برای دستیابی به سیستمهای انرژی پاک Post-COVID-19 به همکاری جهانی نیاز است

برای دستیابی به سیستمهای انرژی پاک Post-COVID-19 به همکاری جهانی نیاز است

پالو آلتو ، کالیفرنیا.، 16 اکتبر 2020 / PRNewswire / – مدیرعامل موسسه تحقیقات نیروی برق (EPRI) مایک هاوارد این هفته به رهبران انرژی جهانی گفت كه انتشار و مصرف كربن كاهش یافته در طی همه گیرى ، حركتی را برای سیستم انرژی یكپارچه فراهم می كند كه توسط فن آوری جدید پشتیبانی می شود و از طریق منابع مختلف انرژی تمیز تأمین می شود.

در یک نشست مجازی که این هفته به میزبانی سفارت ایران برگزار شد ایتالیا که در ایالت واشنگتن.، هوارد به سفیر ایتالیا در ایالات متحده گفت ، آرماندو واریچیو، “ما یک چالش فوق العاده پیش روی خود داریم. ما باید در سطح جهانی ، به صورت مشترک و با احساس فوریت کار کنیم.”

سایر شرکت کنندگان شامل: سالی بنسون، مدیر انستیتوی انرژی استنفورد Precourt ؛ رابرت آرمسترانگ، مدیر طرح انرژی MIT ؛ مارکو مارگری، معاون ارشد ENI در روابط بین الملل ؛ و انریکو ویال، مدیر آمریکای شمالی Enel.

این بحث توسط تعدیل شد راشل فرازین، خبرنگار روزنامه هیل.

در طی این جلسه ، سخنرانان چالش های مطرح شده توسط اصطلاحات سه بعدی را بررسی کردند: کربن زدایی ، تمرکززدایی و دیجیتال سازی تولید ، توزیع و مصرف انرژی در جهان پس از COVID.

مطلب مرتبط  Obsidian Energy اعلام کرد که امکان تسهیلات اعتبار سندیکای ما را دارد

هوارد گفت: “چیزی که همه گیری نشان داده این است که ما می توانیم پذیرش فناوری های جدید را تسریع کنیم – و EPRI در مرکز این انتقال است.” “فن آوری های دیجیتال – همراه با پیشرفت در هوش مصنوعی – به ما کمک می کند تا راه هایی برای درک بهتر داده ها و استفاده از آنها برای تأمین م effectivelyثرتر نیازهای انرژی پیدا کنیم.”

ایجاد انگیزه در تولید گازهای گلخانه ای کمتر و دستیابی به خنثی سازی کربن تا سال 2050 موضوعی است که سفیر واریچیو گفت در جریان کنفرانس تغییرات آب و هوایی سازمان ملل متحد اصلی خواهد بود. (COP26) که در اسکاتلند نوامبر آینده

هوارد به سفیر واریچیو و سهامداران گفت که اقتصاد – در بخشهای مختلف – در یک دوره زمانی که در غیر این صورت سالها به طول انجامیده است ، از عملیات آنالوگ به دیجیتال مجازی متمرکز شده است. فناوری و نوآوری از تداوم عملکردهای تجاری پشتیبانی می کنند.

مطلب مرتبط  Zoomlion مونتاژ دوشیزگان بیل مکانیکی هوشمند را در شهر صنعتی هوشمند Zoomlion جشن می گیرد

سفیر واریچیو در بیانیه ای سخنان هوارد را تکرار کرد. وی گفت اینها “اهدافی است که ایتالیا در طول سال 2021 ، هم در چارچوب ریاست G20 و هم در ، تمرکز خواهد کرد COP26 ریاست مشترک

سفیر گفت ، “در این زمینه نیز ایتالیا و ایالات متحده آمریکا می تواند به لطف سرمایه گذاری های انجام شده توسط بخش خصوصی در توسعه فن آوری های پاک و کار مراکز تحقیقاتی ، دانشگاه ها و موسسات متعدد در دو طرف اقیانوس ، سهم تعیین کننده ای داشته باشد. “

هوارد گفت: “برای موفقیت در جهانی پس از همه گیر شدن ، ما باید تنوع را بپذیریم و از آن نیرو بگیریم. این تنوع باید توسط مردان و زنان فداکار آینده انرژی ما و منابع ما برای تأمین آینده فردا منعکس شود. نیازهای انرژی. “

هاوارد ادامه داد: “ایجاد یک سیستم انرژی دیجیتالی و بهم پیوسته تر ، یک قطعه است.” “کشورها و شرکت ها باید به زیرساخت های ایمن اعتماد کنند.”

هوارد گفت: “امنیت سایبری منطقه ای است که صنعت برق در آن بسیار متمرکز شده است و با هم همکاری می کنند تا از بالا به پایین سیستم تا حد ممکن ایمن باشد”. “شما باید به طور مداوم بر روی آن متمرکز باشید.”

مطلب مرتبط  بازار جهانی روان کننده ها تا سال 2030

درباره EPRI

انستیتوی تحقیقات نیروی برق ، شرکت (EPRI ، www.epri.com) تحقیق و توسعه مربوط به تولید ، تحویل و استفاده از برق را برای منافع عموم مردم انجام می دهد. EPRI یک سازمان غیرانتفاعی مستقل ، دانشمندان و مهندسان و متخصصان دانشگاه و صنعت خود را برای کمک به رفع چالش های برق از جمله قابلیت اطمینان ، کارایی ، مقرون به صرفه ، بهداشت ، ایمنی و محیط زیست گرد هم آورده است. اعضای EPRI 90٪ از برق تولید شده و تحویل شده را نشان می دهد ایالات متحده با مشارکت بین المللی به 40 کشور گسترش یافته است. دفاتر و آزمایشگاه های اصلی EPRI در این کشور حضور دارند پالو آلتو ، کالیفرنیا.؛ شارلوت ، نی سی؛ ناکسویل ، تن.؛ دالاس، تگزاس؛ لنوکس ، ماس.؛ و ایالت واشنگتن.

مخاطب:

دیپکا باهمانی
مدیر روابط خارجی و ارتباطات
202-321-3337
[email protected]

SOURCE موسسه تحقیقات برق الکتریکی

لینک های مربوطه

http://www.epri.com

پاسخی بگذارید