بازار پلی اتیلن فورانوات ارزش 120.1 میلیون دلار تا سال 2027

بازار پلی اتیلن فورانوات ارزش 120.1 میلیون دلار تا سال 2027

VANCOUVER، B.C.، 29 اکتبر 2020 / PRNewswire / – جهانی بازار پلی اتیلن فورانوات ارزش آن تخمین زده شده است 120.1 میلیون دلار طبق تجزیه و تحلیل فعلی توسط Emergen Research ، تا سال 2027 انجام شد. تقاضای فزاینده برای محصولات پلیمری دو پایه در صنایع مختلف مانند اتومبیل و بسته بندی ، عامل اصلی رشد رشد بازار در مقیاس جهانی بوده است. علاوه بر این ، PEF ویژگی های بهتری برای مصرف کننده و محیط زیست نسبت به PET با دو پایه ارائه می دهد که انتظار می رود در آینده تقاضا را تحریک کند.

PEF یک پلیمر دو پایه است که 100٪ قابل بازیافت است و از گیاهان استخراج می شود. شرکت های مختلف بر روی تولید 100 ased فیلم ، الیاف و بطری های دو پایه متمرکز شده اند ، به همین دلیل بازار PEF مورد توجه قرار گرفته است. انتظار می رود رشد قابل توجهی داشته باشد زیرا به دلیل خاصیت سد سازی ، مکانیکی و حرارتی بهتر ، به عنوان جایگزین بالقوه برای PET بیواب استفاده می شود. علاوه بر این ، از مقاومت کششی بالاتری برخوردار است که به دلیل آن به مواد افزودنی کمتری نسبت به PET نیاز دارد. بدون تأثیر بر عملکرد PET بازیافتی ، PEF امکان بازیافت و همچنین در جریان بازیافت PET در حدود 5٪ PEF را دارد.

طی گذشته اخیر ، تقاضا برای بطری به دلیل رشد سریع صنعت نوشابه های گازدار ، به میزان قابل توجهی افزایش یافته است. حتی اگر PET بیشتر برای تولید بطری در سطح جهانی ترجیح داده می شود ، به دلیل افزایش نگرانی های زیست محیطی ، بازار بسته بندی بطری به آرامی چشم خود را به بطری های پلاستیکی دو پایه معطوف می کند. از این رو ، در برنامه های بسته بندی بطری در مدت زمان پیش بینی ، تصویب قابل توجهی از PEF وجود خواهد داشت.

مطلب مرتبط  بینش در بازار جهانی آینه های ایمنی تخت تا سال 2027

نمونه رایگان این گزارش تحقیق را در: https://www.emergenresearch.com/request-sample/267

نکات مهم در گزارش.

 • که در ژوئن 2019، هلندمبتنی بر آوانتیوم ، فناوری تولید مواد خوراکی با مارک YXY را به ثبت رساند. با کمک این استراتژی ، این شرکت در تلاش است تا سوخت های سبز پیشرفته از نظر تکنولوژی را تولید کند تا میزان استفاده از PEF را در تمام مناطق عمده افزایش دهد.
 • زیرشاخه بطری در گذشته اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته است و به احتمال زیاد CAGR مترقی 18.1٪ را در کل دوره پیش بینی ثبت می کند. این امر عمدتا به این دلیل است که سرویس های آشامیدنی بسته بندی شده به دلیل ویژگی های مفید و همچنین آگاهی روزافزون در مورد بهبود محیط زیست ، عمده به سمت پذیرش PEF در حال تغییر هستند.
 • فیلم های ساخته شده با استفاده از مواد PEF دارای بوی بالقوه خوب و خاصیت مانع گاز هستند. آنها توانایی جایگزینی انواع مختلف رزین های پلاستیکی موجود در برنامه های بسته بندی را دارند. این امر احتمالاً باعث تحریک تقاضا برای PEF طی سالهای آینده و رشد بازار آن در طی سالهای پیش بینی شده می شود.
 • از نظر درآمد ، آمریکای شمالی در سال 2019 بر بازار تسلط داشت و احتمالاً به تسلط خود در دوره پیش بینی ادامه خواهد داد. این بیشتر به دلیل ظهور صنعت نوشابه در سراسر منطقه است. بازار در اروپا همچنین به دلیل مقررات سختگیرانه زیست محیطی همراه با افزایش تقاضا برای بسته بندی پایدار ، مورد توجه قرار گرفته است.

برای دریافت راه حل های برجسته بازار ، از لینک زیر دیدن کنید:

https://www.emergenresearch.com/industry-report/polyethylene-furanoate- market

 • شرکت کنندگان اصلی عبارتند از Avantium Technologies B.V. ، Toyobo Co.، Ltd. ، Sulzer ChemTech. ، Corbion ، Biochem AG و Swicofil AG. بین دیگران.

