بالارد درباره سیاست جدید چین در حمایت از تصویب وسایل نقلیه برقی سلول سوختی اظهار نظر می کند

بالارد درباره سیاست جدید چین در حمایت از تصویب وسایل نقلیه برقی سلول سوختی اظهار نظر می کند

ونکوور ، قبل از میلاد، 21 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – سیستم های برق Ballard (NASDAQ: BLDP) (TSX: BLDP) امروز اشاره کردند که چین دولت سیاست رسمی جدیدی را در مورد وسایل نقلیه الکتریکی سلول سوختی یا FCEV اعلام کرده است که انتظار می رود از تصویب FCEV در مناطق نمایشی منتخب پشتیبانی کند چین.

“با هدف دستیابی به 1 میلیون وسایل نقلیه الکتریکی سلول سوختی روشن چین جاده ها تا سال 2030 ، این سیاست جدید سلول سوختی چارچوبی را برای تصویب مقیاس پذیر FCEV تعیین می کند ” رندی MacEwen، رئیس جمهور بالارد و مدیر عامل “ما معتقدیم این سیاست جدید بیانگر اهمیت استراتژیک است چین از نظر دید کربن سازی و همچنین از منظر صنعتی رقابتی بر روی FCEV قرار می گیرد. این سیاست جدید درست در شرایطی صورت می گیرد که به تازگی سرمایه گذاری مشترک Weichai-Ballard در آن آغاز شده است استان شاندونگ با ظرفیت تولید سالانه بیش از 1 گیگاوات پشته سلول سوختی. ما اعتقاد داریم که سرمایه گذاری مشترک Weichai-Ballard از موقعیت خوبی برخوردار است تا به یک پلت فرم ماژول و پشته سلول سوختی در تبدیل شود چین – بزرگترین بازار کامیون و اتوبوس تجاری در جهان. “

آقای MacEwen ادامه داد ، “ما به طور فزاینده ای در حال گذار به جهانی با تنظیم کربن هستیم. با 66 کشور که اهداف خالص کربن را برای سال 2050 اعلام کرده اند ، اکنون حدود 20 کشور وجود دارد – که مجموعاً حدود 70٪ از تولید ناخالص داخلی جهانی را نشان می دهند – استراتژی های هیدروژن یا به عنوان بخشی از این جنبش ، سیاستگذاران و صنعت در اولویت قرار دادن کربن سازی برنامه های کاربردی با انگیزه های متوسط ​​و سنگین ، از جمله اتوبوس ، کامیون ، راه آهن و دریایی هستند. فن آوری سلول سوختی مسیر فناوری انتشار صفر را ارائه می دهد برای این تحرک که به سختی تحمل می شوند از مواردی استفاده کنید که دارای بار سنگین هستند و نیاز به سوخت گیری طولانی مدت و سریع دارند. ما خوشحالیم که می بینیم چین اولویت در تحریک پذیرش وسایل نقلیه تجاری با انتشار صفر ، از جمله اتوبوس و کامیون ، با استفاده از فناوری پیل سوختی. ما همچنین خوشحالیم که چارچوب سیاست گذاری برای چهار سال آینده تعیین شده است. “

مطلب مرتبط  SDRPY پروژه بهسازی شبکه برق در المهرا راه‌اندازی شد

فناوری بالارد از سهم قابل توجهی از حدود 7200 FCEV مستقر در این کشور برخوردار است چین به روز. بالارد از زمان بستن توافق نامه همکاری استراتژیک با Weichai Power Co.، Ltd. (“Weichai؛ https://fa.weichaipower.com/)” در نوامبر 2018، که شامل ایجاد یک سرمایه گذاری مشترک بود – 51٪ متعلق به Weichai و 49٪ متعلق به Ballard – برای تولید و مونتاژ پشته ها و ماژول های سلول سوختی نسل بعدی Ballard برای استفاده در چین بازارهای اتوبوس ، کامیون و لیفتراک. ویچای همچنین در Ballard سرمایه گذاری کرد و در آن زمان موقعیت مالکیت 19.9٪ را بدست آورد. این سرمایه گذاری مشترک در تاسیسات تازه احداث شده ویچای با تقریباً 225،000 فوت مربع واقع شده است و تقریباً 180 کارمند دارد.

