بازار مواد اصلی تا سال 2025 2.3 میلیارد دلار ارزش داشته است

بازار مواد اصلی تا سال 2025 2.3 میلیارد دلار ارزش داشته است

شیکاگو، 25 مه سال 2020 / PRNewswire / – مطابق گزارش تحقیقات جدید بازار بازار مواد اصلی بر اساس نوع (فوم ، لانه زنبوری ، و بالسا) ، صنایع نهایی (انرژی بادی ، هوافضا و دفاع ، دریانوردی ، خودرو و حمل و نقل ، ساخت و ساز و صنعتی) و منطقه – پیش بینی جهانی تا سال 2025 “، منتشر شده توسط MarketsandMarkets ™ ، پیش بینی می شود اندازه بازار مواد اصلی برسد 2.3 میلیارد دلار تا سال 2025 ، در CAGR 13.5.5٪ ، در دوره پیش بینی.

درخواست بروشور PDF:

https://www.marketsandmarkets.com/pdfdownloadNew.asp؟id=146879627

TOC در عمق را مرور کنید “بازار مواد اصلی”
116 – جداول
44 – ارقام
151 – صفحات

فهرست مفصل مطالب را در اینجا مشاهده کنید:

https://www.marketsandmarkets.com/Market-Reports/core-material-market-146879627.html

با توجه به افزایش تقاضا برای مواد سبک و سختی بالا از صنایع باد و صنایع هوا و فضا و دفاعی ، انتظار می رود که بازار جهانی مواد اصلی در دوره پیش بینی شاهد رشد چشمگیر باشد. با این حال ، شیوع COVID-19 باعث ایجاد موج هایی در صنعت هوافضا شده و منجر به کاهش تقاضا برای این مواد می شود. به عنوان مثال ، Airbus به طور موقت تولید مدل های A320 و A350 را در این کشور متوقف کرده است تیانجین از اوایل فوریه با توجه به سناریو قفل شدن در اروپا و آمریکای شمالیتقاضا برای مواد اصلی صنایع خودرو ، هوافضا و دفاع و صنایع انرژی باد به شدت در سه ماهه اول سال 2020 کاهش یافته است.

مواد اصلی فوم برای داشتن سهم قابل توجهی از بازار مواد اصلی هسته ای در دوره پیش بینی.

فوم ترجیحا و مقرون به صرفه ترین ماده اصلی است که در صنایع عمده استفاده نهایی استفاده می شود. اسفنج ها به راحتی پردازش و شکل می گیرند و نسبت قدرت به وزن بسیار خوبی دارند. بنابراین ، آنها در صنایع مختلف استفاده نهایی ، مانند انرژی باد ، هوافضا ، دریایی و … مورد استفاده قرار می گیرند. از هسته های فوم برای تقویت ساختار کلی محصولات کامپوزیتی استفاده می شود. هسته های ساختاری فوم از پلیمرهای مختلف گرمانرم و گرمانرم از جمله PVC ، PET ، PU ، PEI ، SAN و PMI تولید می شوند. با تغییر نسبت مواد تشکیل دهنده پلیمر به عوامل دمنده و تنظیم فشار گاز ، می توان هسته های فوم را در تراکم های مختلفی از 2 لیتر در فرکانس 3 (30 کیلوگرم در متر مکعب) تا 20 لیتر بر فوت (300 کیلوگرم بر متر مکعب) تولید کرد. هسته نوع فوم PET بیشترین سهم را در بازار مواد فوم هسته ای دارد.

مطلب مرتبط  بازار کودهای بیولوژیکی براساس فرم ، نحوه کاربرد ، نوع محصول ، نوع ، منطقه

انتظار می رود صنعت انرژی باد بیشترین سهم را در بازار مواد هسته ای جهانی در دوره پیش بینی از نظر ارزش داشته باشد.

انرژی باد بزرگترین صنعت استفاده نهایی در بازار مواد اصلی است. از مواد اصلی در تیغه های توربین بادی به عنوان یک ساندویچ پانل در ساختار کامپوزیت استفاده می شود. این تیغه ها با ترکیب مواد اصلی و پلی استر / اپوکسی تقویت شده با شیشه ساخته می شوند. فوم و بالسا دو ماده اصلی پرکاربرد در این صنعت هستند. ماده اصلی Balsa ، به عنوان یک محصول طبیعی ، به دلیل داشتن خواص مکانیکی بهتر از جمله مقاومت فشاری و کششی بالا ، در طیف گسترده ای از تیغه های باد استفاده می شود. ساختار بالسا بسیار سفت است ، که مقاومت فشاری به تیغه می دهد. از طرف دیگر ، ماده هسته فوم نسبت به بالسا سبک بوده و از خواص مکانیکی فوق العاده ای برخوردار است ، که استفاده از آن را در مقایسه با بالسا در صنعت انرژی باد افزایش داده است.

درخواست صفحات نمونه:

https://www.marketsandmarkets.com/requestsampleNew.asp؟id=146879627

در میان همه گیری های COVID-2019 ، ممنوعیت سفر ، زنجیره تامین اختلال و نگهداری به تعویق افتاده صنعت صنعت باد را تحت تأثیر قرار داده است. تأسیسات جهانی انرژی بادی با كاهش تقاضا برای مواد اصلی در سال 2020 روبرو بوده و تقاضا به دلیل افزایش تقاضا از تولیدكنندگان تیغه های توربین بادی افزایش می یابد.

