با تشکر از اقدامات مطلوب ، GCLSI در حال گسترش حضور خود در بخش انرژی های جدید است

با تشکر از اقدامات مطلوب ، GCLSI در حال گسترش حضور خود در بخش انرژی های جدید است

پکن ، 6 ژانویه 2021 / PRNewswire / – ادغام سیستم GCL (GCLSI) با مجموعه ای از دستورالعمل های مثبت توسعه صنعت که توسط مقامات چینی ارائه شده است ، به گسترش حضور خود در فضای انرژی جدید ادامه خواهد داد.

با کمک این اقدامات ، GCLSI توانست گسترش خود را در بازار داخلی تسریع کرده و تعدادی از پروژه های جدید انرژی را در مرحله تولید قرار دهد.

ابتدای دسامبر GCLSI برای تولید ماژول های فتوولتائیک یک پایگاه تولید داشت هفی، مرکز استان آنهویی در شرق چین. با کل سرمایه گذاری 18 میلیارد یوان (تقریباً 2.75 میلیارد دلار) ، پایه تولید در چهار مرحله بین سال های 2020 و 2023 ساخته می شود. اولین تاسیسات با ظرفیت 15 گیگاوات در حال حاضر در دست ساخت است.

مطلب مرتبط  مواد جامد جدید کاربرد گسترده ای از گازهای پزشکی را فعال می کنند

وی گفت: “با راه اندازی پایه تولید بزرگ ، ویفرهای سیلیکونی 182 و 210 میلی متری با جایگزینی محصولات منسوخ ، صنعت را شکل می دهند.” اریک لو، رئیس GCLSI.

در طول، در حین GCLSI همچنین در گسترش حضور خود در صنعت از موسسات مالی متمرکز بر پروژه های دوستدار محیط زیست پشتیبانی گسترده ای دریافت کرده است.

مطلب مرتبط  برنامه Sinopec از نقاط ثابت برای کاهش و جذب فقر ، هشت کشور را در پاسخ به اهداف توسعه پایدار سازمان ملل از فقر خارج می کند برزیل - پرتغالی انگلیسی انگلیسی انگلیسی español آمریکای لاتین - español

در 23 نوامبر ، GCL ، شرکت مادر GCLSI ، توافق نامه ای با بانک ساخت چین (CCB) و مدیریت پارک توسعه اقتصادی و فناوری Xinjiang Zhundong برای توسعه یک پروژه ذخیره سازی باد و PV PV در شمال غربی چین امضا کرد.

این شرکت علاوه بر گسترش در بازار داخلی ، در بازارهای خارج از کشور نیز شتاب قوی پیدا کرده است. در سالهای اخیر ، تجارت خارج از کشور تقریبا 70 درصد از تولید خود را تشکیل داده است.

مطلب مرتبط  کسب درآمد از سایت دانلود فیلم و سریال

در حال حاضر ، این شرکت در ارائه ماژول های PV با کارایی بالا و راه حل ها برای بیش از 55 کشور و منطقه در سراسر جهان از موقعیت پیشرو برخوردار است.

که در بورس سهام شنژن شرکت ذکر شده GCLSI یک زنجیره تولید یکپارچه در صنعت PV ایجاد کرده است. نوآوری اولویت شماره یک شرکت در زمینه توسعه است و بیش از 3000 حق ثبت اختراع و حق چاپ در زمینه انرژی پاک دارد.

SOURCE جاده ابریشم شین هوا

پاسخی بگذارید