با وجود بیماری همه گیر ، ارزش بازار جهانی تصفیه آب و فاضلاب همچنان ادامه دارد

با وجود بیماری همه گیر ، ارزش بازار جهانی تصفیه آب و فاضلاب همچنان ادامه دارد

ساحل پالم ، فلوریدا، 22 اکتبر 2020 / PRNewswire / – با گذشت سالها تقاضا برای تجهیزات تصفیه آب و فاضلاب به طور قابل توجهی در حال افزایش است. صنایع مختلف مانند مواد غذایی و آشامیدنی ، مواد شیمیایی ، دارویی ، خمیر کاغذ و کاغذ ، نیرو ، فلز و معدن ، نیمه هادی ها ، منسوجات و نفت و گاز خواستار استفاده از آب تمیز هستند و بنابراین رشد بازار را در دوره پیش بینی می کنند. . سایر عوامل موثر در رشد در بازار ، مقررات سختگیرانه انتشار دولت و افزایش شهرنشینی است. انتظار می رود بازار جهانی تجهیزات تصفیه آب و فاضلاب به دلیل عواملی مانند افزایش دامنه بهره برداری و نگهداری و رشد در اقتصادهای در حال ظهور ، فرصت هایی را در دوره پیش بینی تجربه کند. رشد روزافزون جمعیت ، تحولات فناوری ، شهرنشینی سریع و رشد زیرساخت ها ، رشد این تجهیزات را در بازارهای در حال ظهور افزایش داده است. گزارشی از Meticulous Research پیش بینی کرد که انتظار می رود بازار تصفیه آب و فاضلاب به یک مقدار برسد 242.6 میلیارد دلار تا سال 2027 ، با نرخ CAGR 6.7٪ در دوره پیش بینی 2020-2027. این هفته شرکت های فعال در بازارها عبارتند از: Evoqua Water Technologies (NYSE: AQUA) ، شرکت LifeQuest World Corp. (OTCPK: LQWC) ، شرکت Xylem (NYSE: XYL) ، آب آمریکایی (NYSE: AWK) ، شرکت GFL Environment (NYSE: GFL) (TSX: GFL).

گزارش تحقیق گفت: “بیماری همه گیر COVID-19 بسیاری از اقتصادهای جهان را تحت تأثیر قرار داده است. این بیش از 100 کشور جهان را تحت تأثیر قرار داده است که بیش از 33،178،019 نفر را آلوده کرده و 998،784 را از 28 کشته است.هفتم سپتامبر 2020 (منبع: مرکز اروپایی پیشگیری و کنترل بیماری). برای كنترل شیوع این بیماری و جلوگیری از عواقب ناشی از آن ، دولتها در سراسر جهان قفلهای جزئی یا كامل را اعلام كرده اند ، كه بیشتر آنها بر بسیاری از صنایع تولیدی و خدماتی از جمله تصفیه آب و فاضلاب تأثیر می گذارد. پیش بینی می شود شیوع COVID-19 باعث کاهش سرعت سرمایه گذاری در بخش آب در سراسر جهان شود. همچنین به دلیل هزینه ایجاد اختلال ، اهمیت قابلیت اطمینان عملیاتی را افزایش داده است. بسیاری از استفاده کنندگان بزرگ آب فعالیت های خود را کوچک یا کاهش داده و منجر به کاهش تقاضای صنعتی می شوند. انتظار می رود کاهش تقاضای کاربران بزرگ صنعتی و تجاری به دلیل قفل شدن و محدودیت های سفر باعث کاهش قابل توجه درآمد آب و برق شود. یک نظرسنجی توسط گروه رهبران آب جهانی تخمین می زند که تقاضای صنعتی برای آب به دلیل COVID-19 به طور متوسط ​​27 درصد کاهش یابد. ضررهای عمیق تری در کل زنجیره تأمین آب شامل اپراتورها ، شرکت های فناوری ، پیمانکاران ، تأمین کنندگان مواد شیمیایی و مشاوران پیش بینی شده است. “

شرکت LifeQuest World Corp. (OTCPK: LQWC) خبر فوری: مشاغل مشترک بنگلادش Lifequest ، Biopipe Innovation ، اعلامیه دریافت سفارشات برای کارخانه های تصفیه فاضلاب Biopipe 18m3 / day و 100m3 / day شرکت LifeQuest World https://www.otcmarkets.com/stock/LQWC/ شرکت فرعی Biopipe Global Corp. از یک سفارش برای 18 متر3/ روز تصفیه خانه فاضلاب (“STP) از یک مجتمع مسکونی برجسته و سفارش برای 100 متر3/ روز STP برای ستاد اداره کل اطلاعات امنیت ملی ، بنگلادش.

