بازار کولین کلراید اروپا تا سال 2027

بازار کولین کلراید اروپا تا سال 2027

نیویورک، 22 آوریل 2020 / PRNewswire / –

بازار کولین کلراید در اروپا ارزشمند بود 152.9 میلیون دلار آمریکا در سال 2018 و پیش بینی شده است که برسد 242.6 میلیون دلار آمریکا تا سال 2027؛ پیش بینی می شود از سال 2019 تا 2027 در CAGR 5.3٪ رشد کند.

گزارش کامل را بخوانید: https://www.reportlinker.com/p05887351/؟utm_source=PRN

کلرید کلولین به عنوان یک ماده افزودنی در خوراک دام به منظور تقویت رشد حیوانات مورد استفاده قرار می گیرد. کلرید کلین نیز در صنعت نفت و گاز جایی که از آن به عنوان یک تثبیت کننده خاک رس استفاده می شود ، جایگاه عمیقی پیدا کرده است.

کولین کلرید در آب و همچنین در الکل محلول است و از کریستالهای ظریف سفید با pH خنثی تشکیل شده است که باعث می شود آن را به صورت پودر یا مایع مصرف کنید. پیش بینی می شود کاربرد چندگانه کولین کلراید فرصتی چشمگیر برای بازار کلرید کولین در سراسر جهان ایجاد کند.

مطلب مرتبط  فناوری ALD Picosun عملکرد UVC LED را افزایش می دهد

براساس محصول ، بازار كلرید كولین اروپا به بخش صنایع خوراكی ، تغذیه انسان ، صنعت نفت و گاز و سایر بخشها تقسیم می شود. بخش صنعت خوراک بیشترین سهم را در بازار كلرید كولین اروپا دارد.

کولین کلراید به دلیل دارا بودن ویژگی غذایی بالا و فواید آن در ساخت سلولهای ساختاری در حیوانات ، در محصولات حیوانی و آبزیان مورد استفاده قرار می گیرد. کلولین در گروه ویتامین B که در اصل به عنوان یک اهدا کننده گروه متیل ایجاد می شود القا می شود.

این گروه های متیل حساس برای تشکیل مواد حیاتی بدن مانند آدرنالین و کراتین در واکنش های متابولیک و تبدیل چربی ها ضروری هستند. علاوه بر این ، رشد سریع در صنعت خوراک در سراسر اروپا در حال رشد بازار کولر کلرید است.

بر اساس منطقه ، بازار كلرید كولین اروپا به بخش تقسیم می شود آلمان، فرانسه، روسیه، ایتالیا، بریتانیا و بقیه اروپا. آلمان بزرگترین سهم از بازار کلرید کولین اروپا را در اختیار دارد که متعاقباً فرانسه.

افزایش تقاضا برای محصولات افزودنی غذایی حیوانات اهلی در آلمان تاثیری مثبت در رشد بازار کولین کلراید در منطقه داشته است. علاوه بر این ، افزایش آگاهی در بین مصرف کنندگان در مورد مزایای سلامتی کولین کلراید همراه با افزایش ظرفیت خرید جمعیت برای صرف هزینه برای محصولات برای سلامتی ، باعث افزایش تقاضا برای کلرین کلرید در منطقه می شود.

مطلب مرتبط  شركت KYB شركت با REE Automobile برای توسعه نسل بعدی پلت فرم EV مدولار مشاركت دارد

ALGRY Química، SL، BASF SE، Balaji Amines Ltd.، Balchem ​​Corporation، Company Chemical Eastman، GHW EUROCHEMICALS sroro، Jubilant Life Sciences Limited و NB Group Co.، Ltd از اصلی ترین بازیکنان حاضر در بازار کلرید کولین اروپا هستند. .

اندازه كلی بازار كلرید كولین اروپا با استفاده از منابع اولیه و ثانویه تجزیه و تحلیل می شود. فرایند تحقیق با تحقیقات ثانویه گسترده با استفاده از منابع داخلی و خارجی برای بدست آوردن اطلاعات كیفی و كمی مربوط به بازار كلرید كولین اروپا آغاز می شود.

مطلب مرتبط  CNOOC Limited آمار کلیدی عملکردی را برای Q1 2020 اعلام می کند

همچنین ، به منظور اعتبارسنجی و تحلیل داده ها ، چندین مصاحبه اولیه با شرکت کنندگان صنعت و مفسران انجام شد. شرکت کننده هایی که در چنین فرآیندی شرکت می کنند شامل کارشناسان صنعت مانند VP ها ، مدیران توسعه تجارت ، مدیران اطلاعات بازار و مدیران فروش ملی و مشاوران خارجی از جمله کارشناسان ارزیابی ، تحلیلگران تحقیق و رهبران مهم عقاید متخصص در کولین کلراید هستند.

گزارش کامل را بخوانید: https://www.reportlinker.com/p05887351/؟utm_source=PRN

درباره Reportlinker
ReportLinker یک راه حل تحقیق برنده بازار است. Reportlinker آخرین داده های صنعت را یافته و سازماندهی می کند ، بنابراین شما می توانید تمام تحقیقات بازار مورد نیاز خود را – بلافاصله ، در یک مکان – دریافت کنید.

__________________________
تماس با Clare: [email protected]
ایالات متحده: (339) -368-6001
بین المللی: +1 339-368-6001

منبع گزارشگر منبع

لینک های مربوطه

www.reportlinker.com

پاسخی بگذارید