برد هنستابل در شناخت رهبری آزمایشگاه های خطی به عنوان مدیرعامل برتر سال 2020 معرفی شد

برد هنستابل در شناخت رهبری آزمایشگاه های خطی به عنوان مدیرعامل برتر سال 2020 معرفی شد

Fort Worth Business Press Hunstable را به عنوان مدیرعامل برتر هم برای رهبری خود و هم برای توسعه موتور تحرک الکترونیکی M200 با گشتاور بالا انتخاب کرده است ، که توسط انتشارات به عنوان یک نقطه عطف برجسته برای یک شرکت معرفی شده است. فورت ورثشرکتی مبتنی بر توان جهانی.

Hunstable گفت: “این جایزه به کل تیم ما تعلق دارد.” “اول ، نوآوری ذاتی در موتور انقلابی HET ما مدیون پدر من و CTO ما است ، فرد هونستابل، که فناوری به بزرگی هر پیشرفت عمده باتری و اولین طراحی جدید موتور الکتریکی در یک قرن گذشته را توسعه داده است. ثانیا ، مهندسان و تیم های تحقیق و توسعه ما بازیگران باورنکردنی هستند و عامل اصلی موفقیت ما با موتور جدید خود هستند. به عنوان شرکتی که در آن سرمایه گذاری می کند فورت ورث و معتقد است که این شهر به عنوان مرکز انرژی 2.0 است ، ما از قدردانی از Fort Worth Business Press قدردانی می کنیم. “

مطلب مرتبط  Polin Waterparks اولین جایزه مجازی خود را همیشه جشن می گیرد

تولید موتور جدید سری 200 آزمایشگاه های خطی ، که 100 درصد در کشور طراحی و مونتاژ می شود ایالات متحده آمریکا.، از فناوری پیشگامانه HET آزمایشگاههای خطی با تولید حداکثر دو برابر گشتاور موتور رقیب – یا همان گشتاور در نصف اندازه استفاده می کند. نوآوری طراحی HET از آزمایشگاه های خطی مبتنی بر دستیابی به موفقیت روتورهای شار محوری دوگانه و شار شعاعی دوتایی است که دارای نشت شار نزدیک به صفر است. سری 200 جدید دارای برنامه های تحرک الکترونیکی از جمله دوچرخه های الکترونیکی ، گاری های گلف ، اسکوترهای الکترونیکی و هواپیماهای بدون سرنشین ، و همچنین HVAC ، پمپ های صنعتی و تسمه های نقاله استفاده می شود ، و در سال های آینده به EV (وسیله نقلیه الکتریکی) و برنامه های ژنراتور.

Hunstable قبلاً مدیرعامل Ustream ، یک سرویس پیشگام پخش مستقیم ویدئو که در سال 2016 برای IBM به IBM فروخته شد ، تاسیس و به عنوان مدیر عامل آن فعالیت می کرد. 150 میلیون دلار. او فارغ التحصیل دانشگاه است آکادمی نظامی ایالات متحده در وست پوینت و دارای مدرک MBA از The دانشگاه ایالتی اوهایو. وی به عنوان یک رهبر جوان با نفوذ در “40 زیر 40 سال” در سانفرانسیسکو بیزینس تایمز مورد تقدیر قرار گرفت ، توسط هالیوود ریپورتر در میان 50 “بازیکن قدرت دیجیتال” قرار گرفت و همچنین به عنوان انجمن تولید کنندگان واریته از دیجیتال 25 آمریكا مورد تجلیل قرار گرفت: مبتکران و تولیدکنندگان. در سال 2017 نیز The دریافت کرد دانشگاه ایالتی اوهایو کالج فیشر جایزه فارغ التحصیلان کارآفرین تجاری و نوآوری.

مطلب مرتبط  LONGi اولین سفارش تأمین 103 مگاواتی برای ماژول Hi-MO 5 جدید خود را امضا می کند

برای اطلاعات بیشتر در مورد آزمایشگاه های خطی مراجعه کنید linearlabsinc.com.

درباره آزمایشگاه های خطی ، شرکت
آزمایشگاه های خطی Linear Labs ، یک شرکت انرژی هوشمند مستقر در ایالات متحده ، با بالاترین گشتاور و کارآیی سیستم موتور الکتریکی که تاکنون طراحی شده است ، در حال تولید است که با تعریف جدیدی از تحرک ، کاربردهای صنعتی ، تهویه مطبوع و برنامه های رباتیک ، دوره جدیدی از استفاده هوشمندانه از انرژی را آغاز می کند. موتورهای Linear Labs برای دستیابی به بازدهی فوق العاده بالا با دستیابی به موفقیت های ثبت شده طراحی شده اند که منجر به دو برابر شدن گشتاور موتورهای رقابتی ، افزایش برد و کاهش قابل توجه مصرف برق می شود.

مطلب مرتبط  Suntech ، بهترین عملکرد در امتیاز سنجی قابل اطمینان ماژول DNV · GL / PVEL 2020 PV

موتورهای الکتریکی هوشمند این شرکت با IOT متصل به نرم افزار هوشمندی یادگیری ماشین هستند و دارای اولین انتقال الکتریکی در جهان هستند که می تواند برای تغییر شرایط در زمان واقعی تنظیم شود ، زیرا تنظیمات موتور بر اساس نیازهای کاربردی و کاربردی تنظیم می شود.

SOURCE Linear Labs Inc

لینک های مربوطه

https://www.linearlabsinc.com

پاسخی بگذارید