بازار کامپوزیت های ترموپلاستیک تا سال 2025 به ارزش 31.8 میلیارد دلار

بازار کامپوزیت های ترموپلاستیک تا سال 2025 به ارزش 31.8 میلیارد دلار

شیکاگو، 3 آگوست 2020 / PRNewswire / – مطابق گزارش تحقیقات جدید بازار بازار کامپوزیت های گرمانرم بر اساس نوع رزین (پلی پروپیلن ، پلی آمید ، پلی اتره ترکتون ، ترکیبی) ، نوع الیاف (شیشه ، کربن ، مواد معدنی) ، نوع محصول (SFT ، LFT ، CFT ، GMT) ، صنعت استفاده نهایی و منطقه – پیش بینی جهانی تا سال 2025 “، منتشر شده توسط MarketsandMarkets ، اندازه بازار جهانی ترموپلاستیک کامپوزیت ها انتظار می رود که از آن رشد کند 22.2 میلیارد دلار در سال 2020 تا 31.8 میلیارد دلار تا سال 2025 ، در CAGR 7.5٪ در طول دوره پیش بینی. صنعت کامپوزیت های ترموپلاستیک به دلیل افزایش تقاضا برای مواد با کارایی بالا با خواصی از قبیل توانایی اصلاح ، قابلیت بازیافت ، خصوصیات FST ، نسبت مقاومت به وزن ، استحکام کششی خوب ، هدایت الکتریکی از جمله دیگر در حال رشد است.

دانلود بروشور PDF:

https://www.marketsandmarkets.com/pdfdownloadNew.asp؟id=111944669

TOC در عمق را مرور کنید “بازار کامپوزیتهای گرمانرم”

205 – جداول
48 – ارقام
247 – صفحات

فهرست مفصل مطالب را در اینجا مشاهده کنید:

https://www.marketsandmarkets.com/Market-Reports/thermoplastic-composite-market-111944669.html

کامپوزیت های الیاف شیشه سهم عمده ای از بازار کامپوزیت ها را از نظر ارزش و حجم تشکیل می دهند.

کامپوزیت های ترموپلاستیک فیبر شیشه ای نسبت به کامپوزیت های الیاف کربن ، بازالت و الیاف ارزانتر هستند. کم هزینه ، امکان مخلوط کردن با کلیه رزین های ترموپلاستیک ، سهولت ساخت و خاصیت قابل مقایسه با سایر کامپوزیت های ترموپلاستیک فیبر ، باعث رشد کامپوزیت های ترموپلاستیک فیبر شیشه ای در صنایع مختلف استفاده نهایی مانند ساخت و ساز ، انرژی باد ، حمل و نقل و مصرف کننده می شود. کالاها و الکترونیک.

تقاضای زیادی برای کامپوزیتهای فیبر شیشه ای از صنایع حمل و نقل ، کالاهای مصرفی و الکترونیک و صنایع انرژی باد وجود دارد. با این حال ، انتظار می رود تقاضا برای کامپوزیت های ترموپلاستیک فیبر شیشه ای به دلیل COVID-19 که باعث افزایش قفل در مرزهای ملی و بین المللی می شود ، در سال 2020 کاهش یابد. این امر منجر به کاهش کالاهای مصرفی و کالاهای مصرفی و کالاهای الکترونیکی شده است. بهبود در صنایع استفاده نهایی تقاضا برای کامپوزیتهای گرمانرم پلاستیک فیبر شیشه را در طی دوره پیش بینی بازگرداند.

مطلب مرتبط  شرکت Southwest Gas Holdings، Inc. اعلام کرد که این نشست سالانه خود را به صورت آنلاین برگزار می کند

PA از نظر ارزش و حجم بیشترین سهم بازار را در بازار جهانی کامپوزیت های گرمانرم از نظر ارزش و حجم از سر می گیرد.

تقاضای زیاد عمدتا به دلیل افزایش مصرف پلی آمید تقویت شده با فیبر شیشه کوتاه در حمل و نقل ، ورزش و اوقات فراغت ، کالاهای مصرفی ، صنعتی ، دریایی ، انرژی ، نفت و گاز و کاربردهای ساخت و ساز و ساختمان است. اما ، به دلیل وضعیت قفل قفل ناشی از COVID-19 ، بسیاری از کارگران کف قادر به کار در امکانات تولیدی نیستند که این امر منجر به کاهش تولید رزین و نوسانات قیمت شده است. بنابراین ، انتظار می رود که رزین های ترموپلاستیک PA PA در سال 2020 کاهش یابد. با بهبود صنایع فوق ، تقاضا برای کامپوزیت های ترموپلاستیک مستقر در PA به تدریج در طول دوره پیش بینی افزایش می یابد.

