بالارد سفارش پیگیری ون هول برای 10 ماژول سلول سوختی برای تأمین انرژی اتوبوس ها در هلند را اعلام کرد

بالارد سفارش پیگیری ون هول برای 10 ماژول سلول سوختی برای تأمین انرژی اتوبوس ها در هلند را اعلام کرد

ونکوور ، قبل از میلاد، 17 دسامبر 2020 / PRNewswire / – Ballard Power Systems (NASDAQ: BLDP) (TSX: BLDP) امروز سفارش خرید از ون هول (https://www.vanhool.be/en/) ، یک اتوبوس برجسته OEM و شریک Ballard با دفتر مرکزی بلژیک، برای 10 ماژول سلول سوختی ون هول اتوبوس های A330 در Emmen مستقر می شوند ، هلند، تحت برنامه بودجه JIVE2.

بالارد قصد دارد 10 واحد پیل سوختی را در سال 2021 تحویل دهد. این انرژی 10 اتوبوس الکتریکی سلول سوختی مدل Van Hool A330 (FCEB) را تأسیس می کند که برای استقرار با Groningen-Drenthe و Qbuzz ، آژانس حمل و نقل عمومی در Emmen ، تا سال 2022 برنامه ریزی شده است. Shell برای ساخت یک ایستگاه سوخت گیری هیدروژن قرارداد بسته شده است و همچنین در حال کار بر روی تولید نیروگاه 10 مگاواتی برای تولید هیدروژن سبز در محل است. انتظار می رود ناوگان اتوبوس پیل سوختی Emmen سالانه 60 تا 90 تن هیدروژن سبز استفاده کند.

وان هول A330 FCEB 12 متر (39.3 فوت) طول دارد ، 74 نفر را حمل می کند و بین سوخت گیری هیدروژن بین 350 تا 400 کیلومتر (220 تا 250 مایل) برد دارد.

فیلیپ ون هول، مدیر عامل شرکت ون هول گفت: “ما مشتاق استقرار بیشتر اتوبوسهای برقی سوختی مجهز به سوخت بالارد در شهرهای اروپا هستیم. ادغام موفقیت آمیز محصولات بالارد در اتوبوس های ما ، از جمله A330 ، پیشرفت در جهت تجاری سازی پیل های سوختی در حمل و نقل عمومی را امکان پذیر کرده است. ما انتظار داریم نفوذ در بازار و رشد اتوبوسهای سلول سوختی با انتشار صفر در سراسر اتحادیه اروپا. ”

راب کمپبل، مدیر بازرگانی بالارد خاطرنشان کرد: “بالارد از ادامه همکاری ما با ما خوشحال است ون هول و ما بسیار خرسندیم که اکنون ماژولهای قدرت پیل سوختی را برای اتوبوسهای اضافی مستقر در آنجا فراهم می کنیم هلند. با استفاده از این اتوبوس ها بالارد بیش از 100 دستگاه ون هول FCEB را فعال می کند هلند – از جمله شهرهای گرونینگن و اِمن – و در فرانسه، آلمان، نروژ، بلژیک و دانمارک

ماژول های پیل سوختی Ballard عملکرد بی نظیری را در جاده ها در اتوبوس های برقی سلول سوختی نشان داده اند ، از جمله ماژول های نسل قبلی که بیش از 35000 ساعت در اتوبوس ها کار می کنند ، فقط به حداقل تعمیر و نگهداری سلول سوخت نیاز است.

اروپا برنامه های مالی JIVE (ابتکار مشترک برای وسایل نقلیه هیدروژنی در سراسر اروپا) در نظر گرفته شده است تا با هماهنگی فعالیت های تدارکات برای باز کردن قفل اقتصادی در مقیاس و کاهش هزینه ها و همچنین پشتیبانی از ایستگاه های جدید سوخت رسانی هیدروژن ، راه را برای تجاری سازی اتوبوس های الکتریکی سلول سوختی هموار کند. انتظار می رود نتایج برنامه های JIVE آمادگی فنی FCEBs را به اپراتورهای اتوبوسرانی و زنده ماندن اقتصادی هیدروژن به عنوان سوخت اتوبوس با انتشار صفر برای سیاست گذاران نشان دهد. برنامه های JIVE در مجموع با کمک 57 میلیون یورو کمک مالی از سوی سوخت مشترک و هیدروژن (FCH JU) کمک مالی می شود.

درباره سیستم های برق Ballard
چشم انداز Ballard Power Systems (NASDAQ: BLDP؛ TSX: BLDP) تأمین انرژی سلول سوختی برای یک سیاره پایدار است. پیل های سوختی PEM با انتشار صفر Ballard امکان تحریک ، از جمله اتوبوس ، کامیون های تجاری ، قطارها ، شناورهای دریایی ، اتومبیل های سواری و لیفتراک ها را فراهم می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بالارد ، لطفاً به سایت www.ballard.com مراجعه کنید.

این نسخه شامل گزاره های آینده نگرانه در مورد عملکرد پیش بینی شده محصول و سایر ویژگی ها است. این اظهارات آینده نگر ، انتظارات فعلی بالارد را منعکس می کند ، همانطور که در بخش 27A قانون اوراق بهادار سال 1933 ، با اصلاحیه ، و بخش 21E از قانون مبادله اوراق بهادار از سال 1934 ، با اصلاحیه پیش بینی شده است. هرگونه اظهارات آینده نگرانه بر اساس فرضیات بالارد در رابطه با پیش بینی های مالی و انتظارات آن در مورد تلاش های توسعه محصول ، ظرفیت تولید و تقاضای بازار است.

این اظهارات شامل خطرات و عدم اطمینان است که ممکن است باعث شود نتایج واقعی Ballard از نظر مادی متفاوت باشد ، از جمله تغییرات کلی اقتصادی و نظارتی ، اتکای مخرب به اشخاص ثالث ، دستیابی موفقیت آمیز به برنامه های تجاری ما و دستیابی و حفظ سودآوری. برای بحث دقیق در مورد این عوامل و عوامل خطر دیگر که می توانند عملکرد آینده بالارد را تحت تأثیر قرار دهند ، لطفاً به جدیدترین فرم اطلاعات سالانه بالارد مراجعه کنید. خوانندگان نباید به بیانیه های آینده نگر بالارد اعتماد بیش از حد داشته باشند و بالارد هیچ تعهدی برای به روزرسانی یا انتشار هرگونه اصلاحیه در این بیانیه های آینده نگر ، به غیر از آنچه در قوانین لازم الاجرا است ، نمی پذیرد.

SOURCE Ballard Power Systems Inc.

لینک های مربوطه

www.ballard.com

مطلب مرتبط  عملکرد بی سابقه ای را در آزمایش پیش بینی بار انجام می دهد

پاسخی بگذارید