برای پیش بینی تقاضای AI-Powered با شل همراه باشید

برای پیش بینی تقاضای AI-Powered با شل همراه باشید

هوستون، 26 آگوست 2020 / PRNewswire / – ایننواتس ، یک نرم افزار برتر انرژی نرم افزاری به عنوان یک سرویس (SaaS) که به ارائه دهندگان برق کمک می کند تا تجارت خود را با استفاده از هوش مصنوعی (AI) امکان پیش بینی و تجزیه و تحلیل داده های مشتری محور ، بهینه سازی و دگرگون کنند ، امروز انتخاب خود را توسط Shell Energy اروپا اعلام کرد. محدود به ارائه راه حل های پیش بینی تقاضا با هوش مصنوعی ، در خدمت نمونه کارها شمال اروپا شل.

به عنوان یک منبع اصلی انرژی و شرکت کننده در تولید گازهای گلخانه ای ، شرکت Shell Energy Europe برای تسهیل در مدیریت عرضه و ارائه بینش های اضافی در مورد ردپای کربن مشتریان خود ، به تجزیه و تحلیل تقاضای ایننواتس و ماژول های پیش بینی محصول کمک می کند تا به آنها در رسیدن به اهداف پایداری خود کمک کند. پلتفرم ایننواتس ، تجزیه و تحلیل انرژی مشتری محور و بینش های ناشی از مدیریت میلیون ها متر در سرتاسر جهان را ارائه می دهد ، تا پیش بینی های دقیق تقاضا از پایین به بالا و به طور چشمگیر بهره وری خرید انرژی را بهبود بخشد.

مطلب مرتبط  Surge Copper توافقنامه گزینه ای را برای به دست آوردن 70٪ سهام پروژه Berg از Centerra Gold Inc امضا کرد.

توافق نامه خدمات به عنوان مهمترین نقطه عطف به عنوان Innowatts به گسترش خود ادامه می دهد اروپا. از زمان شروع عملیات اروپایی خود در جولای 2019، اینوواتس با Shell Energy Europe و سایر ارائه دهندگان اصلی انرژی منطقه ای برای بهینه سازی هزینه های مدیریت تأمین ، تقویت برنامه ریزی شبکه برای سناریوهای مختلف برق ، و ارائه خدمات شخصی و ارزش افزوده به مصرف کنندگان نهایی خود ، همکاری کرده است.

مطلب مرتبط  Garibaldi Drill Deepest Nickel-مس هنوز در E&L

اروپا اولویت برای ایننواتس است. ما مفتخریم که از زمان سری A خود با Shell Ventures همکاری کردیم. ” دیو بوندیمدیر ارشد فناوری و مدیر کل اروپا در ایننواتس. “پلت فرم ساس ما با هوش مصنوعی Saas می تواند سرعت بخشیدن به انتقال به مصرف انرژی پاک به روشی پایدار از نظر اقتصادی ، با اطلاعات مبتنی بر داده های سازگار با نیازهای در حال تحول انرژی ارائه دهندگان سازگار باشد.”

درباره ایننواتس
Innowatts یک سکوی برجسته انرژی SaaS است که از بهترین مهارت های مصنوعی در کلاس برای کمک به ارائه دهندگان برق برای باز کردن فرصت های شبکه لبه ، افزایش ارزش مشتری و تسریع در انتقال به راه حل های انرژی پایدار استفاده می کند. پلتفرم ایننوات از بینش بیش از 40 میلیون متر بهره می برد و تحلیلی از انرژی مشتری محور را در زمان واقعی و با دقت بی سابقه ارائه می دهد. با مشتری و عملیات در سراسر قاره آمریکا ، اروپا و آسیا، ایننواتس یک رهبر جهانی است و به ارائه دهندگان انرژی این امکان را می دهد تا واقعاً مشتری متمرکز شوند و از قدرت داده ها برای تحول در مشاغل خود به طور کامل استفاده کنند. برای اطلاعات بیشتر لطفا مراجعه کنید به www.innowatts.com.

مطلب مرتبط  جورجیا پاور نکات ایمنی در مورد آب و قایقرانی را برای تعطیلات آخر هفته روز به اشتراک می گذارد

تماس با رسانه:
دیوید وامسلی
415-259-9104
[email protected]

SOURCE Innowatts LLC

لینک های مربوطه

https://www.innowatts.com

پاسخی بگذارید