بازار نفت ترانسفورماتور تا سال 2025 3.0 میلیارد دلار ارزش دارد

بازار نفت ترانسفورماتور تا سال 2025 3.0 میلیارد دلار ارزش دارد

شیکاگو، 17 آوریل 2020 / PRNewswire / – طبق تحقیقات جدید بازار ترانسفورماتور بازار نفت بر اساس نوع (روغن معدنی ، سیلیکون و بیو مبتنی بر) ، کاربرد (ترانسفورماتور ، سوئیچر و راکتور) ، کاربر نهایی (انتقال و توزیع ، تولید برق ، راه آهن و مترو و سایر) و منطقه – پیش بینی جهانی تا سال 2025 “، منتشر شده توسط MarketsandMarkets ™ ، پیش بینی می شود بازار جهانی ترانسفورماتور نفت برسد 3.0 میلیارد دلار تا سال 2025 از اندازه تخمینی بازار 2.2 میلیارد دلار در سال 2020 ، در CAGR 6.9٪ در طول دوره پیش بینی. عواملی که باعث رشد روغن ترانسفورماتور می شود ، نوسازی شبکه های برقی در کشورهای در حال توسعه و همچنین گسترش شبکه های برقی به دلیل رشد صنعتی و شهرنشینی است.

بخش انتقال و توزیع انتظار می رود مهمترین بازار نفت ترانسفورماتور ، توسط مصرف کننده نهایی ، در دوره پیش بینی باشد

بخش انتقال و توزیع پیش بینی می شود مهمترین بازار نفت ترانسفورماتور ، توسط کاربر نهایی ، در دوره پیش بینی باشد. این کشور بیشترین سهم بازار ترانسفورماتور نفتی را به دلیل رشد جهانی در تولید و مصرف برق دارد. خدمات انتقال و توزیع سیستم انتقال و توزیع را در اختیار خود دارند. بنابراین ، تقاضای فزاینده برای افزایش قدرت نیاز به گسترش شبکه انتقال و توزیع دارد و از این طریق تقاضا برای قطعات برقی مانند ترانسفورماتورها ، راکتورها و سوئیچ ها افزایش می یابد و منجر به افزایش تقاضا برای روغن ترانسفورماتور می شود.

مطلب مرتبط  2020 بررسی اقتصادی خاورمیانه (MEES)

TOC در عمق را مرور کنید “بازار نفت ترانسفورماتور”

137 – جداول

42 – ارقام

157 – صفحات

دانلود بروشور PDF:

https://www.marketsandmarkets.com/pdfdownloadNew.asp؟id=967

انتظار می رود که بخش روغن معدنی از نظر نوع ، بزرگترین بازار نفت ترانسفورماتور باشد

پیش بینی می شود بخش روغن معدنی با بالاترین نرخ در دوره پیش بینی رشد کند. روغن معدنی عمدتاً برای اهداف خنک کننده و عایق در ترانسفورماتورها ، راکتورها و سوئیچ ها استفاده می شود. همچنین از آن برای پراکندگی گرما و محافظت از سیم پیچ های داخلی ترانسفورماتور استفاده می شود. روغن معدنی بیشتر به روغن نفتی و پارافینیک تقسیم می شود و اکثر ترانسفورماتورهای موجود و جدید تولید شده از روغن معدنی به عنوان مایع خنک کننده استفاده می کنند. انتظار می رود تقاضا برای روغن معدنی به دلیل در دسترس بودن آسان و هزینه کم در مقایسه با سایر روغن های ترانسفورماتور در دوره پیش بینی رشد کند.

انتظار می رود که APAC در طول دوره پیش بینی بر بازار جهانی روغن ترانسفورماتور مسلط شود.

در این گزارش ، بازار روغن ترانسفورماتور برای 4 منطقه ، یعنی APAC ، تجزیه و تحلیل شده است. آمریکای شمالی، اروپا، و RoW انتظار می رود APAC در طی دوره پیش بینی بازار را هدایت کند.

افزایش سریع تقاضا برای برق و افزایش ظرفیت تولید نیرو در کشورهای در حال توسعه مانند هند و چینهمراه با رشد در بخش های صنعتی و تجاری منجر به افزایش تعداد پست های پست خواهد شد. رشد تعداد پستها باعث افزایش تقاضا برای ترانسفورماتور می شود و این باعث افزایش تقاضا برای روغن ترانسفورماتور در APAC می شود.

