برق بیش از 97٪ از مشتریان برق جورجیا تحت تأثیر طوفان زتا قرار گرفت

برق بیش از 97٪ از مشتریان برق جورجیا تحت تأثیر طوفان زتا قرار گرفت

آتلانتا، 1 نوامبر 2020 / PRNewswire / – از همان زمان 5:30 بعد از ظهر. امروز ، جورجیا پاور توان خود را به بیش از 97٪ از مشتریان ، تقریبا 798،000 ، تحت تأثیر طوفان زتا ، بازگردانده است. علاوه بر خدمه جورجیا پاور ، این شرکت پرسنل پیمانکاری از تاسیسات خارج از کشور دارد که به طور شبانه روزی با تیم های شرکت کار می کنند تا برق را به مشتریان تحت تأثیر باقی مانده که قادر به دریافت خدمات الکتریکی هستند ، برگرداند.

این شرکت با هم ، بیش از 4000 پرسنل دارد که در کمترین زمان ممکن با خیال راحت و سریع کار می کنند تا برق را به حدود 10 هزار مشتری بی برق از زمان فعلی بازگردانند. 5:30 بعد از ظهر. یکشنبه. این شرکت منابع پرسنل را از خدمات در 14 ایالت برای حمایت از اقدامات ترمیم تأمین کرده است.

خسارات ناشی از طوفان زتا گسترده و شامل نیمه شمالی ایالت است و شبیه خساراتی است که پس از طوفان مایکل در سال 2018 دیده شده است. همانطور که طوفان زتا از این ایالت عبور می کرد ، قلمرو خدمات جورجیا پاور بیش از دو ساعت همراه با وزش باد پایدار 25-40 مایل در ساعت برای بیش از پنج ساعت مستقیم. تیم ها با چالش هایی از جمله درختان سرنگون شده و جاده های مسدود شده روبرو شده اند که برای ورود به مناطق خاص باید پاکسازی شوند.

مطلب مرتبط  تولید مواد شیمیایی ایالات متحده در ماه ژوئیه بهبود می یابد

خسارت ارزیابی شده از طوفان زتا:

 • بیش از 700 قطب شکسته
 • بیش از 3400 دهانه سیم پایین است
 • بیش از 250 ترانس آسیب دیده
 • مناطق با بیشترین آسیب شامل این مناطق است آتلانتا منطقه و جورجیا شمالی (شامل کلیتون، دالتون، گینسویل، رم، کارولتون و کارترزویل)

بروزرسانی – از همان زمان 5:30 بعد از ظهر. یکشنبه

 • برق تقریباً به 798،000 مشتری برق جورجیا در سراسر ایالت احیا شده است.
 • در حال حاضر تقریباً 10 هزار مشتری جورجیا پاور در حال حاضر بدون برق هستند.
 • تقریباً 1100 مورد آسیب یا مشکل فردی.
مطلب مرتبط  برق بیش از 95٪ از مشتریان برق جورجیا تحت تأثیر طوفان زتا قرار گرفت

با ادامه تلاش های ترمیم ، این شرکت مشتریان را تشویق می کند تا ابتدا به دنبال طوفان زتا ایمنی را حفظ کنند:

 • سیمهای پایین را تماشا کنید. خطوط برق سرنگون شده ممکن است توسط آوارها یا درختان افتاده پنهان شوند.
 • هرگز به سیم ساقط شده دست نزنید و سعی نکنید شاخه های درخت را از خطوط برق جدا کنید – این می تواند باعث از بین رفتن آن شود.
 • در محل ایستادن آب یا زمین اشباع که ممکن است خطوط فرو رفته وجود داشته باشد ، قدم نزنید. آنها می توانند الکتریکی شوند.
 • از حصارهای پیوند زنجیره ای خودداری کنید. آنها ممکن است توسط یک خط نزولی دور از دید برق گرفته و برق را در فواصل زیاد هدایت کنند.
 • مراقب خدمه جورجیا پاور در سراسر ایالت باشید. اگر رانندگی می کنید ، از یک خط عبور کنید و وسایل نقلیه تاسیساتی کنار جاده متوقف شوند – این قانون است گرجستان.

درباره جورجیا پاور
جورجیا پاور بزرگترین زیرمجموعه برق شرکت جنوبی (NYSE: SO) ، شرکت برتر انرژی در آمریکا است. ارزش ، قابلیت اطمینان ، خدمات به مشتری و سرپرستی سنگ بنای قول شرکت به 2.6 میلیون مشتری در تمام چهار مورد است. جورجیا 159 شهرستان متعهد به ارائه انرژی پاک ، ایمن ، قابل اعتماد و مقرون به صرفه با نرخ کمتر از میانگین ملی ، جورجیا پاور ترکیبی متنوع و نوآورانه را شامل می شود که شامل هسته ای ، ذغال سنگ و گاز طبیعی و همچنین تجدیدپذیرهایی مانند خورشیدی ، برق آبی و بادی است. جورجیا پاور تمرکز خود را بر ارائه خدمات کلاس جهانی به مشتریان خود هر روز اعلام می کند و این شرکت به طور مداوم توسط J.D. Power و همکاران به عنوان یک رهبر صنعت در جلب رضایت مشتری شناخته می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر ، به www.GeorgiaPower.com مراجعه کرده و با شرکت در Facebook (Facebook.com/GeorgiaPower) ، Twitter ارتباط برقرار کنید (Twitter.com/GeorgiaPower) و اینستاگرام (Instagram.com/ga_power).

مطلب مرتبط  تقریباً 100 پرسنل و خدمه جورجیا پاور پس از کمک به ترمیم طوفان لورا به خانه خود بازمی گردند

منبع جورجیا پاور

لینک های مربوطه

http://www.georgiapower.com

پاسخی بگذارید