برق برای فناوری مدرن در یک محیط پویا

برق برای فناوری مدرن در یک محیط پویا

همه گیری امسال اقتصاد جهانی و زندگی مردم را به چالش می کشد. کار در دفتر خانه ، جلسات آنلاین و آموزش از راه دور اکنون زندگی روزمره ما را شکل می دهد. این امر تقاضا برای دستگاهها و سیستمهای شبکه و همچنین منابع انرژی مطمئن را افزایش می دهد.

COVID-19 تأثیر مستقیم بر مراقبت های بهداشتی دارد. هواکش ها ، متمرکز کننده های اکسیژن و دستگاه های رطوبت رسانی گاز تنفسی به یک منبع تأمین انرژی دائمی ، پایدار و بدون وقفه بستگی دارد.

بیماری همه گیر فشار بیشتری را بر سیستم های فعلی تأمین انرژی موجود در بیمارستان ها وارد می کند. بسیاری از کلینیک ها به حداکثر ظرفیت خود رسیده اند – یا قبلاً از این حد نیز فراتر رفته اند. با افزایش تعداد بیماران ، دستگاهها و سیستمهای پزشکی بیشتری به شبکه متصل می شوند.

مطلب مرتبط  InventHelp Inventor طراحی اصلاح شده ای را برای استفاده در صنعت برق ایجاد می کند (TRO-309)

اما این بار فقط برای بیمارستان ها در حال افزایش نیست. همچنین در بین تولیدکنندگان – با افزایش نیاز به تجهیزات پزشکی – کمبود نیرو وجود دارد. بسیاری از کارخانه ها در حال تسریع در اتوماسیون تولید هستند ، که به طور فزاینده ای به سیستم های تامین انرژی قابل اعتماد نیاز دارند.

منبع تغذیه پایدار و سازگار: برای سیستم های پزشکی حیاتی ضروری است

این در مورد دستگاههایی است که در مراقبتهای شدید استفاده می شود. APD سیستم های ویژه یون لیتیوم (یون لیتیوم) را برای منبع تغذیه بدون وقفه توسعه داده است. آنها جایگزین سیستم های معمولی می شوند که هنوز با باتری های اسید سرب کار می کنند. این مزایای بی شماری برای مراقبت دارد.

مطلب مرتبط  Trina Solar TrinaPro Mega ، یک راه حل PV هوشمند با قدرت فوق العاده بالا را ارائه می دهد

منبع تغذیه بدون وقفه با باتری های لیتیوم یون چگالی انرژی دو برابر را ارائه می دهد. عمر این سیستم ها دو برابر بیشتر است اما از باتری های اسید سرب کوچکتر و سبک ترند. علاوه بر این ، آنها هزینه های نگهداری و قطعات یدکی را به شدت کاهش می دهند. قیمت فناوری در سالهای اخیر به میزان قابل توجهی کاهش یافته است. در سیستم های یون لیتیوم برای تأمین برق بدون وقفه ، APD فقط از اجزای محافظ درجه یک استفاده می کند که دقیق ترین مقررات را رعایت می کنند.

دستگاه های برق آسیایی (APD) از سال 1994 تاکنون پیشگام بازار سیستم های قدرت است. این شرکت دارای یک بخش تحقیق و توسعه کلاس جهانی است و محصولات و خدمات پیشرو را ارائه می دهد. محصولات فعلی شامل منابع تغذیه ، منبع تغذیه بدون وقفه و اینورتر خورشیدی است.

مطلب مرتبط  Ascend افزایش قیمت مواد میانی را اعلام کرد

درباره APD:

به عنوان یک شریک با کارایی بالا و قابل اعتماد ، شرکت آسیایی پاور دیوایس راه حل هایی برای کاربردهای پزشکی ایجاد می کند. به لطف سالها تجربه در صنعت ، تولید کننده دقیقاً می داند بازار چه می طلبد. APD جامع ترین سیستم تأمین انرژی را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. با این کار ، APD همیشه چالش های خاص مشتری و همچنین الزامات مربوط به تنوع و امنیت بالای دستگاه ها را در ذهن خود نگه می دارد. هنگامی که عملکرد یک عامل حیاتی باشد ، APD انتخاب درستی است.

اطلاعات بیشتر در وب سایت رسمی در: https://www.apd.com.tw/en

عکس: https://mma.prnewswire.com/media/1339504/APD_Medical_Power_Supply.jpg

لینک های مربوطه

https://www.apd.com.tw/

SOURCE دستگاههای قدرت آسیایی (APD)

پاسخی بگذارید