برق پس از عبور از طوفان زتا در جورجیا به تقریباً 741،000 مشتری جورجیا برق احیا شد

برق پس از عبور از طوفان زتا در جورجیا به تقریباً 741،000 مشتری جورجیا برق احیا شد

آتلانتا، 30 اکتبر 2020 / PRNewswire / – جورجیا پاور تلاش های خود را برای ترمیم ادامه می دهد و در حال حاضر خدمات برق خود را به نزدیک 741000 مشتری پس از طوفان زتا بازگردانده است. از همان زمان ساعت 7 عصر جمعه، تقریباً 129000 مشتری از برق بی بهره هستند گرجستان. این شرکت در تلاش است تا در سریعترین زمان ممکن با خیال راحت و سریع برق را به مشتریان بازگرداند.

بر اساس تأثیر طوفان زتا در جنوب شرقی و دیگر فعالیتهای طوفان در کشور ، در دسترس بودن منابع اضافی از سایر خدمات برای کمک به تلاش های ترمیم در گرجستان محدود شده است. این شرکت به روزرسانی تخمین های مرمت منطقه ای را هرچه بیشتر ممکن و با اطمینان از منابع اضافی از سایر خدمات تأسیساتی ادامه خواهد داد. در حال حاضر ، این شرکت منابع 14 کشور را برای حمایت از تلاش های ترمیم تأمین کرده است.

خسارات ناشی از طوفان زتا گسترده و شامل نیمه شمالی ایالت است و مشابه خساراتی است که پس از طوفان مایکل در سال 2018 دیده شده است. همانطور که طوفان زتا از این ایالت عبور می کرد ، منطقه خدمات جورجیا پاور بیش از دو ساعت همراه با باد پایدار 25-40 مایل در ساعت برای بیش از پنج ساعت مستقیم. تیم ها همچنان چالش هایی از جمله درختان سرنگون شده و جاده های مسدود شده دارند كه باید برای ورود به مناطق خاص پاك شوند.

مطلب مرتبط  قطعات جهانی دقت قطعات 2020-2025 با تسلط برنز ، NN ، Martinrea ، Linamar ، WM Berg ، Renishaw و ARC

75 درصد خسارت که در حال حاضر از طوفان زتا ارزیابی شده است:

 • بیش از 500 تیر شکسته
 • بیش از 1600 دهانه سیم پایین است
 • بیش از 120 ترانس آسیب دیده
 • مناطق با بیشترین آسیب شامل این مناطق است آتلانتا منطقه ، شمال شرقی (از جمله گینسویل، توکوآ، قرنیه، و شمال غربی (از جمله رم، کارولتون و کارترزویل)

در حالی که این شرکت به ارزیابی خسارت ادامه می دهد ، مشتریان در مناطق آسیب دیده باید به دلیل خسارات گسترده ناشی از طوفان ، از قبل برای احتمال قطع طولانی مدت ، احتمالاً روزها ، برنامه ریزی کنند.

این شرکت با در دسترس قرار گرفتن زمان تخمین ترمیم را به روز می کند.

پیشرفت ترمیم از آغاز طوفان به لطف آن تا حد زیادی ممکن بوده است جورجیا شبکه الکتریکی پیشرفته ، که به شرکت امکان می دهد حتی در شرایطی که شرایط آب و هوایی مانع کار در این زمینه می شود ، و همچنین کار اولیه خدمه ، مسیریابی و بازیابی برق کند. همه تیم های جورجیا پاور امروز در میدان هستند و برای ارزیابی آسیب و بازیابی برق کار می کنند.

در این زمینه ، روند بازیابی نیرو شامل این مراحل اصلی است:

 • ارزیابی شرایط – تیم های پاسخگو – یا در طوفان های بزرگ ، تیم های ارزیابی خسارت – برای شناسایی نقاط مشکل و منابع مورد نیاز برای رفع آنها ، که می تواند شامل ورود به اموال مشتریان باشد ، کار می کنند. خدمه از فاصله مناسب استفاده می کنند و از مشتریان خواسته می شود تا کودکان و حیوانات خانگی را در خانه نگه دارند و همچنین از اعضای خدمه نیز فاصله های ایمن را حفظ کنند.
 • تعمیراتخدمه جورجیا پاور بر تعمیراتی متمرکز هستند که در کمترین زمان نیرو را به بیشترین تعداد مشتری برمی گرداند.
مطلب مرتبط  برق بیش از 95٪ از مشتریان برق جورجیا تحت تأثیر طوفان زتا قرار گرفت

به روزرسانی خسارت – از ساعت 7 عصر جمعه

 • برق به تقریباً 741،000 مشتری جورجیا پاور در سراسر ایالت احیا شده است.
 • در حال حاضر تقریباً 129000 مشتری جورجیا پاور وجود دارد که از برق بی بهره هستند.
 • تقریباً 3500 مورد آسیب یا مشکل فردی.
 • خسارات و خسارات در سراسر نیمه شمالی ایالت گسترده است.

این شرکت مشتریان را تشویق می کند تا ابتدا به دنبال طوفان زتا ایمنی خود را حفظ کنند:

 • سیمهای پایین را تماشا کنید. خطوط برق سرنگون شده ممکن است توسط آوارها یا درختان افتاده پنهان شوند.
 • هرگز به سیم سقوط داده شده دست نزنید و سعی نکنید شاخه های درخت را از خطوط برق جدا کنید – این می تواند باعث از بین رفتن آن شود.
 • در محل ایستادن آب یا زمین اشباع که ممکن است خطوط فرو رفته وجود داشته باشد ، قدم نزنید. آنها می توانند الکتریکی شوند.
 • از حصارهای پیوند زنجیره ای خودداری کنید. آنها ممکن است توسط خط نزولی دور از دید برق گرفته و برق را در فواصل زیاد هدایت کنند.
 • مراقب خدمه جورجیا پاور باشید که در سراسر ایالت کار می کنند. اگر رانندگی می کنید ، از یک خط عبور کنید و وسایل نقلیه تاسیساتی کنار جاده متوقف شوند – این قانون است گرجستان.

درباره جورجیا پاور
جورجیا پاور بزرگترین زیرمجموعه برق شرکت جنوبی (NYSE: SO) ، شرکت برتر انرژی در آمریکا است. ارزش ، قابلیت اطمینان ، خدمات به مشتری و سرپرستی سنگ بنای قول شرکت به 2.6 میلیون مشتری در تمام چهار مورد است. جورجیا 159 شهرستان متعهد به ارائه انرژی پاک ، ایمن ، قابل اعتماد و مقرون به صرفه با نرخ کمتر از متوسط ​​ملی ، جورجیا پاور ترکیبی متنوع و نوآورانه را شامل می کند که شامل هسته ای ، ذغال سنگ و گاز طبیعی و همچنین تجدیدپذیرهایی مانند خورشیدی ، برق آبی و بادی است. جورجیا پاور تمرکز خود را بر ارائه خدمات در سطح جهانی به مشتریان خود هر روز می گذارد و این شرکت به طور مداوم توسط J.D. Power و همکاران به عنوان یک رهبر صنعت در رضایت مشتری شناخته می شود. برای اطلاعات بیشتر ، به سایت www.GeorgiaPower.com مراجعه کرده و با شرکت در Facebook (Facebook.com/GeorgiaPower) ، Twitter ارتباط برقرار کنید (Twitter.com/GeorgiaPower) و اینستاگرام (Instagram.com/ga_power).

مطلب مرتبط  مشاوره رسانه ای: بروزرسانی ایسایاس طوفان استوایی

منبع جورجیا پاور

لینک های مربوطه

http://www.georgiapower.com

پاسخی بگذارید