SFT سهم درآمد قابل توجهی در بازار جهانی کامپوزیت های گرمانرم از نظر ارزش و حجم دارد

تقاضای زیاد برای SFT در حمل و نقل ، کالاهای مصرفی و الکترونیکی باعث رشد بازار کامپوزیت های گرمانرم SFT می شود. چین بازار عمده SFT به دلیل استقرار صنایع خودروسازی و الکترونیک است. با این حال ، این کشور که عمدتاً تحت تأثیر این بیماری قرار گرفته است ، تقاضا برای SFT در خودرو و الکترونیکی الکترونیکی کاهش یافته است. انتظار می رود تقاضا در سال 2021 تثبیت شود و با بهبود صنایع افزایش یابد.

صنعت استفاده نهایی حمل و نقل بیشترین سهم بازار در بازار جهانی کامپوزیت های گرمانرم را در طول دوره پیش بینی از نظر ارزش و حجم دارد.

تقاضا برای کامپوزیت های گرمانرم پلاستیکی سبک با افزایش تاکید بر افزایش راندمان سوخت در صنعت خودرو هدایت می شود. کامپوزیت های ترموپلاستیک به طور گسترده ای در قطعات داخلی خودرو مورد استفاده قرار می گیرد ، که شامل پدال های ترمز ، ماژول های کیسه هوا ، محافظت از سر و صدای موتور ، حامل پنل ابزار ، آسترهای صندوق عقب و منیفولت های ورودی هوا از جمله موارد دیگر است. تقاضا برای کامپوزیت های گرمانرم در اتومبیل و نفوذ در وسایل نقلیه برقی توسط COVID-19 به شدت تحت تأثیر قرار گرفته است. با این حال ، تقاضا برای کامپوزیت های گرمانرم با بهبود بخش های جهانی خودرو و قطعات برقی بعد از سال 2020 افزایش می یابد.

مطلب مرتبط  مدیریت تحرک سازمانی ، تجارت دیجیتال ، UCC ، زیرساختها و مراکز داده و موارد دیگر

درخواست صفحات نمونه:

https://www.marketsandmarkets.com/requestsampleNew.asp؟id=111944669

انتظار می رود که APAC بیشترین سهم بازار در بازار کامپوزیت های گرمانرم را در دوره پیش بینی به خود اختصاص دهد.

APAC بیشترین سهم بازار جهانی کامپوزیت های گرمانرم را به خود اختصاص داده است. بخش های برق و الکترونیک ، خودرو و کالاهای مصرفی عمده ترین مصرف کنندگان کامپوزیت های گرمانرم در منطقه هستند. آمریکای شمالی دومین مصرف کننده عمده کامپوزیت های گرمانرم است. هوافضا و دفاع و خودرو مهمترین صنفی است که باعث رشد بازار کامپوزیتهای گرمانرم در این منطقه می شود. علاوه بر این ، ایالات متحده قطب تولید انواع هواپیماهای تجاری ، نظامی و خصوصی است. با این حال ، شیوع COVID-19 تقاضا برای کامپوزیت های گرمانرم در منطقه را تحت تأثیر قرار داده است. از طرف مثبت ، همه گیر COVID-19 ملت هایی از قبیل آن را تحریک کرده است هند برای کاهش وابستگی به کالاهای وارداتی و تولید قطعات / اجزای محلی. این ابتکارات همراه با بهبود در کامپوزیتهای گرمانرم پلاستیک در صنایع نهایی استفاده باعث افزایش تقاضا برای کامپوزیتهای گرمانرم در APAC می شود.

بازیکنان اصلی در بازار کامپوزیت های گرمانرم پلاستیک شامل BASF SE (آلمان) ، شرکت Celanese (US) ، SABIC (عربستان سعودی) ، شرکت DowDuPont (ایالات متحده) ، Koninklijke DSM N.V. (هلند) ، Toray Industries، Inc. (ژاپن) ، و Lanxess AG (آلمان) درمیان دیگران. این شرکت ها برای افزایش جای جای خود در بازار کامپوزیت ها در تصویب استراتژی های مختلف معدنی و آلی هستند. این بازیکنان طی 5 سال گذشته استراتژی های مختلف توسعه ارگانیک و معدنی را در پیش گرفته اند.