مطلب مرتبط  نبرد شمالی طلای شمالی از اعلام نتایج نتایج سه ماهه دوم سال 2020 خود خبر داد

APAC برای بزرگترین سهم بازار در بازار مواد اصلی در دوره پیش بینی حساب شده است.

APAC از نظر ارزش ، بزرگترین بازار مواد اصلی در سال 2019 بود. تقاضا برای این مواد اصلی در انرژی بادی ، هوافضا و دفاع ، دریایی و سایر صنایع به دلیل نوآوری محصول و پیشرفت های تکنولوژیکی در این بخش بهبود می یابد. . رشد تاسیسات انرژی باد در منطقه یک عامل اصلی رشد است. این عوامل باعث افزایش تقاضا برای مواد اصلی در دوره پیش بینی می شود.

بازیگران اصلی بازار شامل 3A Composites (سوئیس) ، گروه دیاب (سوئد) ، گوریت (سوئیس) ، شرکت Hexcel (ایالات متحده) ، Armacell International S.A. (لوکزامبورگ) ، Euro-Composites S.A. (لوکزامبورگ) ، و Changzhou Tiansheng New Material Co. Ltd. (چین) این شرکت ها درگیر اتخاذ راهکارهای مختلف معدنی و آلی برای افزایش جایگاه خود در بازار مواد اصلی هستند.

در این گزارش تحقیق 10٪ سفارشی سازی رایگان دریافت کنید:

https://www.marketsandmarkets.com/questCustomizationNew.asp؟id=146879627

مرور بازارهای مجاور: الیاف و کامپوزیت گزارش ها و مشاوره تحقیقات بازار


گزارش های مرتبط:

بازار کامپوزیت براساس نوع فیبر (کامپوزیتهای فیبر شیشه ای ، کامپوزیت های فیبر کربن ، کامپوزیت های فیبر طبیعی) ، نوع رزین (کامپوزیت های ترموستات ، کامپوزیت های ترموپلاستیک) ، فرایند تولید ، صنعت نهایی و منطقه استفاده – پیش بینی جهانی تا سال 2024

https://www.marketsandmarkets.com/Market-Reports/composite-market-200051282.html

بازار فیبر کربن توسط مواد اولیه (PAN ، Pitch ، Rayon) ، نوع فیبر (ویرجین ، بازیافتی) ، نوع محصول ، مدول ، کاربرد (کامپوزیت ، غیر کامپوزیت) ، صنایع نهایی (A&D ، خودرو ، انرژی باد) و منطقه – پیش بینی جهانی تا سال 2029

مطلب مرتبط  اندازه بازار سوپاپ ها را کنترل کنید که ارزش آن در حدود 13.4 میلیارد دلار در سال 2027 باشد

https://www.marketsandmarkets.com/Market-Reports/carbon-fiber-396.html

درباره MarketsandMarkets

MarketsandMarkets research تحقیقات B2B کمی در مورد 30،000 فرصت / تهدیدات طاقچه های رشد بالا را فراهم می کند که 70 تا 80 درصد از درآمد شرکت های جهانی را تحت تأثیر قرار می دهد. هم اکنون 7500 مشتری در سراسر جهان شامل 80٪ شرکت های جهانی Fortune 1000 را به عنوان مشتری سرویس می دهند. تقریباً 75000 افسر ارشد در هشت صنعت در سراسر جهان به دلیل نقاط ضعف خود درمورد تصمیمات درآمدی به بازارها و بازارها مراجعه می کنند.

850 تحلیلگر تمام وقت و SMEs ما در MarketsandMarkets markets به دنبال “مدل مشارکت رشد – GEM” بازارهای جهانی رشد بالا را دنبال می کنند. GEM با هدف ایجاد مشاغل فعال با مشتریان در شناسایی فرصت های جدید ، شناسایی مهمترین مشتریان ، نوشتن استراتژی های “حمله ، اجتناب و دفاع” ، نوشتن منابع درآمدی افزایشی هم برای شرکت و هم برای رقبا اقدام می کند. MarketsandMarkets ™ اکنون با 1500 MicroQuadrants (موقعیت یابی بازیکنان برتر در بین رهبران ، شرکت های نوظهور ، مبتکران ، بازیکنان استراتژیک) سالانه در بخش های نوظهور با رشد بالا قرار می گیرد. MarketsandMarkets ™ تصمیم دارد امسال برای بیش از 10،000 شرکت برای برنامه ریزی درآمدی خود بهره ببرد و به آنها کمک کند تا با ارائه تحقیقات پیش روی منحنی ، آنها را در ابتدای بازار نوآوری ها و اختلالات خود بدست آورند.

“فروشگاه دانش” پرچمداران پرچمداران MarketsandMarkets ، بیش از 200،000 بازار و زنجیره های ارزش را برای درک هرچه بیشتر بینش های ناخوشایند به همراه اندازه بازار و پیش بینی بازارهای طاقچه متصل می کند.

مخاطب:
آقای. اوشیش مهرا
MarketsandMarkets INC.
جاده 630 داندی
سوئیت 430
Northbrook، IL 60062
ایالات متحده آمریکا: + 1-888-600-6441
پست الکترونیک: [email protected]
به وب سایت ما مراجعه کنید: https://www.marketsandmarkets.com
بینش تحقیق: https://www.marketsandmarkets.com/ResearchInsight/core-material-market.asp
منبع محتوا: https://www.marketsandmarkets.com/PressReleases/core-material.asp

منابع بازارها و بازارها

پاسخی بگذارید