مطلب مرتبط  مدیر عامل شرکت American Elements ، مایکل سیلور ، روز دوشنبه در مورد فناوری سبز و ژئوپلیتیک مواد پیشرفته صحبت خواهد کرد

بالارد در آینده پیش رو زمینه بیشتری برای سیاست جدید ارائه خواهد داد روز سرمایه گذار و تحلیلگر 2020 بر 29 سپتامبر 2020، با جزئیات بیشتر در دسترس است اینجا.

درباره سیستم های برق Ballard
چشم انداز Ballard Power Systems (NASDAQ: BLDP؛ TSX: BLDP) تأمین انرژی سلول سوختی برای یک سیاره پایدار است. پیل های سوختی PEM با انتشار صفر Ballard امکان تحریک از جمله اتوبوس ، کامیون های تجاری ، قطارها ، شناورهای دریایی ، اتومبیل های سواری ، لیفتراک و پهپادها را فراهم می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بالارد ، لطفاً به سایت www.ballard.com مراجعه کنید.

این نسخه شامل اظهارات آینده نگرانه در مورد وقایع یا تحولات آینده ، از جمله بسته شدن معامله اعلام شده ، عملکرد سرمایه گذاری مشترک ، تلاش های پیش بینی شده برای توسعه محصول و عملکرد محصول ، مزایای مشتری و تقاضای بازار برای محصولات ما است. این بیانیه های آینده نگر ، انتظارات فعلی بالارد را منعکس می کند ، همانطور که در بخش 27A قانون اوراق بهادار سال 1933 ، با اصلاحیه ، و بخش 21E از قانون مبادله اوراق بهادار از سال 1934 ، با اصلاحیه پیش بینی شده است. هرگونه اظهارات آینده نگرانه بر اساس فرضیات بالارد در رابطه با پیش بینی های مالی و انتظارات آن در مورد تلاش های توسعه محصول ، ظرفیت تولید و تقاضای بازار است.

مطلب مرتبط  Delta معرفی راه حل مرکز داده مدولار شده همه در یک SmartNode را برای محاسبات 5G و IoT Edge در EMEA ارائه می دهد

این اظهارات شامل خطرات و عدم اطمینان است که ممکن است باعث شود نتایج واقعی Ballard از نظر مادی متفاوت باشد ، از جمله تغییرات کلی اقتصادی و نظارتی ، اتکای مخرب به اشخاص ثالث ، خطرات عملکرد مربوط به سرمایه گذاری مشترک موجود و شرکا ، دستیابی موفقیت آمیز به برنامه های تجاری ما و دستیابی به و حفظ سودآوری . برای بحث دقیق در مورد این عوامل و عوامل خطر دیگر که می توانند عملکرد آینده بالارد را تحت تأثیر قرار دهند ، لطفاً به جدیدترین فرم اطلاعات سالانه بالارد مراجعه کنید. خوانندگان نباید به بیانیه های آینده نگر بالارد وابسته باشند و بالارد هیچ تعهدی برای به روزرسانی یا انتشار تجدیدنظر در این بیانیه های آینده نگر ، به غیر از آنچه در قوانین موجود لازم است ، ندارد.

این اطلاعیه مطبوعاتی پیشنهادی برای فروش یا درخواست پیشنهادی برای خرید اوراق بهادار نیست. سهام مشترک Ballard طبق قانون اوراق بهادار ایالات متحده در سال 1933 ، به عنوان اصلاح شده ، یا قوانین مربوط به اوراق بهادار در حوزه قضایی دیگر ثبت نشده است و ممکن است در آن عرضه یا فروخته نشود ایالات متحده ثبت نام غایب یا معافیت قابل اعمال از شرایط ثبت نام.

SOURCE Ballard Power Systems Inc.

لینک های مربوطه

www.ballard.com

پاسخی بگذارید