بانک مرکزی آمریکا انرژی دوک را گسترش می دهد تا تعهد انرژی تجدید پذیر را گسترش دهد

بانک مرکزی آمریکا انرژی دوک را گسترش می دهد تا تعهد انرژی تجدید پذیر را گسترش دهد

CHARLOTTE ، N.C.، 29 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – بانک مرکزی آمریکا امروز اعلام کرد که با دوک انرژی همکاری می کند تا تعهدات انرژی تجدیدپذیر خود را با ایجاد دفتر مرکزی و سایر کشورها گسترش دهد شارلوت عملیات با انرژی خورشیدی

این شرکت از طریق یک توافقنامه خرید انرژی آستین با انرژی تجدید پذیر (PPA) ، در برنامه Green Energy Advantage (GSA) شرکت انرژی انرژی شرکت می کند. این بانک اولین شرکت و موسسه مالی است که از طریق این برنامه توافقنامه 10 ساله برق و گواهینامه های انرژی تجدید پذیر دارای مجوز Green-e® را امضا کرده است.

خرید 25 مگاوات (مگاوات)AC) تولید برق و پروژه های انرژی خورشیدی 45 درصد از بار الکتریکی بانک مرکزی آمریكا را تحت پوشش قرار می دهد. بانک آمریکا با شرکت در برنامه GSA دوک انرژی ، تعهد خود را برای کاهش تأثیرات عملیاتی خود بر محیط زیست ، از جمله خنثی بودن کربن و استفاده از 100٪ از انرژی تجدید پذیر در سراسر عملیات جهانی ، نشان می دهد.

وی گفت: “این پروژه ها و مشارکت های بی نظیر بر دستیابی ما به بی طرفی کربن ایجاد می کنند و تعهد انرژی تجدید پذیر ما را گسترش می دهند. با رانندگی راه حل های انرژی تمیز بیشتر در امکانات خود ، ما در حال توسعه اکوسیستم انرژی پایدار وسیع تری هستیم تا به دگرگونی عملیات و جوامعی که کارمندان ما در آن کار می کنند کمک کند. گفت: ” اندرو پلدررئیس جهانی محیط زیست ، اجتماعی و حکومت در بانک مرکزی آمریکا. “این همکاری ها تفکر خلاق و راه حل های نوآورانه را برای پیشبرد تغییر وضعیت آب و هوا و دسترسی به انرژی پاک به پیش می برد.”

این پروژه نوآورانه در کشور ساخته خواهد شد پیمانت منطقه از کارولینای شمالی. همچنین این انرژی پاک اضافی را به شبکه اضافه می کند ، از مشاغل و اقتصاد محلی پشتیبانی می کند. این پروژه شامل نصب زیستگاه گرده افشان در حوالی 70،000 پنل خورشیدی ، تقریباً 180 هکتار را پوشش می دهد و پیش بینی می شود در سال 2022 بصورت آنلاین انجام شود.

مطلب مرتبط  Arcanum Alloys، Inc یک فولاد برقی جدید را تجاری می کند

“ما همچنان به دنبال راه های جدید و ابتکاری برای ارائه انرژی تجدید پذیر بیشتر به مشتریان هستیم کارولینای شمالیگفت: ” استفان دی می، انرژی دوک کارولینای شمالی رئيس جمهور. “مشتری ها انعطاف پذیری بیشتری را می خواهند و گزینه هایی برای انرژی تجدید پذیر هستند و مزیت منبع سبز باعث می شود که این امر اتفاق بیفتد.”

Silver Pine Energy ، یک سرمایه گذاری مشترک بین Silver Creek Energy و کارولینای شمالی توسعه دهنده Pine Gate تجدید پذیر ، نظارت بر توسعه پروژه و پشتیبانی از خدمات مهندسی ، تهیه و ساخت و ساز خواهد داشت.

رئیس جمهور نقره ای کاج گفت: “انرژی نقره ای کاج نقره از اینکه بخشی از برنامه مزیت منبع سبز است ، بسیار خوشحال است.” بن كات. وی گفت: “ما از همکاری با دوک انرژی و بانک مرکزی آمریکا برای این پروژه سپاسگزاریم و ابراز خوشحالی کرد که ما همچنان به تلاش خود ادامه خواهیم داد تا انرژی تجدید پذیر بیشتری را به صورت آنلاین وارد کنیم. کارولینای شمالی از طریق برنامه های نوآورانه و مهیج مانند GSA. “

برنامه GSA دوک انرژی دارای 600 مگاوات ظرفیت برای مشتریان بزرگ Duke Energy در کشور می باشد کارولینای شمالی. شهرها – مانند شهر شارلوت – همچنین واجد شرایط شرکت کردن هستند.

دوک انرژی بیش از 3300 مگاوات انرژی خورشیدی را در شبکه انرژی خود ذخیره می کند کارولینای شمالی، که می تواند در حدود 700،000 خانه و مشاغل در اوج تولید برق داشته باشد. این شرکت همچنین 40 تاسیسات خورشیدی را در ایالت فعالیت می کند. کارولینای شمالی در حال حاضر برای کل انرژی خورشیدی در رتبه 2 کشور قرار دارد.

