برای توسعه پروژه بزرگ هیدروژن سبز و زنجیره ارزش فناوری هیدروژن در اسپانیا با Iberdrola وارد تفاهم نامه می شود

برای توسعه پروژه بزرگ هیدروژن سبز و زنجیره ارزش فناوری هیدروژن در اسپانیا با Iberdrola وارد تفاهم نامه می شود

اسلو، نروژ، 18 نوامبر 2020 / PRNewswire / – الکترولیزر هیدروژن Nel ، یک بخش از Nel ASA (Nel ، OSE: NEL) ، امروز با Iberdrola با هدف همکاری در توسعه کارخانه تولید هیدروژن سبز با ظرفیت بیش از 200 مگاوات در اسپانیا تا سال 2023. به عنوان بخشی از این تفاهم نامه ، Iberdrola و Nel همچنین قصد دارند به طور مشترک یک زنجیره ارزش فناوری هیدروژن سبز را در اسپانیا.

“ما افتخار می کنیم که Iberdrola می خواهد در پروژه های الکترولیزر در مقیاس 100 مگاوات و فراتر از آن با ما همکاری نزدیکتر داشته باشد. همانطور که Iberdrola در گذشته با موفقیت به تحولات صنعت باد کمک کرد ، آنها اکنون نیز در هیدروژن همان کار را انجام می دهند. به دست آوردن قابلیت دید در حجم قابل توجهی از برداشت ، و کار با هم بر روی زنجیره ارزش از طریق افزایش ، به طور گسترده ای در کاهش هزینه های کلی کمک خواهد کرد. Iberdrola و Fertiberia همان هدف را با Nel دارند ، یعنی اینکه هیدروژن سبز را با هیدروژن فسیلی رقابت دهیم ، این همکاری را یک گام محکم در جهت موفقیت دقیقاً در این امر بدانید ، “می گوید Jon André Løkke ، مدیر عامل شرکت Nel.

مطلب مرتبط  Pampa Energía نتایج مربوط به سه ماهه منتهی به 31 مارس 2020 را اعلام کرد

در اوایل ماه نوامبر ، Iberdrola ، یکی از بزرگترین شرکتهای برق در جهان ، از برنامه های تولید کننده کود پیشرو در جهان Fertiberia برای توسعه یک پروژه هیدروژن سبز 800 مگاواتی برای تولید آمونیاک سبز خبر داد. اندکی پس از آن ، Nel و Iberdrola اعلام کردند که Nel شریک ارجح برای تحویل تاسیسات الکترولیز PEM 20 مگاواتی در Puertollano خواهد بود ، اسپانیا.

“این طرح تولید هیدروژن سبز را در ایران تسریع می کند اسپانیا و ایجاد یک صنعت جدید ، ساخت سیستم های الکترولیزر ، با پتانسیل رشد بالا. ما همچنان در برنامه بلند پروازانه خود برای پیشرفت پیشرفت می کنیم اسپانیا و اروپا در خط مقدم جهانی این فناوری با کاهش وابستگی به انرژی و مصرف سوخت های فسیلی در حالی که احیای اقتصادی و اجتماعی کشور را موجب می شود ، “می گوید ایگناسیو گالان ، رئیس و مدیر عامل شرکت Iberdrola.

مطلب مرتبط  InventHelp Inventor یک دستگاه سیستم هشدار (MTN-2798) توسعه می دهد

طرفین این پروژه و همچنین بحث های استراتژیک را بلافاصله با هدف استقرار بیش از 200 مگاوات الکترولیزر در سال 2023 ، پس از شروع کار نیروگاه 20 مگاواتی در سال 2021 ، آغاز خواهند کرد.

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید:

Jon André Løkke ، مدیر عامل ، +47 907 44 949

Kjell Christian Bjørnsen ، مدیر مالی ، +47 917 02 097

درباره Nel ASA | www.nelhydrogen.com

Nel یک شرکت هیدروژنی اختصاصی و جهانی است که راه حل های بهینه برای تولید ، ذخیره و توزیع هیدروژن از انرژی های تجدیدپذیر ارائه می دهد. ما با استفاده از فناوری پیشرو هیدروژن به صنایع ، انرژی و شرکت های گاز خدمات می دهیم. ریشه های ما به سال 1927 برمی گردد و از آن زمان ، ما تاریخ افتخار توسعه و بهبود مستمر فن آوری های هیدروژن را داشته ایم. امروزه ، راه حل های ما کل زنجیره ارزش را پوشش می دهد: از فن آوری های تولید هیدروژن گرفته تا ایستگاه های سوخت هیدروژن ، امکان انتقال صنایع به هیدروژن سبز و تأمین وسایل نقلیه الکتریکی سلول سوختی با همان سوخت سریع و برد طولانی مانند وسایل نقلیه با سوخت فسیلی – بدون انتشار .

مطلب مرتبط  محصولات هوایی ، ACWA Power و NEOM قراردادی 5 میلیارد دلاری برای واحد تولید انرژی تجدید پذیر NEOM برای تولید و صادرات هیدروژن سبز به بازارهای جهانی امضاء کرده اند برزیل - Português español فارسی English English انگلیسی انگلیسی آمریکای لاتین - español

این اطلاعات توسط Cision http://news.cision.com برای شما آورده شده است

https://news.cision.com/nel-asa/r/nel-asa–enters-into-in-ou-mou- با -iberdrola- به-توسعه-مقیاس-بزرگ-سبز-پروژه-هیدروژن-و-هیدروژن ، c3239785

فایلهای زیر برای دانلود در دسترس هستند:

منبع NEL ASA

پاسخی بگذارید