیش از 10،000 شرکت برای برنامه ریزی درآمدی خود بهره ببرد و به آنها کمک کند تا با ارائه تحقیقات پیش روی منحنی ، آنها را در ابتدای بازار نوآوری ها و اختلالات خود بدست آورند.

“فروشگاه دانش” پرچمداران پرچمداران MarketsandMarkets ، بیش از 200،000 بازار و زنجیره های ارزش را برای درک هرچه بیشتر بینش های ناخوشایند به همراه اندازه بازار و پیش بینی بازارهای طاقچه متصل می کند.

مخاطب:
آقای. اوشیش مهرا
MarketsandMarkets INC.
جاده 630 داندی
سوئیت 430
Northbrook، IL 60062
ایالات متحده آمریکا: + 1-888-600-6441
پست الکترونیک: [email protected]
بینش تحقیق: https://www.marketsandmarkets.com/ResearchInsight/well-intervention-market.asp
به وب سایت ما مراجعه کنید: https://www.marketsandmarkets.com
منبع محتوا: https://www.marketsandmarkets.com/PressReleases/well-intervention.asp

منابع بازارها و بازارها

پاسخی بگذارید