برنامه توسعه و بازسازی عربستان برای یمن پروژه های انرژی و آب را در سوكوترا راه اندازی می كند

برنامه توسعه و بازسازی عربستان برای یمن پروژه های انرژی و آب را در سوكوترا راه اندازی می كند

فرماندار سوکوترا رمزی ماهروس ضمن تشکر از متولد پادشاه دو مسجد مقدس سلمان بن عبدالعزیز و ولیعهد محمد بن سلمان برای همه پروژه های عمرانی ارائه شده به مردم یمن در تمام استان های یمن در بخش های حیاتی ، افزود: این پروژه ها از راهنمایی های رهبری سعودی و پیگیری مستقیم توسط سفیر سرپرست عمومی SDRPY بهره مند می شوند محمد بن سعید آل جابر. مهروس تأکید کرد: ایستگاه های برق از استان پشتیبانی قابل توجهی خواهند کرد که از وقفه های مکرر خدمات برق و سایر مشکلات رنج می برد. وی توضیح داد که این ایستگاه ها می توانند به عنوان شاخه های جدی توسعه در استان در نظر گرفته شوند.

مطلب مرتبط  Sinopec بزرگترین بندر پتروشیمی چین را به بهره برداری رساند

اجرای این پروژه با حضور فرمانده نیروهای مشترک ، سرلشکر ژنرال برگزار شد. علی سلمین، مدیر کل امنیت استانداری فیض الشاتی، مدیرکل برق سالم هادف ، مدیرکل دفتر امور عمومی عبدالسلام الجمحی و شماری از چهره های عمومی و مقامات امنیتی و نظامی در استان حضور داشتند.

SDRPY خدمات برق را در ایستگاه هادیبو راه اندازی کرد ، که دارای ظرفیت 3،750 کیلو ولت است و شامل یک ساختمان جهت قرار دادن کارخانه و کلیه لوازم جانبی ، مانند ترانسفورماتور ، مخازن و کابل ها می باشد. تمام کارهای الکتریکی و مکانیکی برای تغذیه شبکه برقی در فرمانداری سوکوترا به اتمام رسیده است. SDRPY همچنین خدمات کامل را در ایستگاه Qulansiyah (1410 کیلو ولت) با لوازم جانبی کامل راه اندازی کرد.

مطلب مرتبط  LONGi از نقشه راه RE100 رونمایی می کند تا سال 2028 به 100٪ مصرف انرژی سبز برسید

این برنامه به طور مشابه به تولید و مدیریت منابع آب اختصاص یافته است و حفاری 3 حلقه چاه متصل به شبکه آب را آغاز کرده است که در حدود 30،000 ذینفع خدمت می کند. پروژه تولید و مدیریت آب شیرین به دلیل کمبود آب در فرمانداری نیازهای جدی را برطرف می کند ، که از کمبود جریان آب به منازل و آب و برق ، قطع های مکرر و کمبود رنج می برد. این پروژه به ایجاد تأثیر مثبت در زندگی ساکنان و تأمین نیاز آب آشامیدنی و همچنین تأمین آب آبیاری برای کشاورزی و دام کمک خواهد کرد.

مطلب مرتبط  Ballard پشته سلول سوختی با تراکم بالا و پیشرو در صنعت را برای پیشرانه خودرو راه اندازی می کند

SDRPY در تلاش است تا از طریق پروژه های متنوعی که به بهبود زندگی در بخش های کلیدی از جمله کشاورزی ، آب ، بهداشت ، آموزش ، ماهیگیری ، برق و انرژی ، حمل و نقل ، جاده ها ، خدمت به مردم استان استانداری سوکوترا و سایر استان های یمن خدمت می کند. بنادر و فرودگاه ها و همچنین واکنش اضطراری در هنگام بروز بلایای طبیعی. این پروژه ها به ایجاد فرصت های شغلی ، حمایت از اقتصاد و رفع نیازهای واقعی شهروند یمنی کمک کرده اند.

منبع توسعه و بازسازی عربستان سعودی برای یمن

پاسخی بگذارید