بازیکنان اصلی Ecolab ، Solenis ، Chemtrade ، SUEZ و Kemira هستند

بازیکنان اصلی Ecolab ، Solenis ، Chemtrade ، SUEZ و Kemira هستند

DUBLIN، 9 نوامبر 2020 / PRNewswire / – گزارش “بازار مواد شیمیایی تصفیه آب ایالات متحده – رشد ، روندها و پیش بینی ها (2020 – 2025)” به ResearchAndMarkets.com ارائه.

ایالات متحده انتظار می رود بازار مواد شیمیایی تصفیه آب در دوره پیش بینی شاهد CAGR حدود 4٪ باشد. ابتکارات دولت برای کنترل تولید و دفع فاضلاب عامل اصلی رشد بازار مورد مطالعه است.

 • پیش بینی می شود که تأثیر همه گیر COVID-19 از رشد بازار جلوگیری کند.
 • تمرکز فزاینده در معالجه آلاینده های نوظهور فرصت هایی را برای بازار در دوره پیش بینی فراهم می کند.
 • در میان صنایع کاربر نهایی ، صنعت شهرداری سهم عمده بازار را به خود اختصاص داده و احتمالاً موقعیت خود را در دوره پیش بینی حفظ خواهد کرد.

روند اصلی بازار

بازدارنده های خوردگی و مقیاس برای تسلط بر بازار

 • بازدارنده های خوردگی مواد شیمیایی با هدف عمومی هستند که برای مقابله با خوردگی ناشی از دیگهای بخار استفاده می شوند. خوردگی به دلیل واکنش اکسیژن با قطعات فلزی در دیگ بخار و تشکیل اکسیدها ایجاد می شود. خوردگی بر روی قسمت فلزی دیگ بخار تأثیر می گذارد ، در نتیجه هزینه انرژی و نگهداری افزایش می یابد. بازدارنده های خوردگی با تشکیل یک لایه نازک از مانع بر روی قسمت های در معرض دیگ بخار از آب عمل می کنند.
 • انواع مختلفی از بازدارنده های خوردگی در دیگهای بخار آب استفاده می شود. اینها شامل بازدارنده خوردگی خط میعانات ، DEHA – دی اتیل هیدروکسیل آمین ، پلی آمین ، مورفولین ، سیکلوهکسیل آمین و بازدارنده خوردگی دی اکسید کربن است. از مخلوط آمین های فیلمبرداری برای تهیه بازدارنده های خوردگی خط میعانات استفاده می شود. این امر به دلیل وجود بخار / مایعات زیاد و کم می تواند در هر مرحله محافظت کند.
 • DEHA یک ترکیب فرار است ، که همچنین یک پاک کننده اکسیژن است و به عنوان یک عامل تحریک کننده فلز عمل می کند. از پلی آمین می توان هم در دیگهای بخار کم فشار و هم در فشار زیاد استفاده کرد. مورفولین با افزایش سطح pH مایع از دیگ بخار محافظت می کند. سیکلوهکسیلامین در دیگهای بخار کم فشار استفاده می شود. از مهار کننده خوردگی دی اکسید کربن به همراه پلی آمین برای کنترل خوردگی استفاده می شود.
 • این بازدارنده ها همچنین برای اطمینان از محافظت از فلز و جلوگیری از اتلاف فلز ، در تصفیه آب خنک کننده استفاده می شوند ، که ممکن است منجر به خرابی سیستم در بازچرخاندن لوله های آب ، تجهیزات خنک کننده فرآیند و مبدل های حرارتی شود. بازدارنده های خوردگی با کاهش پتانسیل خوردگی مرتبط با کاتد و آند سلول خوردگی ، برای محافظت از فلزات به سیستم های تصفیه اضافه می شوند.
 • جدی ترین شکل خوردگی در سیستم های تصفیه آب خنک کننده رخ می دهد ، که شامل هر دو آلیاژ فولاد و مس است.
 • مقیاس رسوبی است که در اثر رسوب مواد جامد محلول در سطح برج های تصفیه آب تشکیل می شود که با افزایش دما نامحلول می شوند. این به نوبه خود باعث خوردگی فلزی می شود که بر عملکرد و نگهداری برج های آب خنک کننده تأثیر می گذارد. این رسوب میزان خوردگی را افزایش می دهد ، باعث از بین رفتن تولید می شود ، جریان آب را محدود می کند و در انتقال گرما تداخل ایجاد می کند.
 • در نتیجه ، برای حفاظت از سیستم های خنک کننده باز و بسته و حفظ کارایی آنها ، باید شرایط دقیق آب را حفظ کرد ، که می توان با افزودن مواد شیمیایی طراحی شده علمی که به عنوان بازدارنده های مقیاس عمل می کنند ، به دست آورد.
 • در تصفیه آب دیگ بخار ، اگر از آب تصفیه نشده در دیگ بخار استفاده شود ، تعدادی نمک محلول با خود به همراه می آورد. اگرچه این مواد در آب سرد قابل حل هستند ، اما با افزایش دما در دیگ بخار نامحلول می شوند.
 • کربناتها و بی کربناتها از مواد شیمیایی کلسیم و منیزیم تشکیل می شوند که در آب حل می شوند. این ماده باقیمانده در سطح دیگ رسوب کرده و یک پوشش سخت ایجاد می کند که به عنوان مقیاس شناخته می شود. مشكل این ترازوها این است كه آنها مانع انتقال حرارت مثر ، ایجاد حرارت محلی ، افزایش مصرف برق و هزینه نگهداری و حتی گاهی خرابی دیگ می شوند.
 • مهار کننده های مقیاس برای حذف مقیاس ها از طریق اقدامات شیمیایی استفاده می شوند. اینها را می توان به طور کلی در سه نوع ، یعنی فسفات ، پلیمرها و مواد شیمیایی دسته بندی کرد.
 • از فسفاتها برای حذف ترکیبات هیدروکسی آپاتیت و مارپیچی کلسیم و منیزیم استفاده می شود که مقیاسهای سخت را ایجاد می کنند. از فسفاتها بهمراه پلیمرها برای ایجاد لجن استفاده می شود که برای از بین بردن مقیاسها با دمیدن دیگ استفاده می شود.
 • از پلیمرها یا پلی الکترولیت ها می توان در دیگهای بخار استفاده کرد ، به تنهایی یا همراه با فسفاتها یا مواد شیمیایی. پلیمرها به عنوان پخش کننده و گیرنده ضعیف مواد در مقیاس سخت عمل می کنند. با این حال ، با تهویه محدود نمی توان رسوبات دیگهای بخار را به طور کامل حذف کرد. شیمیایی بستگی به عمل اتصال شیمیایی کلسیم ، منیزیم و آهن و محلول نگه داشتن آنها دارد. کلات هزینه بیشتری نسبت به درمان با فسفات دارد.
 • از شلانت بیشتر در آب تغذیه دیگ بخار استفاده می شود تا دیگ بخار. استفاده از شلانت هنگامی توصیه می شود که حداقل حداقل نیازهای مربوط به ترکیب مایع برآورده شود.
 • بیشترین تقاضا برای بازدارنده های مقیاس از صنعت نفت و گاز و پتروشیمی حاصل می شود. صنعت نفت و گاز از ایالات متحده در حال حاضر شاهد عواقب شیوع COVID-19 است که بر تولید در سال 2020 تأثیر می گذارد ، همچنین تأثیر منفی بر تقاضای مهارکننده های مقیاس ایجاد می کند.
مطلب مرتبط  برنامه های گرمایش صنعت نفت برای از بین بردن انرژی فسیلی