اکرام زمان، مدیر اجرایی Biopipe Innovation ، گفت: “ما از دریافت این دو سفارش پس از مدت زمان طولانی خاموش شدن و اختلالات ناشی از Covid-19 خوشحالیم. بنگلادش ثابت شده است که از نظر اقتصادی مقاوم است و هزینه های سرمایه گذاری در زیرساخت ها همچنان قوی است اما حدود شش ماه به تأخیر می افتد. با این حال ، مشکل فاضلاب فاضلاب همچنان جدی است بنگلادش.. ما همچنان برنده پروژه های معتبر دولتی هستیم و در حال بستن چندین پروژه دیگر هستیم. که در بنگلادش، ما معتقدیم Biopipe به عنوان استاندارد طلایی راه حل های تصفیه فاضلاب بیولوژیکی فاضلاب شناخته شده است. Biopipe Innovation چندین گیاه در داخل دارد بنگلادش اکنون عملکرد مطابق انتظار انجام شده است و ما در حال آماده سازی نصب دو نیروگاه دیگر در چند هفته آینده هستیم. “

مطلب مرتبط  انرژی شمال غربی برای انتقال به نزدک

ماکس خان ، رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت Lifequest ، گفت: “ما شروع بسیار خوبی از سال 2020 داشتیم 7 میلیون دلار فروش مورد انتظار در خط لوله و تقریباً 1 میلیون دلار در سفارشاتی که به دلیل Covid-19 قفسه بندی شدند. بیشتر سفارشات ما از بخش مهمان نوازی بوده است که همچنان یک بخش بسیار چالش برانگیز است. با این حال ، بر اساس فعالیت پیشنهادی اخیر ، ما شاهد شاخه های سبز بهبود در تجارت خود هستیم. در طول تقریباً پنج ماه اختلال ، ما سرمایه گذاری خود را در زمینه مهندسی ، فروش و بازاریابی ادامه دادیم و اکنون منتظر سه ماهه چهارم نسبتاً قوی هستیم. با اولین نصب در آفریقای جنوبی تقریباً کامل و سیستمهایی که به زودی به راه می افتند اتیوپی و فیلیپین، انتظار داریم این سه کشور فروش قابل توجهی را آغاز کنند. ” اخبار بیشتر را بخوانید برای LifeQuest World در: https://www.lifequestcorp.com/news-media

سایر تحولات اخیر در بازارها عبارتند از:

شرکت GFL Environment (NYSE: GFL) (TSX: GFL) به تازگی اعلام کرده است که برای سه ماهه سوم سال 2020 سود سهام نقدی معادل 0.01 دلار آمریکا برای هر سهم رأی فرعی و سهام چند رأی شرکت اعلام کرده است. سود نقدی در ماه اکتبر پرداخت می شود 30 ، 2020 به سهامداران سابقه در پایان کار در 19 اکتبر ، 2020. این شرکت این سود را به عنوان سود واجد شرایط به معنای مالیات بر درآمد عمل کن (کانادا)

GFL ، دفتر مرکزی آن در Vaughan ، انتاریو، چهارمین بزرگترین شرکت خدمات محیطی متنوع در آمریکای شمالی است که یک خط جامع از خدمات غیر خطرناک پسماند جامد ، زیرساخت ها و اصلاح خاک و خدمات مدیریت پسماند مایع را از طریق بستر امکانات خود در سراسر کانادا و در 27 ایالت در ارائه می دهد. ایالات متحده. در سراسر سازمان خود ، GFL دارای نیروی کار بیش از 13000 کارمند است و خدمات گسترده محیطی خود را به بیش از 135000 مشتری تجاری و صنعتی و خدمات جمع آوری زباله های جامد خود را به بیش از 4 میلیون خانوار ارائه می دهد.

