بازار پمپ های سانتریفیوژ در صنعت ماشین آلات صنعتی برای رسیدن به 9.44 میلیارد دلار | روندهای نوظهور ، ریسک شرکت و مدیران کلیدی

بازار پمپ های سانتریفیوژ در صنعت ماشین آلات صنعتی برای رسیدن به 9.44 میلیارد دلار | روندهای نوظهور ، ریسک شرکت و مدیران کلیدی

گزارش 120 صفحه ای را با TOC در مورد “گزارش تجزیه و تحلیل بازار پمپ های گریز از مرکز بر اساس محصول (محوری ، مخلوط و شعاعی) ، کاربر نهایی (آب و فاضلاب ، نفت و گاز ، مواد شیمیایی ، تولید برق و سایر موارد) و جغرافیا” بخوانید. APAC ، اروپا، آمریکای شمالی، آمریکای جنوبیو MEA) و بخشهای پیش بینی ، 2021-2025 “. کسب اطلاعات رقابتی در مورد رهبران بازار. پیگیری فرصتهای اصلی صنعت ، روندها و تهدیدها. اطلاعات در مورد بازاریابی ، مارک ، استراتژی و توسعه بازار ، توابع فروش و عرضه. https://www.technavio.com/report/report/ سانتریفیوژ-پمپ-بازاری-صنعت-تجزیه و تحلیل

بازار پمپ های گریز از مرکز تحت تأثیر تحولات محصول و افزایش استفاده از پمپ های گریز از مرکز در میان شرکت های کوچک و متوسط ​​است. علاوه بر این ، پیش بینی می شود تقاضا برای پمپ های گریز از مرکز از تصفیه خانه های آب و فاضلاب بتواند رشد بازار پمپ های سانتریفیوژ را تقویت کند.

بازار پمپ های گریز از مرکز شاهد پیشرفت های مختلف فن آوری بود که به فروشندگان در بهبود عرضه محصولات خود کمک کرده است. فروشندگان همچنین از نرم افزار مدل سازی استفاده می کنند که به آنها در طراحی پروانه و سایر اجزا کمک می کند. با کمک این نرم افزار می توان هزینه تست محصول ، هزینه ساخت و هزینه های عملیاتی را کاهش داد. عملکرد برخی از پروانه های چاپ سه بعدی عملکرد بهتری نسبت به پروانه های سنتی دارد. انتظار می رود که استفاده از پمپ های سانتریفیوژ در میان شرکت های متوسط ​​و متوسط ​​طی دوره پیش بینی افزایش یابد ، که رشد بازار را به دنبال خواهد داشت.

مطلب مرتبط  PBF Energy برای شرکت در کنفرانس پالایش بانک آمریکا

1 گزارش Technavio بخرید و دومین بار را با 50٪ تخفیف دریافت کنید. 2 گزارش Technavio بخرید و سومین گزارش را به صورت رایگان دریافت کنید.

قبل از خرید عکس فوری بازار را مشاهده کنید

پنج شرکت بزرگ پمپ سانتریفیوژ:

اطلس کوپکو AB

Atlas Copco AB پمپ های آب گریز از مرکز را ارائه می دهد که برای ارائه عملکرد بالا ، قابلیت اطمینان و سهولت استفاده برای پمپاژ سطحی در چندین صنعت برای کاربردهایی مانند ساخت و ساز و آبگیری سایت معدن ، از بین بردن آب سیلاب و سایر برنامه های شهرداری طراحی و توسعه یافته اند.

Dandong Colossus & Co.

Dandong Colossus & Co. یک پمپ گریز از مرکز خودکار را ارائه می دهد ، که برای انتقال رسانه های خنثی و خورنده مناسب است. نوع پمپ برای تصفیه نفت ، تصفیه محصولات پتروشیمی ، مهندسی صنایع شیمیایی ، مهندسی برق ، مهندسی حفاظت از محیط زیست ، مهندسی دریایی ، مهندسی حمل و نقل نفت و سایر بخشها مناسب است.

شرکت ابارا

شرکت آبارا انواع مختلفی از پمپ های سانتریفیوژ مانند پمپ های مکش انتهایی تک مرحله ای ، پمپ های سانتریفوژ تک مرحله ای دو مکش ، پمپ های سانتریفوژ جریان مخلوط عمودی و سایر موارد را ارائه می دهد.

شرکت Flowserve

شرکت Flowserve انواع مختلفی از پمپ های سانتریفیوژ مانند جریان محوری ، پمپ فرآیند صنعتی ، دوغاب دوغاب و غیره را ارائه می دهد.

