برنامه تشویقی Heliospectra انتقال ضمانت نامه سهام به مدیران ارشد و پرسنل کلیدی

برنامه تشویقی Heliospectra انتقال ضمانت نامه سهام به مدیران ارشد و پرسنل کلیدی

گوتنبرگ ، سوئد، 5 ژانویه 2021 / PRNewswire / – Heliospectra AB (publ) (“شرکت”) از طریق تمام مالکیت خود اقدام کرده است شرکت تابعه Heliospectra Personal AB (“شرکت فرعی”) انتقال 930،000 حکم سهام سری P03 را از شرکت به مدیران ارشد و پرسنل اصلی گروه انجام داده است. ضمانت نامه های سهام در ابتدا در مجمع عمومی شرکت که در آن برگزار شد به شرکت فرعی صادر شد 14 مه، 2020

مطابق با شرایط ضمانت نامه سهام ، شرکت ارزش بازار ضمانت نامه ها را در هر روز انتقال مطابق با مدل ارزیابی گزینه Black & Scholes و اصول تصمیم گیری برای موضوع تعیین کرده است. ارزش بازار در تعیین شده است 0.20 کرون کرون در هر گزینه قیمت اشتراک ضمانت نامه ها در تعیین شده است 3.19 کرون کرون به ازای هر سهم و مطابق با اصول حل مسئله محاسبه شده است.

مطلب مرتبط  Trilogy Metals برای برگزاری کنفرانس خواستار مطالعه امکان سنجی قطب شمال است

“امسال ما با تسریع در توسعه فناوری و معرفی محصول به بازار گامهای استراتژیک مهمی را در جهت اهداف بلند مدت خود برداشته ایم. حضور دیجیتالی قوی تر همراه با پلت فرم جدید MITRA ما را در بازار و صدور سهم به خوبی جای داده است. به ما این امکان را می دهد که در سال آینده حتی بیشتر بر بازارهای کلیدی و توسعه فناوری نسل بعدی تمرکز کنیم. ما اکنون مشتاقانه منتظر برداشتن مزایای نوآوری های خود در طی 14 سال گذشته هستیم ، دستاوردهایی که بدون کارمندان فداکار ما امکان پذیر نخواهد بود. برای اطمینان از اینکه کارمندان ما این فرصت را دارند که در توسعه ارزش آینده مشارکت کنند و این برنامه تشویقی این امر را فراهم می کند ” علی احمدیان، مدیر عامل شرکت هلیوسپکترا.

مطلب مرتبط  SAP و E.ON برای ساختن بستر جدید فرآیند و فناوری

این شرکت تابعه هنوز 70،000 حکم سهام باقیمانده سری P03 را در اختیار دارد که در آینده ممکن است به مدیران ارشد و پرسنل اصلی ارائه شود.

برای اطلاعات بیشتر:

Heliospectra AB ، Fiskhamnsgatan 2 ، 414 58 گوتنبرگ ، سوئد
تلفن +46 31 40 67 10
[email protected]
http://www.heliospectra.com

این اطلاعات توسط Cision http://news.cision.com برای شما آورده شده است

مطلب مرتبط  Dongshan Investments Limited - پیشنهاد خرید برای Cardinal Resources Limited

https://news.cision.com/heliospectra/r/heliospectra-s- انگیزه- برنامه-انتقال-حقوقی-سهام-به-مدیران-ارشد-و-شخص-کلید ، c3263962

فایلهای زیر برای دانلود در دسترس هستند:

SOURCE Heliospectra

پاسخی بگذارید