شرکت Xylem (NYSE: XYL) ، یک شرکت پیشرو در زمینه فناوری آب در جهان ، اخیراً اعلام کرد هیئت مدیره Xylem Inc سه ماهه چهارم سود سهام اعلام کرده است 0.26 دلار هر سهم قابل پرداخت در 3 دسامبر 2020 سهامداران ثبت شده از تاریخ 5 نوامبر 2020. Xylem یک شرکت پیشرو در زمینه فناوری آب در جهان است که به توسعه راه حل های نوآورانه برای چالش های آب جهان متعهد است.

مطلب مرتبط  بینش صنعت رنگ و روکش جهانی ، 2020-2025

Xylem (XYL) یک شرکت پیشرو در زمینه فناوری آب در جهان است که متعهد به حل چالش های مهم آب و زیرساخت ها با نوآوری در فناوری است. بیش از 16000 کارمند متنوع ما درآمد خود را تحویل دادند 5.25 میلیارد دلار در سال 2019. ما با ایجاد توانایی در مشتریان خود برای بهینه سازی مدیریت آب و منابع و کمک به جوامع بیش از 150 کشور در امنیت آب ، جهانی پایدارتر ایجاد می کنیم.

Evoqua Water Technologies (NYSE: AQUA) ، رهبر صنعت در راه حل های مهم تصفیه آب ، اخیراً اعلام کرده است که Aquapure Technologies خصوصی را در اختیار دارد سینسیناتی، آ همیلتون ، اوهایو مستقر در شرکت خدمات و تجهیزات آب. این خرید باعث تقویت بیشتر قابلیت های خدمات Evoqua در سینسیناتی ، اوهایو و منطقه اطراف شرایط معامله اعلام نشده است.

Aquapure Technologies از بازارهای تجاری و سبک صنعتی خود در خدمت است همیلتونشاخه پایه انواع محصولات و خدمات تصفیه آب از جمله یونیزاسیون ، اسمز معکوس ، نرم کننده ها و سیستم های فیلتراسیون را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.

مدیر اجرایی Evoqua گفت: “ما خوشحالیم که از Aquapure در خانواده Evoqua استقبال می کنیم.” رون کیتینگ. “برای بیش از 30 سال ، Aquapure Technologies با ارائه خدمات عالی به مشتریان و ایجاد اعتبار به عنوان یک شریک قابل اعتماد بسیار موفق بوده است.”

پنسیلوانیا آمریكا واتر ، یك شركت تابعه از آب آمریکایی (NYSE: AWK) ، اخیراً اعلام کرده است که دارایی های فاضلاب بخش شهرداری کین در شهرستان مک کین را تقریباً به دست آورده است 17.5 میلیون دلار. سیستم فاضلاب آوریتی به نزدیک به 2100 مشتری در Kane Borough و Wetmore Township خدمات رسانی می کند. رئیس جمهور آب آمریكا در پنسیلوانیا گفت: “ما بسیار خرسندیم كه یك خرید مهم دیگر را كه باعث گسترش بیشتر ردپای فاضلاب ما در منطقه ای می شود كه بیش از 100 سال است آب آشامیدنی تأمین می كنیم” مایک دوران. “این خرید یک راه حل طولانی مدت برای فاضلاب جامعه و راهی برای رفع بهتر بارهای مالی مرتبط با افزایش نیازهای زیست محیطی فراهم می کند.”

پیش بینی می شود فروش سیستم فاضلاب به شهرداری اجازه دهد بدهی فاضلاب موجود خود را از بین ببرد ، برنامه های بازنشستگی شهرداری را به طور کامل تأمین کند و در پروژه های سرمایه گذاری سرمایه گذاری کند. از امروز موثر ، هر چهار کارمند کین ، به نمایندگی از AFSCME District 85 ، Local 3603 ، اکنون کارمندان Pennsylvania American Water هستند.