مطلب مرتبط  2021 جایزه Cade برای نوآوری پذیرش آثار

شرکت ITT

ITT Inc پمپ های هیدرولیک های افقی Goulds HS / HSD را ارائه می دهد که مشکلات گرفتگی پمپ های سانتریفیوژ معمولی را برطرف می کند.

چشم انداز محصول بازار پمپ های سانتریفیوژ (درآمد ، میلیارد دلار ، 2020-2025)

 • محوری – اندازه و پیش بینی 2020-2025
 • اندازه و پیش بینی مختلط 2020-2025
 • شعاعی – اندازه و پیش بینی 2020-2025

چشم انداز کاربر نهایی بازار پمپ های سانتریفیوژ (درآمد ، میلیارد دلار ، 2020-2025)

 • آب و فاضلاب – اندازه و پیش بینی 2020-2025
 • نفت و گاز – اندازه و پیش بینی 2020-2025
 • مواد شیمیایی – اندازه و پیش بینی 2020-2025
 • تولید برق – اندازه و پیش بینی 2020-2025
 • سایرین – اندازه و پیش بینی 2020-2025

چشم انداز جغرافیایی بازار پمپ های سانتریفیوژ (درآمد ، میلیارد دلار ، 2020-2025)

 • APAC – اندازه و پیش بینی 2020-2025
 • اروپا – اندازه و پیش بینی 2020-2025
 • آمریکای شمالی – اندازه و پیش بینی 2020-2025
 • آمریکای جنوبی – اندازه و پیش بینی 2020-2025
 • MEA – اندازه و پیش بینی 2020-2025

درباره روند جهانی تأثیرگذار بر آینده تحقیقات بازار بیشتر بدانید ، یک نمونه رایگان دانلود کنید:
https://www.technavio.com/talk-to-us؟report=IRTNTR70717

گزارش های مرتبط با صنایع عبارتند از:

بازار جهانی تولید کننده آب جوی (AWG)– بازار مولد آب جوی (AWG) توسط فناوری (تراکم خنک کننده و خشک شدن مرطوب) و جغرافیا تقسیم شده است (APAC ، آمریکای شمالی، اروپا، MEA ، و آمریکای جنوبی)
گزارش رایگان گزارش را دانلود کنید

بازار سنسورها و سوییچ های سطح جهانی– بازار سنسورها و سوئیچ های سطح توسط فناوری (تماسی و غیر تماسی) ، کاربر نهایی (نفت و گاز ، تصفیه آب و فاضلاب ، مواد شیمیایی ، مواد غذایی و آشامیدنی و سایر موارد) ، نوع (فشار هیدرواستاتیک ، مایکروویو / رادار) تقسیم شده است. ، پروب اولتراسونیک ، ارتعاشی و سایر موارد) و جغرافیا (APAC ، آمریکای شمالی، اروپا، آمریکای جنوبی، و MEA).
گزارش رایگان گزارش را دانلود کنید

مطلب مرتبط  AES قیمت گذاری 1.6 میلیارد دلار از اولین یادداشت های اوراق بهادار امن بالا را در یک پیشنهاد خصوصی اعلام کرد

درباره Technavio

تکناویو یک شرکت پیشرو در زمینه تحقیقات و فناوری در سطح جهان است. تحقیق و تجزیه و تحلیل آنها بر روند در حال ظهور بازار متمرکز است و بینش های عملیاتی را برای کمک به مشاغل در شناسایی فرصت های بازار و ایجاد استراتژی های موثر برای بهینه سازی موقعیت های خود در بازار ارائه می دهد.

کتابخانه گزارش Technavio با بیش از 500 تحلیلگر متخصص ، متشکل از بیش از 17000 گزارش و شمارش است که 800 فناوری را در 50 کشور پوشش می دهد. پایگاه مشتری آنها از شرکتهایی در هر اندازه ، از جمله بیش از 100 شرکت Fortune 500 تشکیل شده است. این پایگاه مشتری در حال رشد برای شناسایی فرصت ها در بازارهای موجود و بالقوه و ارزیابی موقعیت های رقابتی آنها در حالات تغییر بازار ، به پوشش جامع Technavio ، تحقیقات گسترده و بینش عملی بازار متکی است.

مخاطب

تحقیقات تکناویو
جسی مایدا
مجری رسانه و بازاریابی
ایالات متحده: +1 844 364 1100
انگلیس: +44 203 893 3200
پست الکترونیک: [email protected]
لینک گزارش: https://www.technavio.com/report/centrifugal-pumps-market-industry-analysis

SOURCE Technavio

لینک های مربوطه

https://www.technavio.com/

پاسخی بگذارید