چشم انداز رقابتی

ایالات متحده بازار مواد شیمیایی تصفیه آب ماهیتی چندپاره دارد و پنج بازیکن برتر کمتر از 30٪ از سهم بازار را تشکیل می دهند. بازیگران اصلی در بازار مورد مطالعه شامل Ecolab ، Solenis ، Chemtrade ، SUEZ و Kemira و غیره هستند.

عناوین اصلی تحت پوشش:

مطلب مرتبط  2.25 دلار جهانی + میلیارد دلار بازار نیروگاه های سیار تا سال 2026

1. معرفی

2 روش تحقیق

3 خلاصه اجرایی

4 دینامیک بازار
4.1 رانندگان
4.1.1 ابتکارات دولت برای کنترل تولید و دفع فاضلاب
4.1.2 سایر درایورها
4.2 محدودیت ها
4.2.1 تأثیر COVID-19 بر صنعت
4.2.2 هزینه زیاد و طبیعت خطرناک
4.3 تجزیه و تحلیل زنجیره ارزش صنعت
4.4 تجزیه و تحلیل پنج نیروی پورتر

مطلب مرتبط  ارزیابی بازار خودروهای الکتریکی (EV) 2020-2025

5 تقسیم بازار
5.1 نوع محصول
5.1.1 زیست کش و ضد عفونی کننده ها
5.1.2 منعقد کننده ها و لخته کننده ها
5.1.3 بازدارنده های خوردگی و مقیاس
5.1.4 Defoamers و Defoaming Agents
5.1.5 pH و تنظیم کننده ها و نرم کننده ها
5.1.6 انواع دیگر محصولات
5.2 صنعت کاربر نهایی
5.2.1 قدرت
5.2.2 نفت و گاز
5.2.3 ساخت مواد شیمیایی
5.2.4 استخراج و فرآوری مواد معدنی
5.2.5 شهرداری
5.2.6 غذا و نوشیدنی
5.2.7 خمیر کاغذ و کاغذ
5.2.8 سایر صنایع کاربر نهایی

6 منظره رقابتی
6.1 ادغام و ادغام ، مشارکت های مشترک ، همکاری ها و توافق نامه ها
6.2 تجزیه و تحلیل رتبه بندی بازار
6.3 استراتژی هایی که توسط بازیکنان برجسته به تصویب رسیده است
6.4 مشخصات شرکت
6.4.1 شرکت Albemarle
6.4.2 آزمایشگاه های باکمن ، شرکت
6.4.3 Chemtrade
6.4.4 ChemTreat ، شرکت
6.4.5 داو
6.4.6 Ecolab
6.4.7 کمیرا
6.4.8 صنایع آب Kurita Ltd.
6.4.9 نوریون
6.4.10 سولنیس
6.4.11 سلوی
6.4.12 SUEZ
6.4.13 USALCO
6.4.14 وولیا

7 فرصت بازار و روندهای آینده
7.1 افزایش تمرکز در درمان آلودگی های نوظهور

برای اطلاعات بیشتر در مورد این گزارش به https://www.researchandmarkets.com/r/ncbjzt مراجعه کنید

Research and Markets همچنین خدمات تحقیق سفارشی را با ارائه تحقیق متمرکز ، جامع و متناسب ارائه می دهد.

تماس با رسانه:

تحقیقات و بازارها
لورا وود، مدیر ارشد
[email protected]

برای ساعات اداری E.S.T با شماره 1-917-300-0470 + تماس بگیرید
برای U.S./CAN می توانید با شماره تلفن رایگان + 1-800-526-8630 تماس بگیرید
برای ساعات اداری GMT ​​با +353-1-416-8900 + تماس بگیرید

نمابر ایالات متحده: 646-607-1907
نمابر (خارج از ایالات متحده): +353-1-481-1716

SOURCE تحقیق و بازارها

لینک های مربوطه

http://www.researchandmarkets.com

پاسخی بگذارید