با وجود تصمیم کمیسیون تگزاس ، AEP با سرمایه گذاری کامل 2 میلیارد دلار در پروژه های بادی برای بهره‌مندی از مشتریان در سه ایالت ، انجام خواهد شد

با وجود تصمیم کمیسیون تگزاس ، AEP با سرمایه گذاری کامل 2 میلیارد دلار در پروژه های بادی برای بهره‌مندی از مشتریان در سه ایالت ، انجام خواهد شد

COLUMBUS ، اوهایو، 2 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – در حالی که کمیسیون خدمات عمومی تگزاس امروز تصویب برنامه شرکت برق جنوب غربی (SWEPCO) برای اضافه کردن 309 مگاوات (MW) انرژی باد برای خدمت تگزاس مشتریان ، American Electric Power (NYSE: AEP) سایر مصوبات نظارتی مورد نیاز برای به دست آوردن کل 4800 مگاوات برنامه ریزی شده را دریافت کرده است شمال مرکزی تولید باد AEP تقریباً سرمایه گذاری می کند 2 میلیارد دلار انرژی تجدید پذیر جدید را به شرکت خدمات عمومی از اوکلاهما (PSO) مشتریان و مشتریان SWEPCO در آرکانزاس و لوئیزیانا.

“ما از اینكه مشتریان SWEPCO ما وارد آن شده اند ناامید شده ایم تگزاس قادر نخواهد بود از انرژی باد کم هزینه بهره مند شود شمال مرکزی پروژه ها ارائه می دهند. ” نیکلاس K. آکینز، رئیس AEP ، رئیس جمهور و مدیر اجرایی. “مصوبات نظارتی که در آن دریافت کرده ایم آرکانزاس، لوئیزیانا، اوکلاهما و در کمیسیون تنظیم مقررات انرژی فدرال به ما اجازه می دهد تا با این کار پیش برویم شمال مرکزی پروژه های بادی در مقیاس کامل ، تقریباً مشتریان ما را در آن ایالت ها نجات می دهد 3 میلیارد دلار در طول 30 سال آینده همانطور که ما به آینده انرژی پاک انتقال می یابیم ، سرمایه گذاری ما در شمال مرکزی پروژه های بادی از توسعه اقتصادی و تجاری در جوامع ما پشتیبانی می کنند و به مشتریان ما کمک می کنند تا اهداف انرژی تجدید پذیر خود را تحقق بخشند. “

مطلب مرتبط  رونق مدیریت سرمایه در مورد نتایج نشست عمومی فوق العاده پتروپلاوسف اظهار نظر می کند

شمال مرکزی شامل سه تأسیسات تولید باد در شمال مرکزی است اوکلاهما. واحدهای عملیاتی SWEPCO و PSO AEP اعلام کردند 15 ژوئیه 2019، آنها به دنبال مصوبات نظارتی برای خرید سه پروژه بادی هستند. پیش بینی می شود این پروژه ها طی دو سال آینده به اتمام برسند.

آرکانزاس و کمیسیون های خدمات عمومی لوئیزیانا در ماه مه این پروژه ها را تصویب کردند و PSO در ماه فوریه از کمیسیون شرکت اوکلاهما تأیید کرد. کمیسیون تنظیم مقررات انرژی فدرال نیز در ماه فوریه این تصویب را تصویب کرد.

PSO 675 مگاوات از این محصول را بدست می آورد شمال مرکزی پروژه های بادی برای خدمت به مشتریان خود در اوکلاهما. آرکانزاس و لوئیزیانا در صورت عدم تصویب دولت دیگری ، كمسیون ها گزینه هایی را برای افزایش میزان تخصیص انرژی باد به تصویب می رسانند. با استفاده از این گزینه ها ، 464 مگاوات تخمین زده می شود لوئیزیانا و 268 مگاوات به آرکانزاس، در حالی که مشتریان عمده فروشی از 78 مگاوات برای کل 810 مگاوات که به مشتریان SWEPCO خدمت می کنند ، سود خواهند برد.

مطلب مرتبط  TransAlta سود سهام را اعلام می کند

AEP سرمایه گذاری های قابل توجهی را در زمینه انرژی تجدید پذیر برای خدمت به مشتریان خود انجام می دهد. برنامه های تنظیم شده منابع یکپارچه شرکت نیاز به اضافه شدن بیش از 8000 مگاوات باد و خورشیدی از جمله دارد شمال مرکزیو 1600 مگاوات گاز طبیعی بین سالهای 2020 تا 2030.

انرژی الکتریکی آمریکایی ، مستقر در کلمبوس ، اوهایوما در ساخت زیرساخت انرژی هوشمندانه و ارائه فناوری های جدید و راه حل های انرژی سفارشی به مشتریان متمرکز شده ایم. تقریباً 17400 کارمند AEP بزرگترین سیستم انتقال برق کشور و بیش از 221،000 مایل خطوط توزیع را برای حفظ و انتقال انرژی ایمن و قابل اعتماد به نزدیک به 5.5 میلیون مشتری تنظیم شده در 11 ایالت کار می کنند. AEP همچنین یکی از بزرگترین تولیدکنندگان برق کشور است که تقریباً 31،000 مگاوات ظرفیت تولید متنوع دارد ، از جمله بیش از 5،200 مگاوات انرژی تجدید پذیر. خانواده شرکت های AEP شامل خدمات AEP Ohio ، AEP Texas ، Appalachian Power (در ویرجینیا و ویرجینیای غربی) ، AEP Appalachian Power (در تنسی) ، ایندیانا میشیگان پاور ، کنتاکی پاور ، شرکت خدمات عمومی از اوکلاهما، و شرکت برق جنوب غربی (در آرکانزاس، لوئیزیانا، شرق تگزاس و تگزاس پاناندل) AEP همچنین دارای AEP Energy ، AEP Energy Partners ، AEP OnSite Partners و AEP تجدید پذیر ، که ارائه راه حل های رقابتی انرژی نوآورانه در سراسر کشور است. برای اطلاعات بیشتر به سایت aep.com مراجعه کنید.

مطلب مرتبط  MPLX LP برای اعلام نتایج مالی سه ماهه دوم سال 2020 در 3 آگوست


منبع انرژی الکتریکی آمریکا

لینک های مربوطه

www.aep.com

پاسخی بگذارید