بخش خورشیدی چین باید در میان یک هدف خنثی از کربن رشد سریع تری داشته باشد

بخش خورشیدی چین باید در میان یک هدف خنثی از کربن رشد سریع تری داشته باشد

برای رسیدن به هدف خنثی سازی کربن ، ساختار انرژی از چین وی گفت ، با کاهش شدید سهم انرژی فسیلی در مخلوط انرژی اولیه ، دستخوش تغییرات اساسی خواهد شد ، در حالی که سهم انرژی های تجدید پذیر ، مانند انرژی خورشیدی و بادی ، با شتاب بیشتری رشد می کند. ژو دادی، نایب رئیس انجمن تحقیقات انرژی از چین، در جریان اجلاس توسعه انرژی فتوولتائیک جدید جینتان.

“THE چین انتظار می رود به سرعت سهم انرژی غیر فسیلی را در مصرف انرژی اولیه خود گسترش دهد تا به کربن خنثی برسد چین.

با توجه به انتظارات ، انرژی های تجدیدپذیر ، مانند خورشیدی و بادی ، در آینده رشد سریع تری خواهند داشت ، لیو با پیش بینی اینکه پروژه های جدید خورشیدی نصب شده در چین از سال 2021 تا 2025 به بیش از 65 گیگاوات در سال خواهد رسید.

مطلب مرتبط  دانلود قسمت 34 سریال دل

طبق گفته اداره ملی انرژی ملی در سال 2020 ، انرژی فتوولتائیک نصب شده متصل به شبکه با برابری قیمت به 33.1 میلیون کیلووات خواهد رسید. چین.

به عنوان چین شی جینگلی ، محقق در مرکز انرژی های تجدیدپذیر چین ، گفت: پروژه های فاقد یارانه باد و فتوولتائیک برای تحریک انرژی ، بخش خورشیدی کشور در مرحله چهاردهم برنامه پنج ساله وارد دوره برابری قیمت شبکه می شود. انرژی تجدید پذیر از چین) تحت م Instituteسسه تحقیقات انرژی کمیسیون توسعه و اصلاحات ملی.

مطلب مرتبط  شرکت Algonquin Power & Utilities Corp. برنامه عدالت At-The-Market را دوباره برقرار کرد

پیش بینی می شود تنظیم کننده ها سیاست هایی را برای کمک به ارتقا technological فن آوری و کاهش هزینه های بخش خورشیدی در نظر بگیرند ، زیرا فناوری کارآمد و کم هزینه بزرگترین عامل توسعه بخش هستند.

در این اجلاس ، خدمات اطلاعات اقتصادی از چین، یک شرکت تابعه از خبرگزاری شینهوا ، گزارش سالانه توسعه بخش فتوولتائیک خود را از چین، که انتظار دارد بخش خورشیدی به یک انرژی رقابتی در ترکیب انرژی اولیه شرکت تبدیل شود چین.

Jintan ، یکی از پایه های چین به سرعت در حال رشد است ، تعداد زیادی از شرکتهای انرژی خورشیدی را جذب کرده است ، که هر کدام درآمد سالانه بیش از یک میلیارد یوان دارند و کل زنجیره بخش فتوولتائیک را پوشش می دهد. در سال 2019 ، درآمد تجاری از بخش خورشیدی در جینتان حدود 30 میلیارد یوان بود.

مطلب مرتبط  سیگنال فدرال برای میزبانی کنفرانس درآمد سه ماهه سوم در تاریخ 29 اکتبر 2020

لینک اصلی: https://fa.imsilkroad.com/p/317012.html

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1318969/XINHUA_SILK_ROAD.jpg

SOURCE جاده ابریشم شین هوا

SOURCE جاده ابریشم شین هوا

پاسخی بگذارید