مطلب مرتبط  همایش شبکه سرمایه گذاری جهانی جینتان بصورت آنلاین آغاز شده است

با تحلیلگر صحبت کنید:

https://www.marketsandmarkets.com/speaktoanalystNew.asp؟id=967

برای فعال کردن درک عمیق از منظر رقابتی ، این گزارش شامل پروفایل برخی از بازیکنان برتر در ترانسفورماتور بازار نفت. این موارد شامل Nynas AB (سوئد) ، ارگون بین المللی (بلژیک) ، شرکت پتروچینا محدود (چین) ، صنایع آپار (هند) و روان کننده Sinopec (چین) بازیکنان پیشرو در تلاش هستند تا خود را در بازار کشورهای توسعه یافته مستقر کنند و برای افزایش سهم بازار مربوطه راهکارهای مختلفی را اتخاذ می کنند.

گزارشهای مرتبط را مرور کنید:

بازار ترانسفورماتور توزیع با نصب و راه اندازی (قطب ، پد و زیر زمین) ، عایق کاری (خشک و روغن پر شده) ، فاز (یک و سه) ، توان (حداکثر 0.5 MVA ، 0.5 MVA-2.5 MVA ، 2.5 MVA-10 MVA ، بالاتر از 10 MVA) ، و منطقه – پیش بینی جهانی تا سال 2021

بازار ترانسفورماتور برق براساس رتبه بندی (ترانسفورماتور قدرت کوچک (حداکثر 60MVA) ، ترانسفورماتور قدرت متوسط ​​(61 – 600MVA) ، ترانسفورماتور قدرت بزرگ (بالاتر از 600MVA)) ، نوع روش خنک کننده (روغن خنک کننده و هوا خنک کننده) ، و منطقه – پیش بینی های جهانی و پیش بینی های سال 2020

درباره MarketsandMarkets

MarketsandMarkets research تحقیق B2B کمی در مورد 30،000 فرصت / تهدیدات طاقچه های رشد بالا را ارائه می دهد که 70 تا 80 درصد از درآمد شرکتهای جهانی را تحت تأثیر قرار می دهد. هم اکنون 7500 مشتری در سراسر جهان شامل 80٪ شرکت های جهانی Fortune 1000 را به عنوان مشتری سرویس می دهند. تقریباً 75000 افسر ارشد در هشت صنعت در سراسر جهان به دلیل نقاط ضعف خود درمورد تصمیمات مربوط به درآمدها به بازارها و بازارها نزدیک می شوند.

مطلب مرتبط  NH based، Outdoor Living Startup برای پخش در برنامه تلویزیون ملی برای کیت های شومینه مدرن و DIY برای ارتقاgrade فضای زندگی حیاط خلوت شما

850 تحلیلگر تمام وقت و SMEs ما در MarketsandMarkets markets به دنبال “مدل مشارکت رشد – GEM” بازارهای جهانی رشد بالا را دنبال می کنند. GEM با هدف ایجاد مشاغل فعال با مشتریان در شناسایی فرصت های جدید ، شناسایی مهمترین مشتریان ، نوشتن استراتژی های “حمله ، جلوگیری و دفاع” ، شناسایی منابع درآمدی افزایشی هم برای شرکت و هم رقبای خود اقدام می کند. MarketsandMarkets ™ اکنون با 1500 MicroQuadrants (موقعیت یابی بازیکنان برتر در بین رهبران ، شرکت های نوظهور ، مبتکران ، بازیکنان استراتژیک) سالانه در بخش های نوظهور با رشد بالا همراه است. MarketsandMarkets ™ تصمیم دارد امسال برای بیش از 10،000 شرکت برای برنامه ریزی درآمدی خود بهره ببرد و به آنها کمک کند تا با ارائه تحقیقات پیش روی منحنی ، آنها را در ابتدای بازار نوآوری ها و اختلالات خود بدست آورند.

“فروشگاه دانش” پرچمداران پرچمداران MarketsandMarkets ، بیش از 200،000 بازار و زنجیره های ارزش را برای درک هرچه بیشتر بینش های ناخوشایند به همراه اندازه بازار و پیش بینی بازارهای طاقچه متصل می کند.

مخاطب:
آقای. سانجی گوپتا
MarketsandMarkets INC.
جاده 630 داندی
سوئیت 430
Northbrook، IL 60062
ایالات متحده آمریکا: + 1-888-600-6441
پست الکترونیک: [email protected]

بینش تحقیق: https://www.marketsandmarkets.com/ResearchInsight/transformer-oil-market.asp

به وب سایت ما مراجعه کنید: https://www.marketsandmarkets.com
منبع محتوا: https://www.marketsandmarkets.com/PressReleases/transformer-oil.asp

منابع بازارها و بازارها

پاسخی بگذارید