بالارد از تنظیم مقررات کامیونهای صفر-انتشار در ایستگاههای کالیفرنیا استقبال می کند

بالارد از تنظیم مقررات کامیونهای صفر-انتشار در ایستگاههای کالیفرنیا استقبال می کند
  • راه حل های سوخت سوخت یک پیشنهاد ارزش قانع کننده برای کامیون ها ارائه می دهد

VANCOUVER ، قبل از میلاد، 29 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – Ballard Power Systems (NASDAQ: BLDP) (TSX: BLDP) امروز نقطه عطف را به رسمیت شناخت مقررات پیشرفته کامیون تمیز به تصویب هیئت منابع هوایی کالیفرنیا (CARB) ، نیاز به تصویب مقیاس کامیون های تجاری با انتشار صفر در کالیفرنیا.

بر 25 ژوئن سال 2020 CARB یک مقررات جهانی را در جهان اتخاذ کرد که تولید کنندگان کامیون را ملزم به انتقال از کامیون های دیزلی و وانت (برای کلاس 2b از طریق کلاس 8) به کامیون های با انتشار صفر ، با برنامه ای برای هر کامیون جدید که در آن فروخته می شود کالیفرنیا انتشار صفر تا سال 2045

تولیدکنندگانی که شاسی متوسط ​​و سنگین و وسایل نقلیه کامل با موتورهای احتراق را تأیید کنند ، اکنون ملزم به فروش کامیونهای با انتشار صفر به عنوان درصد افزایش فروش سالانه خود هستند. کالیفرنیابرای سال مدل 2024 ، 9٪ از کل فروش های کامیون 4-8 در جاده باید از وسایل نقلیه با انتشار صفر باشد ، به تدریج برای 2030 به 50٪ و برای 2035 و 75٪ برای 2035 و بعد از آن. به طور مشابه ، برای تراکتورهای کلاس 7-8 مورد نیاز 5٪ برای 2024 ، 30٪ برای 2030 و 4035 برای 2035 است.

الزامات فروش برای تراکتورهای کلاس 7-8 تحت این آیین نامه هم ترازی با برنامه اقدام هوای پاک شامل بنادر لس آنجلس و ساحل وسیعکه هدف آن کاهش آلودگی از هر منبع در بنادر است. این منابع شامل کشتی ها ، قطارها ، کشتی های دریایی ، تجهیزات حمل بار ، به همراه 16000 کامیون تخلیه کلاس 8 است که هم اکنون در این بنادر کار می کنند.

مطلب مرتبط  محصولات هوایی سود سهام سه ماهه را اعلام می کنند

“این آیین نامه جسورانه کامیون ها با انتشار صفر نشان می دهد که ، اگرچه کامیون ها فقط 7٪ از کل وسایل نقلیه ثبت شده را نشان می دهند کالیفرنیاآنها مسئول 70٪ آلودگی های دودزا ایالت و 80٪ دوده دیزل سرطان زا هستند. ” رندی مکین، رئیس جمهور بالارد و مدیر عامل ” مقررات پیشرفته کامیون تمیز قرار می دهد کالیفرنیا در یک مسیر تهاجمی به سمت اجرای راه حل های حمل و نقل انرژی پاک برای کامیون های متوسط ​​و سنگین – بخش هایی از بازار که کاهش انتشار گازهای گلخانه ای قبلاً دشوار بوده است. ما معتقدیم سلولهای سوختی با هیدروژن با استفاده از سوخت غیرمترقبه کربنات سنگین و دوربرد تجاری ، با دامنه واضح و مزایای سوخت گیری بیش از کامیون های باتری باتری و بدون هیچ گونه سازش در دانلود را قادر می سازند.