برنامه Green Source Advantage نتیجه ای از این برنامه است قانون منظومه شمسی سال 2017 در کارولینای شمالی. برنامه های دیگری مانند تخفیف خورشیدی برای مشتریان و لیزینگ خورشیدی نیز بخشی از این قانون بود. دوک انرژی در سال 2015 این برنامه را با عنوان تعرفه منبع سبز (Green Source Tariff) خلبانی کرد.

مطلب مرتبط  JA Solar با توزیع کننده مکزیک Exel Solar وارد توافق نامه همکاری می شود

بیشتر بدانید
درباره تعهد بانک مرکزی آمریکا به محیط زیست و تمرکز عملیات محیطی آن بیشتر بدانید.

درباره برنامه GSA دوک انرژی و تعهد انرژی تجدیدپذیر آن بیشتر بدانید.

در مورد انرژی انرژی کاج نقره بیشتر بدانید.

دوک انرژی
دوک انرژی (NYSE: DUK) ، یک شرکت Fortune 150 که مقر آن در آن است شارلوت ، N.C.، یکی از بزرگترین شرکت های نگهدارنده انرژی در ایالات متحده است که 30،000 نفر را در خود جای داده و ظرفیت تولید الکتریکی 51،000 مگاوات را از طریق ابزارهای تنظیم شده خود و 3000 مگاوات از طریق واحد تجدید پذیر انرژی تجدید پذیر انرژی خود دارد.

دوک انرژی در حال تغییر تجربه مشتریان خود ، مدرن سازی شبکه انرژی ، تولید انرژی پاکتر و گسترش زیرساخت های گاز طبیعی برای ایجاد آینده انرژی باهوش تر برای مردم و جوامع در آن است. خدمات تنظیم شده واحد برق و زیرساخت تقریباً 7،7 میلیون مشتری برق خرده فروشی در شش ایالت را خدمت می کنند – کارولینای شمالی، کارولینای جنوبی، فلوریدا، ایندیانا، اوهایو و کنتاکی. واحد آب و برق و زیرساخت های گاز در پنج کشور گاز طبیعی را به بیش از 1.6 میلیون مشتری توزیع می کند – کارولینای شمالی، کارولینای جنوبی، تنسی، اوهایو و کنتاکی. واحد انرژی های تجدید پذیر دوک ، تجهیزات تولید باد و خورشیدی را در سراسر ایالات متحده و همچنین پروژه های ذخیره انرژی و میکروگرید فعالیت می کند.

انرژی کاج نقره ای
نقره کاج یک شرکت سرمایه گذاری مشترک بین Silver Creek Energy و تجدید پذیر Pine Gate Energy است. نقره کاج به طور فعال در حال توسعه ده ها پروژه در جنوب شرقی و فراتر از آن است. مشارکت جمعی برای ارائه قابلیت های پیشرو در صنعت به عنوان یک توسعه دهنده ، سرمایه دار ، EPC و اپراتور پروژه های خورشیدی در ایالات متحده ترکیب شده است. نقره کاج در حال حاضر نظارت بر ساخت و بهره برداری از 200 مگاوات از پروژه های خورشیدی در جنوب شرقی دارد و به طور فعال در حال توسعه بیش از 1 گیگاوات خورشیدی در سراسر کشور است.

مطلب مرتبط  Trina Solar اولین بار A-سهام را در هیئت نوآوری علمی-فناوری شانگهای منتشر کرد

بانک آمریکا
در بانک مرکزی آمریکا ، ما با یک هدف مشترک هدایت می شویم تا بتوانیم با استفاده از هر ارتباطی ، زندگی بهتر اقتصادی را بهتر کنیم. ما این کار را با رشد مسئولانه و با تمرکز بر رهبری محیط زیست ، اجتماعی و مدیریت (ESG) انجام می دهیم. ESG در هشت خط مشاغل ما گنجانیده شده است و نشان می دهد که چگونه ما به اقتصاد جهانی کمک می کنیم ، اعتماد و اعتبار می کنیم و شرکتی را تشکیل می دهیم که مردم می خواهند برای آن کار کنند ، سرمایه گذاری کنند و با آنها تجارت کنند. این امر در محل کار فراگیر و حمایتی که ما برای کارمندان خود ایجاد می کنیم ، محصولات و خدمات مسئول ارائه شده به مشتریان ، و تأثیراتی که ما در سراسر جهان در کمک به اقتصادهای محلی ایجاد می کنیم رشد می کند. بخش مهمی از این کار ایجاد مشارکتهای محکم با گروه های غیرانتفاعی و طرفداری ، مانند سازمان های جامعه ، مصرف کننده و محیط زیست است تا بتواند شبکه ها و تخصص های جمعی ما را برای دستیابی به تأثیر بیشتر جمع کند. در مورد.bankofamerica.com بیشتر بیاموزید ، و در Twitter با ما ارتباط برقرار کنید (BofA_News)

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Bank of America ، از جمله اعلام سود سهام و سایر اطلاعات مهم ، به اتاق خبر بانک مرکزی آمریکا مراجعه کنید. برای ثبت نام در مورد هشدارهای ایمیل خبر اینجا را کلیک کنید.

www.bankofamerica.com

گزارشگران ممکن است تماس بگیرند:
کلی ساپ، بانک مرکزی آمریکا ، 1.980.214.3070
[email protected]

رندی بی Wheel، دوک انرژی ، 1.800.559.3853
[email protected]

منبع انرژی دوک؛ بانک آمریکا

لینک های مربوطه

https://www.duke-energy.com/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *