برق شانگهای پیشرفت در پروژه معدن زغال سنگ Thar Block-1 را تسریع می کند

برق شانگهای پیشرفت در پروژه معدن زغال سنگ Thar Block-1 را تسریع می کند

پیشرفت ساخت و ساز در این پروژه با محدودیت های مسافرتی اعمال شده توسط این بیماری مختل شده است و ورود کارگران را به کشور دشوار می کند و منجر به کمبود نیروی کار در زمین شده و پیشرفت کلی را کند می کند. پروژه های ساختمانی در دبی و پانچوو با همین چالش روبرو هستند.

با کمک و راهنمایی دولت شهرداری شانگهای ، شانگهای برقی و ایر چین چندین هواپیمای منشور برای هزاران نفر از کادر فنی و مدیران ترتیب داده اند تا پیشرفت سه پروژه بزرگ را تسریع کند. همه پروازها با بالاترین اقدامات بهداشتی و ایمنی برای اطمینان از ایمنی پرسنل ساختمانی در طول سفر انجام می شوند. اولین محموله بیش از 4 تن مواد از جمله تجهیزات محافظ شخصی ، کالاهای روزمره ، لوازم اداری و داروهای اورژانس نیز به مقصد ارسال شد.

مطلب مرتبط  آلفا لاوال 75 میلیون کرون سفارش گاز طبیعی در الجزایر کسب کرد

این تیم در تاریخ 4 آگوست توسط مقامات شرکت در فرودگاه بین المللی جناح ملاقات کرد و جایگزین مهندسین چینی و مدیران محلی خواهد شد که بازگشت آنها به دلیل شیوع بیماری همه گیر COVID-19 به تأخیر افتاده است. کلیه پرسنل ساختمانی اقدامات مربوط به قرنطینه در هنگام ورود را مطابق مقررات محلی دنبال می کنند. رویه های ساختمانی باید از دستورالعمل های ضد همه گیر پیروی کنند و شانگهای الکتریک اقدامات پیشگیری از عفونت را برای ایجاد یک محیط کار ایمن و اطمینان از ایمنی و سلامت کلیه کارمندان در محل انجام داده است.

مطلب مرتبط  Covia برنامه ای را برای ایجاد ساختار سرمایه پایدار و کاهش تعهدات بلند مدت با بیش از 1 میلیارد دلار اعلام کرد

پروژه معدن و نیروگاه ذغال سنگ Thar Block-1 واقع در تار در جنوب شرقی استان پاکستان ، مساحتی بیش از 9000 کیلومتر مربع را در بر می گیرد. پیش بینی می شود این معدن ذغال سنگ با ظرفیت تولید سالانه 7.8 میلیون تن و دو نیروگاه زغال سنگ سخت 660 مگاواتی در خدمت 4 میلیون خانوار به بهره برداری برسد پاکستان با برق مقرون به صرفه و قابل اعتماد تأمین می شود.

“به عنوان یک پروژه اولویتی کمربند و ابتکار جاده و CPEC ، تکمیل پروژه معدن و نیروگاه ذغال سنگ Thar Block-1 توسعه خواهد بود پاکستان در زمینه انرژی به جلو حرکت کنید با این حال ، همه گیر COVID-19 یک مشکل بی سابقه در ساخت و ساز ایجاد می کند ، “گفت: آقای سونگ زیل ، مدیر کل شرکت تولید برق شرکت ذغال سنگ بلوک 1 (PVT) Ltd (SPV از شانگهای الکتریک در پاکستان)

وی افزود: “ما چالش ها را پذیرفته ایم و در بسیاری از جبهه ها کار کرده ایم تا از بروز بحران جهانی بهداشت به حداقل برسانیم ، ضمن آنکه اقدامات ضد پاندمی بهبود یافته را برای جلوگیری از انتقال ویروس به صورت محلی اتخاذ می کنیم.”

مطلب مرتبط  دانلود رایگان "Birds of Prey" (2020) - maximedia

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1231784/Shanghai_Electric.jpg
لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/1190744/Logo.jpg

لینک های مربوطه

www.shanghai-electric.com

منبع انرژی شانگهای الکتریکی

پاسخی بگذارید