سلب مسئولیت: FN Media Group LLC (FNM) ، مالک و اداره FinancialNewsMedia.com و MarketNewsUpdates.com ، ناشر شخص ثالث و ارائه دهنده خدمات انتشار اخبار است ، که اطلاعات الکترونیکی را از طریق چندین کانال رسانه آنلاین پخش می کند. FNM به هیچ وجه با هر شرکتی که در اینجا ذکر شده است وابسته نیست. FNM و شرکت های وابسته به آن یک ارائه دهنده راه حل انتشار اخبار هستند و یک کارگزار / فروشنده / تحلیلگر / مشاور ثبت شده نیستند ، هیچگونه مجوز سرمایه گذاری ندارند و ممکن است هیچگونه خرید و فروش ، پیشنهاد فروش یا پیشنهاد خرید هیچگونه تضمینی را انجام ندهند. به روزرسانی های بازار FNM ، هشدارهای خبری و نمایه های شرکتی درخواست یا توصیه برای خرید ، فروش یا نگهداری اوراق بهادار نیستند. مطالب موجود در این نسخه کاملاً اطلاعاتی است و هرگز نباید به عنوان ماده تحقیق تفسیر و تفسیر شود. به کلیه خوانندگان توصیه می شود که قبل از در نظر گرفتن سطح سرمایه گذاری در سهام ، تحقیق و دقت لازم را به تنهایی انجام دهند و با یک متخصص مالی دارای مجوز مشورت کنند. تمام مطالب موجود در این مقاله مطالب و جزئیات بازنشر شده است که قبلاً توسط شرکت های ذکر شده در این نسخه منتشر شده بود. FNM در قبال تصمیمات سرمایه گذاری توسط خوانندگان یا مشترکان خود هیچ گونه مسئولیتی ندارد. به سرمایه گذاران هشدار داده می شود که هنگام سرمایه گذاری در سهام ممکن است تمام یا بخشی از سرمایه گذاری خود را از دست بدهند. برای خدمات فعلی انجام شده FNM جبران شده است بیست و پانصد دلار برای پوشش خبری اطلاعیه های مطبوعاتی فعلی صادر شده توسط LifeQuest World Corp. توسط یک شخص ثالث غیر وابسته. FNM هیچ شرکتی از هر شرکتی را که در این نسخه نامگذاری شود ، در اختیار ندارد.

مطلب مرتبط  تجزیه و تحلیل بازار پراکسید هیدروژن جهانی

این نسخه شامل “اظهارات آینده نگرانه” به معنای بند 27A قانون اوراق بهادار سال 1933 ، با اصلاحیه ، و بخش 21E قانون مبادله اوراق بهادار سال 1934 ، به عنوان اصلاح شده است و چنین اظهارات آینده نگرانه مطابق با بندر امن ارائه می شود مفاد قانون اصلاح پرونده های دعوی در اوراق بهادار خصوصی سال 1995. “گزاره های آینده نگر” انتظارات ، برنامه ها ، نتایج یا استراتژی های آینده را توصیف می کند و به طور کلی کلماتی مانند “ممکن” ، “آینده” ، “برنامه” یا “برنامه ریزی شده” قبل از آن ارائه می شوند ، “خواهد شد” یا “باید” ، “انتظار می رود” ، “پیش بینی” ، “پیش نویس” ، “در نهایت” یا “پیش بینی”. شما هشدار می دهید که چنین اظهاراتی در معرض انبوهی از خطرات و عدم اطمینان است که می تواند باعث شود شرایط ، حوادث یا نتایج آینده با آنچه در بیانیه های آینده نگر پیش بینی شده تفاوت اساسی داشته باشد ، از جمله خطراتی که نتایج واقعی ممکن است از نظر پیش بینی شده متفاوت باشد در بیانیه های آینده نگر در نتیجه عوامل مختلف ، و سایر خطرات مشخص شده در گزارش سالانه یک شرکت در مورد فرم 10-K یا 10-KSB و سایر پرونده های ثبت شده توسط این شرکت در کمیسیون بورس و اوراق بهادار. شما باید این فاکتورها را در ارزیابی گزاره های آینده نگر که در اینجا گنجانده شده در نظر بگیرید و به بیانیه های اینچنینی اعتماد بیجا نکنید. اظهارات آینده نگر در این نسخه از تاریخ این گزارش صورت می گیرد و FNM هیچ تعهدی در قبال به روزرسانی این بیانیه ها ندارد.

اطلاعات تماس:
ایمیل تماس با رسانه: [email protected]، +1(561)325-8757

منبع Financialnewsmedia.com

پاسخی بگذارید