بخش انرژی خورشیدی چین برای رشد سریع در برابر هدف خنثی کربن خود بهره مند شود

بخش انرژی خورشیدی چین برای رشد سریع در برابر هدف خنثی کربن خود بهره مند شود

“برای رسیدن به هدف خود از خنثی سازی کربن ، ساختار انرژی چین باید دستخوش تغییرات اساسی شود ، به این معنی که سهم مخلوط انرژی اولیه انرژی اختصاص یافته به سوخت های فسیلی باید بطور قابل توجهی کاهش یابد ، در حالی که سهم ژو دادی ، نایب رئیس انجمن تحقیقات انرژی چین ، به اجلاس توسعه انرژی جدید فتوولتائیک جینتان گفت ، قرار است به انرژی های تجدیدپذیر ، مانند انرژی خورشیدی و بادی ، به سرعت رشد کند. “

لیو ییانگ ، دبیر امور خارجه گفت: “چین باید به سرعت سهم مصرف اولیه انرژی خود را که به سوخت های غیر فسیلی اختصاص داده می شود افزایش دهد تا به هدف خود در مورد خنثی سازی کربن از جمله ترویج کربن زدایی در بخش تولید برق دست یابد.” معاون کل انجمن صنایع فتوولتائیک چین.

مطلب مرتبط  InventHelp Inventor دستگاهی را برای جلوگیری از مهر و موم از قایق ها و اسکله ها ارائه می دهد (FRO-781)

باز هم طبق لیو ییانگ ، در این منظر ، انرژی های تجدید پذیر مانند انرژی خورشیدی و انرژی باد در آینده رشد سریع تری را تجربه خواهند کرد. این پیش بینی می کند که تاسیسات جدید در چین از سال 2021 تا 2025 بیش از 65 گیگاوات انرژی خورشیدی در سال تولید کند.

طبق اداره ملی انرژی چین ، نیروگاه های فتوولتائیک متصل به شبکه با در نظر گرفتن برابری قیمت ، در سال 2020 تا 33.1 میلیون کیلووات انرژی تولید می کنند.

مطلب مرتبط  تأثیر آتش سوزی در Boliden Kevitsa

همانطور که چین برای تقویت تحول انرژی ، پروژه های باد یارانه ای و پروژه های فتوولتائیک بدون یارانه را توسعه می دهد ، بخش انرژی خورشیدی این کشور وارد دوره برابری قیمت می شود. با شبکه در طول 14ه شی پنجل گفت: دوره برنامه پنج ساله. همكار تحقيقاتي در مركز انرژي تجديد پذير چين تحت نظر م ofسسه تحقيقات انرژي كميسيون توسعه و اصلاحات ملي.

طبق گفته شی جینگلی ، با توجه به اینکه فناوری های کارآمد و کم هزینه هزینه ها عامل اصلی توسعه در بخش هستند.

در این اجلاس ، سرویس اطلاعات اقتصادی چین (CEIS) ، یکی از شرکت های تابعه خبرگزاری شینهوا ، گزارش سالانه خود را در مورد توسعه بخش انرژی فتوولتائیک چین منتشر کرد که بر اساس آن انرژی خورشیدی تبدیل خواهد شد انرژی رقابتی در ترکیب انرژی اولیه چین.

مطلب مرتبط  ACLIM8's Elite Adventurer Tool ، COMBAR PRO ، در Raised by Wolves ، یک سریال علمی تخیلی سریال سازی شده از استاد داستان نویس و فیلمساز ریدلی اسکات ، به نمایش در آمده است.

جینتان ، یکی از پایگاههای پررونق انرژی خورشیدی چین ، تعداد زیادی شرکت در این بخش را با درآمد سالانه بیش از یک میلیارد یوان جذب کرده است و کل زنجیره تولید بخش انرژی فتوولتائیک. در سال 2019 ، درآمد بخش انرژی خورشیدی در جینتان نزدیک به 30 میلیارد یوان بود.

پیوند به مقاله اصلی: https://fa.imsilkroad.com/p/317012.html

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1318763/XINHUA_SILK_ROAD.jpg

SOURCE جاده ابریشم شین هوا

پاسخی بگذارید