مرور بازارهای مجاور: گزارش ها و مشاوره تحقیقات بازار مواد شیمیایی

گزارش های مرتبط:

بازار کامپوزیت پیشرفته براساس نوع فیبر (کربن ، S شیشه ای ، آرامید) ، نوع رزین (گرما زدایی ، گرمانرم) ، فرآیند تولید (سیم پیچ رشته ای ، قالب تزریق ، تولید گازهای گلخانه ای) ، صنعت استفاده نهایی ، منطقه – پیش بینی جهانی تا سال 2022

https://www.marketsandmarkets.com/Market-Reports/advanced-composites-market-3930953.html

بازار ترموپلاستیک با درجه حرارت بالا توسط صنایع استفاده نهایی (حمل و نقل ، برق و الکترونیک ، صنعتی ، پزشکی) ، نوع رزین (درجه حرارت بالا FP ، HPPA ، PPS ، SP ، LCP ، AKP ، PI) ، محدوده دما و منطقه – پیش بینی جهانی تا 2022

مطلب مرتبط  پیش بینی می شود که بازار جهانی بایوسیدها تا سال 2026 از 15.94 میلیارد دلار فراتر رود.

https://www.marketsandmarkets.com/Market-Reports/high-temperature-thermoplastic-market-174302360.html

بازار کامپوزیت براساس نوع فیبر (کامپوزیتهای فیبر شیشه ای ، کامپوزیت های فیبر کربن ، کامپوزیت های فیبر طبیعی) ، نوع رزین (کامپوزیت های ترموستات ، کامپوزیت های ترموپلاستیک) ، فرایند تولید ، صنعت نهایی و منطقه ای – پیش بینی جهانی تا سال 2025

https://www.marketsandmarkets.com/Market-Reports/composite-market-200051282.html

درباره MarketsandMarkets

MarketsandMarkets research تحقیق B2B کمی در مورد 30،000 فرصت / تهدیدات طاقچه های رشد بالا را ارائه می دهد که 70 تا 80 درصد از درآمد شرکتهای جهانی را تحت تأثیر قرار می دهد. هم اکنون 7500 مشتری در سراسر جهان شامل 80٪ شرکت های جهانی Fortune 1000 را به عنوان مشتری سرویس می دهند. تقریباً 75000 افسر ارشد در هشت صنعت در سراسر جهان به دلیل نقاط ضعف خود درمورد تصمیمات درآمدی به بازارها و بازارها مراجعه می کنند.

850 تحلیلگر تمام وقت و SMEs ما در MarketsandMarkets markets به دنبال “مدل مشارکت رشد – GEM” بازارهای جهانی رشد بالا را دنبال می کنند. GEM با هدف ایجاد مشاغل فعال با مشتریان در شناسایی فرصت های جدید ، شناسایی مهمترین مشتریان ، نوشتن استراتژی های “حمله ، اجتناب و دفاع” ، نوشتن منابع درآمدی افزایشی هم برای شرکت و هم برای رقبا اقدام می کند. MarketsandMarkets ™ اکنون با 1500 MicroQuadrants (موقعیت یابی بازیکنان برتر در بین رهبران ، شرکت های نوظهور ، مبتکران ، بازیکنان استراتژیک) سالانه در بخش های نوظهور با رشد بالا قرار می گیرد. MarketsandMarkets ™ تصمیم دارد امسال برای بیش از 10،000 شرکت برای برنامه ریزی درآمدی خود بهره ببرد و به آنها کمک کند تا با ارائه تحقیقات پیش روی منحنی ، آنها را در ابتدای بازار نوآوری ها و اختلالات خود بدست آورند.

“فروشگاه دانش” پرچمداران پرچمداران MarketsandMarkets ، بیش از 200،000 بازار و زنجیره های ارزش را برای درک هرچه بیشتر بینش های ناخوشایند به همراه اندازه بازار و پیش بینی بازارهای طاقچه متصل می کند.

مخاطب:

آقای. اوشیش مهرا
MarketsandMarkets INC.
جاده 630 داندی
سوئیت 430
Northbrook، IL 60062
ایالات متحده آمریکا: + 1-888-600-6441
پست الکترونیک: [email protected]
بینش تحقیق: https://www.marketsandmarkets.com/ResearchInsight/thermoplastic-composite-market.asp
به وب سایت ما مراجعه کنید: https://www.marketsandmarkets.com/
منبع محتوا: https://www.marketsandmarkets.com/PressReleases/thermoplastic-composite.asp

منابع بازارها و بازارها

پاسخی بگذارید