به منظور این گزارش ، Emergen Research بازار جهانی پلی اتیلن فورانوات را در زمینه کاربرد و منطقه تقسیم کرده است:

 • چشم انداز برنامه (درآمد ، میلیارد دلار ؛ 2017-2027)
  • بطری
  • فیلم های
  • الیاف
  • دیگران
 • چشم انداز منطقه ای (درآمد: میلیارد دلار ؛ 2017-2027)
  • آمریکای شمالی
   1. ایالات متحده
   2 کانادا
   3 مکزیک
  • اروپا
   1. انگلیس
   2 آلمان
   3 فرانسه
   4. بنلوکس
   5. بقیه اروپا
  • آسیا و اقیانوسیه
   1 چین
   2 ژاپن
   3 کره جنوبی
   4. باقی مانده APAC
  • آمریکای لاتین
   1 برزیل
   2. بقیه LATAM
  • خاورمیانه & آفریقا
   1 عربستان سعودی
   2. امارات
   3. بقیه MEA
مطلب مرتبط  تحقیقات Stratview می گوید ، اندازه بازار PTFE گسترش یافته ، تحت تأثیر COVID-19 ، برای رسیدن به 0.7 میلیارد دلار در سال 2025

بینش های تحقیق مشابهی را توسط Emergen Research پیدا کنید:

بازار تجهیزات ضد انفجار با استفاده از روش (پیشگیری ، مهار ، تفکیک) ، بر اساس نوع حفاظت (محافظت در برابر انفجار گاز ، محافظت در برابر انفجار گرد و غبار) ، بر اساس منطقه ، بر اساس کاربرد (سیستم های بالابری ، غده های کابل ، سیستم های روشنایی و سایر موارد) ، با استفاده نهایی ، براساس پیش بینی های منطقه تا سال 2027

بازار کک سوزنی بر اساس نوع محصول (کک سوزنی مبتنی بر ذغال سنگ ، کک سوزنی بر پایه نفت) ، بر اساس درجه (درجه فوق العاده برتر ، درجه برتر ، درجه متوسط- حق بیمه) ، بر اساس کاربرد (الکترودها ، فلزات سیلیکون و فروآلیاژها ، کربن سیاه ، ترکیبات لاستیکی ، دیگران) ، و براساس منطقه ، پیش بینی های سال 2027

بازار مواد شیمیایی تصفیه سطح بر اساس نوع شیمیایی (مواد شیمیایی آبکاری ، پاک کننده ها ، پوشش تبدیل) ، بر اساس نوع مواد پایه (پلاستیک ، فلزات ، سایر مواد) ، بر اساس صنعت عمودی (ساخت و ساز ، حمل و نقل ، صنایع عمومی ، سایر) و بر اساس منطقه ، پیش بینی ها تا سال 2027

بازار نظارت بر کیفیت آب براساس محصول (Ph متر ، سنسور هدایت ، آنالیز کننده TOC ، آنالیز کننده اکسیژن محلول ، متر کدورت) ، با کاربرد (صنعتی ، آزمایشگاهی ، فضای تجاری ، ساختمان دولت) ، پیش بینی های سال 2027

مطلب مرتبط  گزارش صنعت ساخت و ساز فیبر نوری جهانی و چین 2020-2026 شامل 13 شرکت جهانی و چینی فیبر نوری

بازار بسته بندی دیوار نازک بر اساس نوع محصول (فنجان ، سینی ، وان ، شیشه ، گلدان ، درب) ، با فرایند تولید (قالب تزریق ، ترموفرمینگ) ، با مواد (PP ، PS ، PVC ، PET) با استفاده از برنامه (نوشیدنی ها ، غذا) ، پیش بینی ها تا سال 2027

درباره تحقیقات Emergen

در Emergen Research ، ما معتقد به پیشرفت با فناوری هستیم. ما یک شرکت مشاوره استراتژی تحقیقات و تحقیقات بازار در حال رشد هستیم و دارای دانش بنیادی کامل در زمینه فن آوری های پیشرفته و بالقوه اخلال در بازار هستیم که پیش بینی می شود در دهه آینده شیوع بیشتری پیدا کنند.

راه حل های ما با داشتن بینش های پیشرو در بازار و درک عمیق فناوری های پیشرفته و پیشرفته ، مناسب ترین س forالات را برای نیازهای تجاری شما برطرف می کنند. یک تغییر عمده فناوری در ایجاد “اقتصاد دایره ای” مشاهده شده است که با عواملی مانند افزایش استفاده از مواد زیست پایه همراه با روشهای دیگر برای دستیابی به خنثی شدن کربن تقویت می شود. ما در فن آوری ها ، یعنی هوش مصنوعی (AI) ، واقعیت افزوده (AR) ، واقعیت مجازی (VR) ، اتوماسیون فرآیند رباتیک (ՀՀԿ) ، ساخت هوشمند ، اینترنت اشیا (IoT) ، تجزیه و تحلیل داده های بزرگ ، یادگیری ماشین مهارت داریم. ، فناوری نانو ، محاسبات لبه ، فناوری بلاکچین ، رایانش ابری ، برقی سازی خودرو ، تجزیه و تحلیل پیشرفته نگهداری و نگهداری پیش بینی ، از جمله دیگر فناوری های رایج و ظهور.

با ما تماس بگیرید:

اریک لی
متخصص فروش شرکت ها
تحقیقات اورگن | وب: https://www.emergenresearch.com
خط مستقیم: 1+ (604) 757-9756
پست الکترونیک: [email protected]

بیانیه کامل مطبوعاتی را بخوانید در: https://www.emergenresearch.com/press-release/global-polyethylene-furanoate- market

SOURCE تحقیقات Emergen

پاسخی بگذارید