تیم ساسینمدیر توسعه تجارت بالارد برای کالیفرنیا اظهار داشت ، “ما CARB را به خاطر رهبری قوی خود در کاهش تولید گازهای گلخانه ای و بهبود کیفیت هوا ستایش می کنیم. در Ballard ، ما به ارائه سبد قانع کننده ای از محصولات سلول سوختی برای تسریع در تجاری سازی کامیون های سوخت سوز در کالیفرنیا. ما در ابتدا در بخش های بازار متمرکز هستیم که دارای کامیون های سنگین با نیاز روزانه بلند مدت و یک مدل سوخت گیری انبار بازگشت به پایه است ، با بازارهای طولانی تر که دارای سوخت رسانی برای راهرو هستند. ما در حال پیشرفت در برنامه های نمایشی و برنامه ریزی شده برای نمایش تانک های کامیون سوخت برای پشتیبانی هستیم کالیفرنیا در جلسات دستورات کامیون های با انتشار صفر خود را نشان می دهد. “

مطلب مرتبط  Dominion Energy و Duke انرژی خط لوله خط ساحلی اقیانوس اطلس را لغو کرد

در حال حاضر فناوری پیشرو سلول سوخت در Ballard ، از عملکرد بیش از 2200 کامیون تجاری ، که در درجه اول در این کشور پشتیبانی می کنند ، پشتیبانی می کند چین. بالارد میزان کل بازار جهانی آدرس دار موتورهای سوخت در کامیون های تجاری را بیش از تخمین می زند 120 میلیارد دلار سالانه

درباره سیستمهای برق Ballard
چشم انداز Ballard Power Systems (NASDAQ: BLDP؛ TSX: BLDP) چشم انداز ارائه انرژی سلول سوختی برای سیاره ای پایدار است. سلولهای سوختی PEM با انتشار صفر با Ballard ، الکتریسیته جابجایی را شامل می شوند ، از جمله اتوبوس ها ، کامیون های تجاری ، قطارها ، کشتی های دریایی ، اتومبیل های مسافری ، لیفتراک و پهپاد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Ballard ، به www.ballard.com مراجعه کنید.

این نسخه حاوی بیانیه های آینده نگرانه ای در مورد عملکرد محصول پیش بینی شده و سایر مشخصات ، تحویل محصول و استقرار است. این بیانیه های آینده نگر منعکس کننده انتظارات فعلی بالارد است که در بند 27A قانون اوراق بهادار مصوب 1933 ، اصلاح شده و بخش 21E قانون بورس اوراق بهادار مصوب 1934 ، اصلاح شده ، تأمل می شود. هرگونه اظهارات آینده نگر مبتنی بر فرضیات بالارد در رابطه با پیش بینی های مالی و انتظارات مربوط به تلاش های توسعه محصول ، ظرفیت تولید و تقاضای بازار است.

مطلب مرتبط  مزرعه Perdue به اولین شرکت طیور در ایالات متحده تبدیل شد تا در طی نصب خورشیدی خود یک زیستگاه دوستانه و آلوده ایجاد کند.

این اظهارات شامل خطرات و ابهاماتی است که می تواند نتایج واقعی بالارد را از نظر مادی متفاوت کند ، از جمله تغییرات کلی اقتصادی و نظارتی ، اعتماد به نفس به اشخاص ثالث ، دستیابی موفقیت آمیز به برنامه های کاری ما و دستیابی و حفظ سودآوری. برای بحث دقیق در مورد این و سایر عوامل خطر که می توانند بر عملکرد آینده Ballard تأثیر بگذارند ، لطفاً به جدیدترین فرم اطلاعات سالانه Ballard مراجعه کنید. خوانندگان نباید به اظهارات آینده نگر Ballard اعتماد کنند و Ballard هیچ مسئولیتی را برای به روزرسانی یا انتشار هرگونه تجدید نظر در این بیانیه های منتظر به عهده نمی گیرد ، غیر از آنچه در قانون مقررات لازم است.

این انتشار مطبوعات پیشنهادی برای فروش یا درخواست پیشنهاد خرید اوراق بهادار نمی باشد. سهام مشترک Ballard طبق قانون اصلاحات در باره اوراق بهادار ایالات متحده در سال 1933 ، اصلاح نشده ، یا قوانین اوراق بهادار از هر حوزه قضایی دیگری ثبت نشده است و ممکن است در این کشور عرضه یا فروخته نشود. ایالات متحده ثبت نام غایب یا معافیت قابل قبول از شرایط ثبت نام.

SOURCE Ballard Power Systems Inc.

لینک های مربوطه

www.ballard.com

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *